Po przebudzeniu o 3.00 padłem na kolana z prośbą do Boga Ojca, aby był ze mną w tym tygodniu. Przez dwa dni masakrycznych upałów nie czułem Jego obecności. Stąd biorą są słowa Pana Jezusa na krzyżu: „Boże, mój Boże czemuś Mnie opuścił?” 

    Szatan dba także o moją religijność i od rana zrywał mnie na Mszę świętą, „bo dzień trzeba zaczynać z Bogiem”. Nie posłuchałem jego fałszywego zaproszenia, a po wyspaniu się wróciła bliskość Stwórcy oraz pragnienie przekazywania świadectw wiary. W czasie obsługi ciała fizycznego (kąpiel, kawa, leki, nawilżenie przewodów słuchowych ciepłą wodą) napłynęła „rozmowa”...

- Panie! Panie, a co tam słychać w polityce? Jak się ma wiara do władzy? Przecież Pan Jezus pokazał wizerunek Cezara na monecie i zalecił: „co cesarskie oddać cesarzowi"!

- To prawda, ale chodziło o prowokację, a nasz Zbawiciel znał myśli swoich prześladowców. Zna także obecnie…

- Kościół katolicki nie powinien mieszać się do władzy…

- Czyli Państwo ma być pogańskie, gdzie króluje „miłość” do „samych swoich” z nienawiścią do „tych, co nie z nami”…

     Napłynęła refleksja: czy człowiek Boży może układać się z synami szatana? Nie wolno tego czynić, a nawet dyskutować z takimi, bo ich przywódcą jest Belzebub, upadły Archanioł o nadprzyrodzonej inteligencji.

    Wyobraź sobie moją rozmowę z profesor Joanną Senyszyn (matką Joanną od demonów), posłanką Joanną Scheuring-Wielgus, a nawet z Kataryną Lubnauer!

    Nawet nie wspominam o harcerzyku Sławomirze Nitrasie (na memie Trzaskowski trzyma plakat z napisem Dekalog: „po siódme nie nitraś”), ojcem Robertem Biedroniem, antyklerykałem Andrzejem Rozenkiem,  a szczególnie z posłem SLD Andrzejem Szejną (urodził się jako towarzysz z czerwoną legitymacją i wizerunkami sierpa i młota).

    Ten wstęp był potrzebny, aby ocenić spotkanie pomiędzy przywódcami USA i Federacji Rosyjskiej. Prezydent Biden doszedł do wniosku jako wierzący, że można porozumieć się z prezydentem Putinem. Z systemami demonicznymi może wygrać tylko moc Boża! Świat bez zwrócenia się do Boga Ojca musi stoczyć się na skraj przepaści.

    Wiedział o tym Jan Paweł II...wiedział o tym też szatan i nie pozwolił na poświęcenie Rosji Matce Bożej, co oznaczałoby pokojową przemianę władzy. To jednak nie stanie się, ponieważ musiałyby modlić się całe narody z przekazywaniem ich Opatrzności Bożej. Takim aktem jest ustanawianie patronatu Pana Jezusa lub Matki Bożej.

    System Boży oznacza wszechogarniającą miłość, a Przeciwnik nienawidzi nas i szkodzi w nieskończony sposób...w tym jest także zabijanie przeciwników politycznych (Nawalny).

    Wyobraź sobie tylko wdarcie się do systemu komputerowego zawierającego dane chorobowe, gdzie można pomieszać objawy różnych ludzi, a na szczycie tych szkód złamanie systemów elektrowni atomowych. Wystarczy, że płacisz 13 złotych i 13 groszy (13.13), a przelew z konta to 1313 zł! Aktualne doniesienie w internecie.

    Działanie Bestii możesz ujrzeć na Paradach Grzeczności propagujących ohydę spustoszenia w Oczach Boga. Szatan wie o tym i w swojej przewrotności wskazuje na brak tolerancji do grzeszenia na wszystkie sposoby.

    To jest zarazem przykład „wolności” w naszym pojęciu („róbta, co chceta”), która nie ma nic wspólnego z Wolnością Bożą! Tak jest u tych ludzi ze wszystkim: prawdą, równością, dobrem i tolerancją w stosunku do ludzi normalnych, a szczególnie do wierzących w Boga Objawionego. Wielcy tego świata stawiają się w miejsce Boga i chcą rządzić całym światem. Apokalipsa już trwa... 

    Na wieczornym nabożeństwie do Serca Pana wołałem w intencji tego dnia, a podczas Mszy św. serce wypełniło posłuszeństwo Abrahama (Rdz 12, 1-9), który wyruszył po zaleceniu przez Boga z ziemi rodzinnej do wskazanego kraju. Tak wędrował „z miejsca na miejsce” prowadzony przez Boga Ojca. Zważ, że miał wówczas 75 lat!

   Psalmista będzie wołał (w Ps 33): „Szczęśliwy naród wybrany przez Pana”. Musisz zrozumieć, że jesteśmy na wygnaniu, musimy pragnąc wybrania, czekać na łaski i błogosławieństwo Boże. To jest tak proste, ale większość neguje istnienie Boga Objawionego...fascynuje ich moc człowieka, militaria, gromadzenie dóbr, używanie tego życia, itd.

    Dzisiejszą intencję dały Słowa Pana Jezusa w Ew. (Mt 7,1-5) o obłudnikach, którzy nie widzą „belki we własnym oku”, a wskazują na drzazgi u innych. Ponieważ od wczorajszego programu w TVP Info „Strefa Starcia” byłem pod wrażeniem demonicznej przewrotności posła SLD Andrzeja Szejny. Gdzie i kiedy wyszkolili go w tej materii, którą reprezentował W. W. Putin, co wyraża powiedzenie, że...w USA jeszcze nie zdążysz ust otworzyć, a już do ciebie strzelają (to dawne powiedzenie, że „u was biją Murzynów”)!

     Przypomniało się przesłuchiwanie w Senacie RP kandydatki Lidii Staroń na RPO, która przed dwoma laty przebyła udar mózgu (prawdopodobnie niedokrwienny). Wiedziano o tym, ale napadnięto na nią w sposób ohydny. W tym czasie „marszałkował” Michał Kamiński, który głosi bezstronność i bezpartyjność w swoim postępowaniu...dlatego preferuje niezależne media czyli kacapsko – szwabską TVN.

    Chory na władzę nie widzi swojej „wielkości” i „nieomylności”. Przy tym cały czas „szczeka” na demokratycznie wybraną władzę. Przecież Stefan Niesiołowski powiedział: jak PiS wygra wybory to będzie mógł sobie robić, co zechce. Natomiast Kim Jong Un budował rakiety przeciw USA, a tu pandemia i głód, ale sam jest tłuściutki na tle całego narodu...

    To odskok polityczny, aby koledzy psychiatrzy nie twierdzili, że żyję w świecie nierealnym (psychoza). W jakim świecie żyją oni, że nie widzą kościołów i nie słyszą dzwonów? Dla nich biegający na Msze święte to człowiek chory, a tu jeszcze lekarz! A co z wyznawcami wiar wymyślonych...w tym Marksa i Engelsa, Lenina i Stalina? Już niedługo dowiedzą się wszystkiego...

                                                                                                                              APeeL