Nie ma Boga oprócz Jahwe („Ja Jestem”)...

   Dobrze, że ze snu zerwało mnie zamykanie drzwi...wychodzącej do kościoła żony. Serce zalała bliskość Boga, a tego nie można przekazać naszym językiem. Wiedz, że jest to zbliżenie delikatne, bo nie wytrzymasz żaru Wszechogarniającej Miłości.

   Podczas czytań to uczucie duchowe wracało falami z moją wdzięcznością...

Św. Piotr w Dz 10 wskazał, że: „Bóg naprawdę nie ma względu na osoby. Ale w każdym narodzie miły jest Mu ten, kto się Go boi i postępuje sprawiedliwie. (…) dar Ducha Świętego wylany został także na pogan”. Napłynęła dwójka moich dzieci, których w złości za śmierć rocznej córeczki nie ochrzciliśmy na czas.

Psalmista w moim imieniu wołał (w Ps 98): "Śpiewajcie Panu pieśń nową, albowiem uczynił cuda. Ujrzały wszystkie krańce ziemi zbawienie Boga naszego (...) cieszcie się, weselcie i grajcie".

Św. Jan przekazał (1 J 4): „kto miłuje, narodził się z Boga (…) bo Bóg jest miłością (…) nie my umiłowaliśmy Boga, ale że On sam nas umiłował (…)” i posłał Syna swojego jako ofiarę przebłagalną za nasze grzechy.

Pan Jezus potwierdził to wszystko w Ew. (J 15, 9-17): „Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem (…), aby wszystko dał wam Ojciec, o cokolwiek Go poprosicie w imię moje. To wam przykazuję, abyście się wzajemnie miłowali".

   Kapłan mówił o upadku naszej wiary, rozrastaniu się w Europie islamu, ale nie wspomniał o Księciu tego świata, upadłym Archaniele o nadprzyrodzonej inteligencji. Apokalipsa już trwa i radość z naszej eksterminacji zakończy się Paruzja: jeden zostanie wzięty, a drugi zostawiony.

   Niewierni mówią, że ja chodzę do kościoła ze strachu przed Piekłem. Ja chodzę do kościoła z powodu kochania Boga w Trójcy Jedynego, ale boję się Szatana. Bestia ukrywa się jak skrytobójcy Putina, a wiedz, że nienawidzi ludzkości. Dlatego jego nie ma...także w kazaniach i pismach katolickich.

   Przekazałem to rekolekcjoniście dodając, że - w naszej wierze - nie mówi się też o duszy i o tym, co jest z nami po śmierci (otrzymujemy ciało przemienione)...w wyznaniu wiary mówi się o zmartwychwstaniu w czasach ostatecznych. Zmartwychwstanie kojarzy się z powrotem do zwierzęcego ciała („osiołka”)? Tak kochamy to zesłanie.

   Papież chciał zmienić „Ojcze nasz”, bo Pan Bóg nie „wwodzi nas na pokuszenie”, a jak zbadać stan naszej wierności, która u wybranych sięga pragnienie oddania życia Stwórcy (tak jak uczynił to Pan Jezus).

   Na miejscu kapłana wskazałbym, że piękne meczety budowane z obdarowania przez Boga Jahwe (ropa) nie służą Stwórcy Wszechrzeczy. Ich modlitwy i śpiewy dochodzą tylko do sklepienia meczetu. U nich Mahomet jest prorokiem większym od Pana Jezusa, Syna Bożego („jak Bóg może mieć Syna, gdy nie ma żony”). Jakie cuda czyni Mahomet?

   Jeżeli Bóg Allah jest to kocha wszystkich, a ja nigdy nie czułem jego obecności. Wszystkiego dowiedzą się po śmierci, bo tutaj stosują przymus wiary (zabrana jest wolna wola). To państwo religijne, a u nas walczy się o oddzielenie sacrum od profanum (nie ma takiej jedności)...

   Po Mszy podjechaliśmy zapalić lampkę pod moim krzyżem Pana Jezusa. Wszystko zapisałem w oczekiwaniu na mecz oldbojów w piłkę nożną, aby przez 1.5 godziny modlić się w ruchu (za siatką). Po wyjściu szybko doszedłem do intencji i w wielkim uniesieniu popłynęły moje wołąnia.

   Towarzyszyłem Panu Jezusowi podczas Bolesnej Męki i ze łzami w oczach dziękowałem Bogu za wybranie, zarazem dziękowałem za otrzymane cierpienia...zrozumiemy to dopiero po śmierci.  Wprost współcierpiałem z Panem Jezusem podczas rozciągania i przybijania do krzyża oraz jego podniesienia, a później opuszczenia (braku poczucia Obecności Boga Ojca jako dodatkowej udręki).

    W tym czasie napływały osoby męczenników. Wybranie przez Boga nie oznacza apanaży i orderów. Zobacz poniżej jak swoje życie zakończył ks. Jerzy Popiełuszko...

                                                                                                                               APeeL

http://www.ungern.fora.pl/wiara-ojcow-naszych,4/slubujemy-ksieze-jerzy-twoj-testament-wypelnimy,2938.html

lukasz12356 
Sekcja zwłok zamordowanego bł. ks. Jerzego Popiełuszki wykazała:
– wybite 3 zęby
– połamanych 6 żeber
– wyrwane 3 palce ręki
– 61 ran 6 cm na całym ciele
– połamany nos
– wyrwane ucho
– powyrywane włosy
– przypalany
– wyrwany język
– duszony
– zmiażdżone kolano
– wyrwane paznokcie
– siniaki od uderzenia pałką
– utopiony.

  Tymczasem człowiek który jest odpowiedzialny za to morderstwo Urban przez większości Polskiej młodzieży kojarzy jako śmieszny starszy pana z internetu, a dla niektórych o zgrozo jest autorytetem. To hańba że nie rozliczyliśmy czerwonych morderców i ci ludzie dalej mają wpływ na polskie społeczeństwo!

   13 września 1984 roku odbyło się spotkanie Wojciecha Jaruzelskiego z Czesławem Kiszczakiem i innymi wysokimi urzędnikami, podczas którego Jaruzelski miał powiedzieć do Kiszczaka: „Załatw to, niech on nie szczeka”[36]. Wkrótce potem Jerzy Urban, piszący pod pseudonimem Jan Rem, nazwał kazania Popiełuszki „seansami nienawiści

   27 grudnia 1983 – Jerzy Urban, rzecznik prasowy rządu, pod pseudonimem Michał Ostrowski publikuje oszczerczy artykuł przeciw ks. Jerzemu, zob. „Express Wieczorny” z 27 XII 1983. Artykuł „Garsoniera obywatela Popiełuszki” był potem powtarzany w innych mediach[96].

   9 września 1984 – Ks. Jerzy wygłasza dla robotników homilię w kościele św. Stanisława Kostki, w której protestuje przeciw sugestiom Jerzego Urbana, rzecznika prasowego rządu PRL, „by takich ludzi, jak on wysyłać na banicję”.

   19 września 1984 – W warszawskim tygodniku „Tu i Teraz” ukazuje się oszczerczy atak na osobę ks. Jerzego pt. „Seanse nienawiści” pióra Jerzego Urbana, który posłużył się pseudonimem Jan Rem.

   Urban: Nie znamy przyczyny śmierci ks. Popiełuszki