Zerwałem się na Mszę św. o 6.30, a podczas brania prysznica napłynęła osoba Marty Lempart. Trzeba przyznać, że nigdy nie modliłem się za lesbijki. Nawet pomyślałem, że mogę oprócz „mojej” Mszy św. - w intencji danego dnia - być na oddzielnej za znane osoby.

    Na spotkaniu z Panem Jezusem byłem drętwy i senny (po pracy nocnej), ale w serce wpadło Słowo Boże płynącym od Ołtarza świętego. Apostoł Piotr i Jan relacjonowali ostatnie wydarzenia (Dz 4, 13-21), a przy nich stał właśnie uzdrowiony chromy człowiek. Wysoka Rada (Sanhedryn) nie wiedziała, co uczynić, bo fakty przemawiały za siebie.

   Wyznawali linię Wiesława Gomułki, że „władzy nie oddamy”...ubierał choinkę, a zarazem walczył z nasza wiarą świętą. Przegonili ich i zakazali „przemawiać w to imię (Jezusa)”. Przed obecnymi wyborami prezydenckimi prorok Adam Michnik stwierdził podobnie: „Palantom władzy nie oddamy”. To ironezje, ale w Królestwie Prawdy oraz Belzebuba nic się nie zmieniło.

   Natomiast w Ew (Mk 16, 9-19) będzie zdarzenie związane z później odczytaną intencją, bo Pan Jezus Zmartwychwstały „ukazał się najpierw Marii Magdalenie, z której przedtem wyrzucił siedem złych duchów”. Z takimi nie wygrywa się środkami ziemskimi, bo wymagają interwencji Boga Ojca!

   Na Mszy św. byłem drętwy, słaby i senny. Wszystko odmieniła Eucharystia, która ułożyła się w kwiat białej lilii, którą otrzymałem od św. Józefa (w Wielkim Poście). Nie bierz moich opisów po ludzku, bo wyjdę na wariata.

   Pani Marta Lempart nie wypadła sroce spod ogona, bo Liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet:...to czerwona nomenklatura, dodatkowo omamiona przez Belzebuba. Z takimi nie wygrasz siłami ludzkimi. Sam zobacz:

1. Działa jako publicystka i dziennikarka (między innymi w Halo. Radio).

2. Wykształcenie. 

Świadectwo dorosłości otrzymała we Wrocławiu, uczęszczała tam do III LO im. Adama Mickiewicza. Edukację kontynuowała w Krajowej Szkole Administracji Publicznej. Z wykształcenia prawniczka! 3. Działalność zawodowa.

   Pracowała w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej na stanowisku dyrektor Wydziału Programowania i Realizacji Zamówień w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Stanowisko to pełniła w latach 2008-2010. 

4. Działalność społeczna.

Wiceprzewodnicząca Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym.

5. Działalność polityczna...

   Wystartowała w wyborach samorządowych w 2018 r. Ubiegała się o fotel prezydent Wrocławia. Zdobyła zaledwie 2,34% głosów, tym samym zajmują 6 miejsce wśród 10 kandydatów. Rok później wzięła udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Tym razem startowała z listy partii Wiosna. 

   22 października 2020 r. Trybunał Konstytucyjny uznał, że:  Art. 4a ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 7 stycznia 1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży (...) jest niezgodny z art. 38 w związku z art. 30 w związku z art. 31 ust. 3 konstytucji. Tym samym zdecydował o zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce.

   Wniosek o uznanie tych przepisów za niezgodne z prawem złożyli posłowie partii PiS. Po tej decyzji w Polsce wybuchła fala strajków, w większości zainicjowanych przez OSK, na ich czele stanęła Marta Lempart. Manifestacje odbywają się nie tylko w większych miastach Polski, ale i w powiatowych miejscowościach przyciągając tysiące obywateli, mimo obowiązującego zakazu zgromadzeń w związku z pandemią...

6. Działalność wywrotowa... 

   Od 2015 r. zaangażowana w organizację protestów Komitetu Obrony Demokracji. Kiedy na wniosek stowarzyszenia Ordo iuris do sejmu wpłynął projekt ustawy zaostrzającej przepisy antyaborcyjne, partia Razem zainicjowała akcję #czarnyprotest, na którą składało się kilka manifestacji. Marta Lempart we Wrocławiu wystąpiła w czasie strajku. Tam też zapowiedziała ogólnopolski protest na 3 października 2016 r. (tak zwany Czarny Poniedziałek). Uczestnicy strajków nie godzą się na odbieranie fundamentalnych praw kobietom i pozbawianie ich możliwości dokonywania decyzji.  

   W zapowiedzianym terminie w całej Polsce odbyły się manifestacje w około 150 miastach. Marta Lempart stała na czele wrocławskiej manifestacji. Pod naciskiem społecznym ustawa nie została wprowadzona. Z tego działania narodził się ruch społeczny, który nazwano Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet...    Ruch organizował wiele protestów poświęconych rozmaitym sprawom społecznym: prawom kobiet, ukrywaniu pedofilii przez kościół katolicki, obronie niezależnego sądownictwa. Zainicjowała Międzynarodowy Strajk Kobiet, który po raz pierwszy odbył się 8 marca 2017 r.

7. Życie prywatne 

   Zarządza firmą budowlaną od 2012 r. Jest zadeklarowaną lesbijką. Zarówno zainicjowany przez nią ruch, jak i ona prywatnie zdobyła wiele nagród i wyróżnień.

   Niedawno była Rewolucja Ulicznic: dobrze zorganizowana (drące się babskie bojówki obwożone po okolicznych miastach), która miała ochronę policji...mimo, że protesty były nielegalne i to w czasie żółtej zarazy. Zważ jak szkodzi sobie i gubi tysiące dusz. Nawet moja córeczka ok. 50-ki poszła na ten spęd czarownic...

   Po przeszkodach poszedłem w jej intencji na Mszę św. wieczorną, a podczas zawołań modlitewnych płynących od Ołtarza św. wołałem za jej osobę, później odmówiłem moją modlitwę w intencji tego dnia. Intencję odczytałem tuż przed wyjściem (w telewizji płynęła relacja z więzienia). Dołącz do mnie w modlitwie, przekaż za nią jakieś zaległe nabożeństwa.

   W moim wypadku pragnę, aby te formacje (rodacy) wrócili do Boga Ojca, bo po spotkaniu w naszej Prawdziwej Ojczyźnie obejmiemy się i będziemy chwalić Stwórce (ja za łaskę wiary, a oni za Miłosierdzie Boże).

  Przy okazji proszę Cię: nic nie szukaj, bo nie ogarniesz tego swoim rozumem, a ja już przetarłem ścieżkę…szkoda, że nie potrafię edytować rycin. Pokazałabym Autostradę Słońca i busz z przedzierającymi się do niej…

                                                                                                                          APeeL