Dzisiaj zobaczysz jak działa Kłamca zapraszając do kościoła! Jako małpa Boga stosuje wszystkie metody...w tym „dobro”. Po przebudzeniu o 6.45 pomyślałem o byciu na Mszy św. o 7.15, której nie planowałem, ponieważ siedziałem do 1.30.

   Czas płynął, a ja w pośpiechu „kręciłem się w kółko” z poczuciem, że „nie wiem, co mam zrobić”. Ponieważ miałem iść do chirurga demon dodał, że „zdążę się wykąpać”. Po drodze miałem zielone światła, ale na przejściu dla pieszych musiałem ostro hamować. Wpadłem do ciemnego i pustego kościoła...o 8.15! Całkowicie nabrany przez demona uśmiechałem się z powodu naszej marności. 

    Zapytasz: masz łaskę odczytywania Woli Boga i taka wpadka? To Deus Abba ukazuje na mojej osobie możliwości upadłego Archanioła o nadprzyrodzonej inteligencji, który jest lekceważony, a tak naprawdę go nie ma! Sprawiają to jego wtyki w hierarchii. Przecież jest to pokazane w strukturach „naszego” państwa.

   Moderacja nie przepuściła mojego komentarza (poniżej) na blogu prof. Jana Hartmana (www.polityka.pl Zapiski nieodpowiedzialne) z dnia 18.04.2021 o Powstaniu w Getcie. Pan profesor ma słabość, a właściwie obsesję na tle promowania demonicznych działań z równoczesną ostentacyjną niechęcią do naszej ojczyzny i wiary katolickiejTego wpisu nie dali, bo mówi o wierze, a o katolikach może pisać tylko profesor („Kościół trzeba zdelegalizować”)…

                                                              Panie Profesorze!

   Właśnie  oglądałem przejście narodu wybranego przez Morze Czerwone po rozdzieleniu wód przez Mojżesza. Naukowcy potwierdzili, że był to ewidentny cud, ponieważ wiatr nie mógł tego sprawić.

    Z przodu był słup światłości, a z tylu trąba powietrzna z piaskiem z pustyni, który sprawił zatarcie się kół rydwanów Egipcjan. W ten sposób całe ich wojsko zginęło zalane przez zamykające się wody.

   Pana naród czekał i czeka dalej na przybycie Zbawiciela. Przybył, a Pan pisze, że to był człowiek…w islamie jest to prorok mniejszy od Mahometa. Jakże pięknie byłoby połączyć wyznawców Boga Objawionego, którego imię brzmi „Ja Jestem”. Nie ma żadnego innego, nie ma zbawienia bez nawrócenia z pójściem za Panem Jezusem.

    Jaki ma to związek z Powstaniem w Getcie i obecną sytuacją narodu wybranego? Wielu Żydów jest dobrych i mimo braku nawrócenia mogą być ocaleni, ale po pobycie w Poprawczaku (Czyśćcu). Dusze tych braci wymagają modlitw, a nie celebracji.

   Wszyscy mamy wolną wolę, także całe narody. W większości krajów na świecie wypędzono Boga. Pana ręka i Pana język ma służyć dobru ludzkości, a jest nim zbawienie.

    Dzisiaj (20.04.2021) doszło do ukamienowania św. Szczepana za to, że wskazał na Prawdę…nie przestrzeganie Prawa Bożego oraz zamordowanie zapowiadanego Zbawiciela. W Ewangelii pytano Pana Jezusa jaki da znak? Wskazał na Chleb Życia (Swoje Ciało Duchowe), które daje moc naszej duszy tak jak chleb powszedni ciału fizycznemu.

                                                           Panie Profesorze!

    Czas płynie nieodwracalnie, a ja ostrzegam. Za chwilkę będzie wielkie bum (z woli opętanych władzą nad światem). Gdzie Pan trafi? Paruzja nadchodzi milowymi krokami…jeden zostanie wzięty, a drugi zostawiony.

    Pan jest niewierzącym, a to oznacza, że neguje Pan posiadanie duszy oraz nadprzyrodzoność z życiem wiecznym. Rozum ludzki jest tu nieprzydatny. Jeżeli nie wierzy Pan w Stwórcę Wszechrzeczy proszę napisać coś o cudzie stworzenia wszystkiego…z punktu widzenia człowieka rozumnego („głupstwo dla Boga”)…

     Żona zapytała dlaczego nie może wejść do internetu, a nie połączyła się. Zaleciła, abym na spacerze kupił w lumpeksie piękny żyrandol (50 zł), którego nie chciałbym za darmo. Na ten moment w „Gazecie warszawskiej” wzrok zatrzymał tytuł: „Kabaret Elyta” ukazujący słabości ludzkie...

Trzaskowski (dyrektor ściekowiska), Nitras (rozbójnik sejmowy), Donald mniejszy („mowa to sprawa ust”), Sikorski (brak tylko balkonu z Ławrowem), Borys Budka („BB”), Kierwiński (do automatu wrzucasz 2 zł i słuchasz o PiS, można dać więcej), Tomasz Grodzki (aparatczyk)...

    Brak tylko „Stokrotki” w mieszkaniu zawalonym butami. O swoich  słabościach nie będę pisał, bo wstyd mi przed Bogiem i ludźmi. Groźne są słabości przywódców narodów: Mao (prawie zagłodził swój naród), klan Kimów w KRLD, podziemny pałac W. W. Putina...zwabionego przez szatana pragnieniem panowania nad światem.

    Na Mszy św. wieczornej siedziałem przed kościołem w towarzystwie krążących nad głową gołębi. Pan Jezus w Ew. (J 6, 35-40) mówił o tym, co się spełniło; „Jam jest chleb życia” oraz „z nieba zstąpiłem nie po to, aby pełnić swoją wolę, ale wolę Tego, który Mnie posłał”. To moje obecne charyzmaty…

    Nigdzie nie dojdziesz pełniąc wolę własną i odrzucając Cud Ostatni (Eucharystię), która dzisiaj ułożyła się w formę pokarmu, a to oznaczało wzmocnienie i odpocznienie. Przez 1.5 godziny odmawiałem moją modlitwę w intencji tego dnia...

                                                                                                                     APeeL