Dzisiaj odkryję podłość Belzebuba, którego działanie przypomina postępowanie bolszewików („patrz w oczy i kłam”). Wielu rodaków przeszło czerwoną zarazę z dalej trwającymi następstwami. 

    Ja widziałem to od początku, ale bomba wybuchła dopiero po słowach obecnego prezydenta USA Joe Bidena. Kiedyś żona wskazała, że wszędzie widzę fałszJeżeli ujrzysz Bożą Prawdę...wszystko jest fałszem.

      Wróćmy do kuszenia porannego. Ponieważ siedziałem od 3.30 dokładnie przed wyjazdem na Mszę św. o 6.30 opanowała mnie słabość, senność, a w myślach „prześpię się, pójdę do kościoła wieczorem”. Ja znam demoniczne „kręcenie się” z poczuciem, że „nie wiem, co mam robić”. Jeżeli położysz się to nie uśniesz, bo szatan „już cię ma”, a wiedział, co się stanie.

    Podjechałem samochodem do kościoła i tam popłynie „Anioł Pański” z dodaniem słów z pieśni: „Pod Twą obronę, Ojcze na niebie  grono Twych dzieci swój powierza los. Ty nam błogosław, ratuj w potrzebie i chroń od zguby, gdy zagraża cios".

    Kapłan we wprowadzeniu wskazał, że tacy jak ja chcieliby kształtować ten świat wg planu Stwórcy. W gotowym tekście nie wspomniano o Księciu tego świata (właśnie mają produkować hybrydy; mieszanki małp z ludźmi...dla narządów), a to jest zapowiedź przyspieszenia Paruzji (ponownego przyjścia Pana Jezusa).

    W tym czasie Szczepan (Dz 7) upominał sprzeciwiających się Duchowi Świętemu...nie przestrzegano nawet otrzymanego od Boga Prawa, zabijano przepowiadających nadejście Zbawiciela, a w końcu zamordowano Jego Samego! Po jego słowach, że: „Widzę niebo otwarte i Syna Człowieczego, stojącego po prawicy Boga” wyrzucili go poza miasta i ukamienowali w obecności Szawła.

     Natomiast Pan Jezus w Ew (J 6. 30-35) po prośbie o znak zapowiedział danie nam Eucharystii (moja łaska) ze słowami: „Jam jest chleb życia”. Przekażę, że jest to Cud Ostatni, Chleb Boży, Duchowe Ciało Pana Jezusa.

  Po Komunii św. padłem na kolana pod obrazem Trójcy Świętej, a Eucharystia przewijała się do przodu, tak jak lubię, co oznaczało powrót normalności oraz ułożyła się poprzecznie w jamie ustnej ("milczenie"), a na  końcu zwinęła się ("praca na Poletku Pana Boga")

    Słodycz i pokój zalały serce. a zarazem ból i płacz, ponieważ napłynął obraz "wyrzucanych na bruk" w ramach mafijnej "reprywatyzacji".  Wyobraziłem sobie kogoś w moim wieku, wypędzonego ze swojej izdebki...tuż przed zakończeniem życia.

   Zrób wszystko od początku, gdy brak siły i masz choroby. Wołałem za takich, a także za panią Jolantę Brzeską, obrończynię praw lokatorów, którą zamordowano bestialsko 1 marca 2011 r. ze spaleniem zwłok.

    Wczoraj pokazał to film o Smoleńsku...ja od razu wiedziałem że to był zamach. Teraz nowoczesne techniki badające wybuchy pokazały wszystko. Brzozę, którą wymieniano jako przyczynę urwania skrzydła...ścięto po wypadku. To ohyda spustoszenia w oczach Boga Ojca.

    Dr. Ewuś, koleżanka pediatra, lipna premier naszego rządu za czasów Donalda Tuska robiła sobie słodkie fotki w ruskim prosektorium. "Ziemia w Smoleńsku była przekopana na metr i przesiewana". Na głębokość metra wpadły drzwi od Tupolewa wyrwane podczas wybuchu (450 km godz.).

   Bandytyzm został ujawniony, a szczególnie ohydne było obejmowanie się Tuska z Putinem z oczami mówiącymi, że się udało. Pan Bóg powstrzymuje Swoją karzącą rękę, bo ten kraj wypędził Boga ze swoich granic.

  Popłakałem się podczas śpiewu: „Święty Boże, Święty mocy, Święty, a nieśmiertelny zmiłuj się nad nami". Sam zobacz dlaczego demon chciał mnie zatrzymać. Teraz ból intencji mieszał się z zadowoleniem, że nie dałem się oszukać. Minęło 1.5 godz. a ja dalej jestem nasycony „manną z nieba” czyli Ciałem Duchowym Pana Jezusa.

Ponowne kuszenie napłynęło wieczorem...poczułem niejasne podenerwowania ze złą energią kogoś w pobliżu. Uporczywie miałem zalecane bycie na Mszy św. o 18.00. Szatan wiedział - jak wielkie będę miał współcierpienie z Panem Jezusem - podczas odmawiania mojej modlitwy w intencji tego dnia.

   Przepłynęły obrazy przesiedleń, wyganiania z ludzkich siedzib, a nawet niszczenia gniazd bocianów i obraz wytrzebienia wróbli za Mao. Nie uda się stworzyć bezbożnego ustroju „sprawiedliwości społecznej” z działaczami od urodzenia (po rodzicach).

                                                                                                                      APeeL