W drodze na poranną Mszę św. odmawiałem modlitwę: za mających belkę w oku prawym, a takich jest większość z czerwoną zarazą na szczycie tej piramidy. Cała jej podstawa to oszukani przez demony, odwóceni od wiary w Boga Objawionego.

   Trafiłem na nabożeństwo z pięcioma kapłanami...tak wielką łaskę mam w tym miejscu, gdzie zostałem skierowany przez Boga. Ja czyniłem wszystko nieświadomie, a Abraham właśnie idzie za Objawiającym się Ojcem Prawdziwym... 

    Natomiast psalmista zawołał w Ps 15: "Prawy zamieszka w domu Twoim, Panie”. To ten, kto postępuje nienagannie, działa sprawiedliwie i mówi prawdę w swym sercu. Kto swym językiem oszczerstw nie głosi, nie czyni bliźniemu nic złego, nie ubliża swoim sąsiadom, kto za godnego wzgardy uważa złoczyńcę, ale szanuje tego, kto się boi Pana.

    Pan Jezus w Ew (Mt 7, 6.12-14) przypomniał, że przestronna jest aleja prowadząca do Czeluści, ale wąska z ciasną bramą prowadząca do Życia Prawdziwego (mało jest tych, którzy ją odnajdują). Wiem o tym, bo warunkiem jej przejścia jest wykonywanie woli Boga Ojca. Na ten moment popłyną słowa s. Faustyny o tym charyzmacie.

   Eucharystia ułożyła się w laurkę...jako podziękowanie za świadectwo wiary edytowane o 2.00 w nocy. Ciało zesłabło w uniesieniu duszy i chciałbym zasnąć na wieki wieków...z obudzeniem się w Królestwie Życia. Tego nie można przekazać, nasze ciało jest bardzo słabe (szczególnie podczas wielkich przeżyć duchowych). Zobacz, co Bóg Ojciec pokazał mi w ramach tej intencji...

1. "Gazeta warszawska" (tygodnik) w poprzednim i obecnym numerze (kupisz jeszcze dzisiaj i jutro) zamieściła art.; "A to była wyjątkowa gnida"...o Henryku Feintuchu alias Jerzym Zawieyskim, którego podsunięto kard. Stefanowi Wyszyńskiemu. Najpierw przeczytaj peany o nim w Wikipedii, a później te artykuły. Nie zalecam jak masz chore serce lub grozi ci udar mózgu (szczególnie, że są śmiertelne upały).

2. Mnie to nie zdziwiło, bo tak postępują bolszewicy. W błyskach przepłynęły systemy szatańskie, a jego namiastką jest "samorząd lekarski", gdzie sami siebie odznaczają, wszystko nagrywają, piszą anonimy i udają katolików!

    Pan nasłał mnie na nich, abym ujawnił ich bezeceństwa. Lekarze stawiani tam na piedestale są świadomi swojego "wybrania", a właściwie posłania do służby dla „samych swoich”. Właśnie w telewizji pokazano ofiarę lekarza, który był pewny, że nastolatek udaje. Sąd wydał wyrok, ale do Trybunału Europejskiego jest droga daleka. Chory jest "roślinką", ale lekarz dalej pracuje.

   Wzorem postępowania był prezes NIL-u Konstanty Radziwiłł (równocześnie wiceprezes OIL w W-wie i członek 25 różnych komisji). "Zasłużył się" w podłościach i został wepchnięty do PiS-u na senatora RP i ukarany marszałkowaniem woj. mazowieckim.

   W spadku tak postępują już startujący w nowych fałszywych wyborach: pełnomocnik ds. operacyjnych Piotr Winciunas (nie powinien być lekarzem, a tu przebiegły sądowy, teolog partyjny i psychiatra jasnowidz), który podsuwa pisma harcerzykowi, prezesowi OIL w W-wie Łukaszowi Jankowskiemu (nie widział się ze mną, ale potwierdził, że jestem chory psychicznie).

   Kolega na stulecie aktywnego samorządu lekarskiego ogłasza 100 działań...w tym popieranie kultury, sportu, fotografowania i warsztatów literackich, a także śpiewu chóru Medicantus. To dziecinada, której nie widzi. Można dodać tam działanie ubecji, która pisała w "moim imieniu" anonimy z podsłuchiwanego badania przez pełnomocnika ds. zdrowia lekarzy.

   Dalej poszło gładko, bo mentor, obecny prezes Naczelnej Rady Lekarskiej prof. Andrzej Matyja z sekretarzem Markiem Jodłowskim (dyrektorem pogotowia) nie widząc się ze mną podpisali opinię o moim stanie zdrowia wymyśloną przez kolegę Piotra Winiciunasa.

   Ten partyjny prowokator uzasadnił "moimi słowami", że samorząd napadł na mnie z powodu podniesienia krzyża Pana Jezusa, a przecież zaprotestowałem przeciwko opętanemu lek. Leszkowi Trojanowskiemu za zdewastowanie pomnika patrioty z powaleniem krzyża. Taka jest właśnie przewrotność bolszewicka!

   Kolega za swoje całkowite zdemoralizowanie jest szykowany na prezesa NIL. Apeluję do wszystkich lekarzy: trzeba przegonić wierchuszkę NIL-u i wszystkich OIL, bo już zaczęły się machlojki ich "ruskich" wyborów. Ktoś musi zebrać łamanie przez nich przepisów (można być działaczem dwie kadencje, a tu karuzela stanowisk). Chętnie posłużę tej naprawie (ujawnię ich nędzę). W moim rejonie stałym reprezentantem jest dyrektor sanepidu! 

3. TVP Historia o 9.35 emitowała film dok. "Bitwa polsko - bolszewicka". Popłakałem się podczas żegnano krzyżem idących na bój z hordami czerwonej zarazy.

    Bitwa stoczona pod Komarowem 31 sierpnia 1920 roku zawsze pozostawała w cieniu bitwy warszawskiej, która przesądziła o biegu wojny polsko - bolszewickiej i polskim zwycięstwie...wielka armia Budionnego została rozbita i przestała liczyć się jako zwarty związek.

4. TVP Historia popłynie film "Wichry Kołymy", ale na tle "Opowiadań kołymskich” Warłama Szałamowa czy powieści Aleksandra Sołżenicyna...była te pełna sielanka zafundowana przez komunistkę i Żydówkę. Pokazano tam "szpital" oraz padały słowa o Stalinie, że nie wie o tym, bo nie pozwoliłby na takie traktowanie ludzi.

5. Nie dotrwałem do filmu dok. „Pamiętnik z Korei Północnej” Austria 2016...w TVP 2 o g. 2.35. Bożek Kim Jong Un przygotowuj obecnie naród do śmierci głodowej, a Tramp chciał odmienić los tego narodu. Nie przyjął pomocy, ale pojechał pociągiem (boi się latać) to niezastąpialnego tow. W. W. Putina...

6. Ogarnij cały świat żulii wśród mających wszelką władzę (wg Stefana Niesiołowskiego), ale zdziwiłem się osobą Juliusza Brauna, który pozwolił redaktorowi TVN Info na głoszoną plotkę, że walczy ze szczepionkami, a jest zaszczepiony. Ten nie mógł się uspokoić i groził prowadzącemu sądem, a ja dotychczas myślałem, że walczy o nasze dobro wspólne…

    Na nabożeństwie do Serca Pana Jezusa będę wołał w tej intencji i skończę moją modlitwę…

                                                                                                                        APeeL