Świętych Archaniołów

    Tylko garstka ludzi potrafi przeskoczyć zasieki pomiędzy światem widzialnym i nadprzyrodzonym. Większość cuda stworzenia traktuje jako "przyrodę"...

- ruch obrotowy ziemi (wirowy wokół osi) i obiegowy (wokół słońca)

- budowę atomu

- całość świata ożywionego...z zagadką dla "ewolucjonistów", bo małpa ma inny kod genetyczny, a trzymanie się teorii "wielkiego wybuchu" lub powstania z komórki na dnie oceanu jest idiotyzmem

- jako lekarz wspomnę o cudzie budowy naszego ciała posiadającego duszę.

    Cały dzień miałem pokazywaną ochronę: szukałem zakładu zabezpieczającego podwozia samochodu, dokonałem aktualizacji zabezpieczenia strony, spotkałem patrol policyjny, napłynęła ochrona VIP-ów, obecne szczepienia oraz ochrona granic naszej ojczyzny.

    Pan Bóg pokazuje przez to naszą ochronę w świecie nadprzyrodzonym. Mamy Anioła Stróża, a na szczycie tej hierarchii jest św. Michał Archanioł (właśnie "wyjąłem" go z kieszeni) oraz Opatrzność Boża z kościołami, gdzie możemy oczyszczać nasze dusze z codziennym przyjmowaniem Chleba Życia (Eucharystii).

  Jak pokonasz demoniczne pokusy, a szczególnie napady wysłanników Księcia Ciemności...aktualnie na naszą ojczyznę? Bezbożni lekceważą tę jawną inwazję. Człowiek niewierzący pochyla się nad umierającymi, których nabrano obietnicą życia w raju na ziemi, a nie widzi wojny nad nami.

    Przed Mszą św. ze stoliczka w kościele wziąłem aktualny m-k "Apostolstwo Chorych", który otworzył się na art.; "Szata Obrońcy - szkaplerz św. Józefa" z jego pięknym obrazem.

   W tym czasie prorok Daniel w Apokalipsie przekazał wizję ujrzenia Przedwiecznego. Ja już doczekałem ukazania się Boga (s. Eugenia E. Ravasio): "Bóg Ojciec mówi do Swoich dzieci", którego zdjęcie stoi przede mną. 

   Pasują tutaj słowa mojego ulubionego proroka (Iz 55,6-9): "Szukajcie Pana (...) wzywajcie Go! (...) Niechaj bezbożny porzuci swą drogę (...) Niech się nawróci do Pana (...)".

    Eucharystia ułożyła się w kielich kwiatu. Po Mszy św. krążyłem po mieście modląc się w intencji tego dnia, a serce chciało mi pęknąć.

    W TVP Info przedstawiciele opozycji dalej nudzili o miłosierdziu podczas napaści na naszą ojczyznę. Zważ, że są to politycy, a nie widzą, że "biało ruscy" przebierają już w mundury przywożonych "turystów". Takie zielone ludziki toczą wojnę na granicy z Ukrainą. Po co są eksperci? Po co istnieje NATO? Czekają na otwartą wojnę? Nie będzie takiej! 

   Ponownie błagam rządzących o szukanie pomocy w Świątyni Opatrzności Bożej, ponieważ grozi nam - precyzyjnie przygotowywana zagłada...

                                                                                                                 APeeL