Św. Wacława

"Panie, czy chcesz, a powiemy, żeby ogień spadł z nieba i zniszczył ich"?

    Na Mszy św. porannej demon zalewał mnie rozmyślaniami i to trwało do zjednania się z Duchowym Ciałem Pana Jezusa (Eucharystią). Wówczas pokusy nagle ustają, a tego nie zauważy "wierzący" niepraktykujący.

    Padłem w ławkę trzymając w ustach Cud Ostatni i tak chciałbym odejść z tego świata. Moje serce zalała miłość i pokój, a usta słodycz z pragnieniem ciszy i milczenia...w takim czasie gaśnie ciało.

    Po co gadać o niczym, naprawiać ten świat, pouczać, wdawać się w głupie spory, dochodzić swego i udawać mądrego. Mówi się o święcie piesków i kotków, ale nie wolno wspomnieć o o. Pio oraz o cichych, pracowitych, oddanych innym, nie czyniących nic złego, rozumiejących otrzymywane przez nas łaski.

    Nie pokazują takich w telewizji, bo nie są atrakcyjni...jak wciąż "młoda" Magda Gessler. Tacy żałośnie wyglądają na starość podtrzymywani w swojej wielkości. Ich nowe życie zacznie się od zaskoczenia, bo byli na pierwszych stronach gazet, a tu trzeba czekać na wsparcie żyjących.

   Uwierz mi, że wszystko jest prawdziwe w wierze katolickiej, a ja jestem korespondentem z Wojny Światów: przyrodzonego i nadprzyrodzonego, pomiędzy siłami Światłości i ciemności, konfliktu ciała (prochu) i wcielonej duszy (cząstki Boga Ojca w nas samych).

   Nic nie szukaj, bo wszystko jest ujawnione, opisane i przekazane. Masz wjechać na Autostradę Słońca (poprzez Sakrament Pojednania), a nie kręcić się wokół własnego ciała z poszukiwaniem różnych guru, którzy sami wymagają prowadzenia.

   Dzisiejsza intencja napłynęła podczas oglądania dyskusji telewizyjnych, gdzie możesz ujrzeć...

1. POlaków ładnie mówiących i to jednym głosem (chyba mają szyfrowane rozkazy), którzy uczestniczą w napadzie na naszą ojczyznę (w ich zrozumieniu jest to walka z rządem).

   Promuje ich "fajna" stacja TVN24 nadająca niezgodnie z naszymi przepisami. Odgrzebano nawet eksperta Ryszarda Kalisz, zawodowego posła, a teraz zasłużonego adwokata. 

2. Udających niewiniątka pełne fałszywego miłosierdzia, głoszących "dobro" i "miłość" z próbami ewangelizowania, a nawet nie mruknęli podczas wyrzucania Polaków na bruk przy "reprywatyzacji".

   Właśnie głupi poseł uparł się (TVP Info), że trzeba pomagać chorym po drugiej stronie granicy z "biało ruskimi". Na ten czas w "Sprawie dla reportera" pokażą dwie próby przejęcia osiedli przez czerwoną zarazę w Łodzi (zamiana osiedla na ziemię rolniczą) oraz przysłanie buldożerów do zrównania z ziemią domków (bez żadnego zawiadomienia)

3. Jawni wrogowie, których reprezentuje prof. Jan Hartman, "żydek" udający ateistę (mason), któremu odbiło całkowicie. Oto jego zdanie rozwinięte z blogu na www.polityka.pl:

    "Sługusy manipulowanego przez rosyjskie służby reżimu, który pluje na konstytucję i inne prawa, depcze polską rację stanu, wyszarpując nas z Unii Europejskiej, kradnie nasze pieniądze, oddając je Kościołowi, więzi ludzi na pogranicznym polu, gdzie umierają, a jego policja regularnie zabija ludzi w komisariatach, zasługują na ścisły bojkot".

    To jest karalne nawoływania do przewrotu (właśnie Nawalnemu "dołożono" za to 10 lat łagru).

   Nie planowałem Mszy św. wieczornej, ale poszedłem w intencji błogosławieństwa dla informatyka, który usprawnił moją stronę internetową. W drodze odmawiałem moją modlitwę. Zdziwiony usłyszałem, że św. Wacława zabił własny brat! To było potwierdzenie odczytu tej intencji...

                                                                                                          APeeL