Ponieważ w Sejmie RP trwał bój dotyczący napaści na naszą ojczyznę...zapytasz mnie o zdanie w sprawie ofiar tej wojny, bo wszyscy wpadli w szał na działanie rządzących.

   Nikt nie krytykował perfidnego dyktatora Aleksandra Łukaszenkę, który głupieje na starość w obawie o zajęcia przez ruskich, a nie widzi, że wpakował go na minę partner Putin. Czyni to na rozkaz zwyrodnialców i różnych opętanych dewiantów w Federacji Rosyjskiej. To niosący diabelski krzyż...

    17 Września opornych zabijano, a resztę po kwadransie i to w środku nocy zsyłano na Sybir. Dołóż do tego Katyń, Smoleńsk i Krym oraz zestrzelenie samolotu pasażerskiego, a nawet zburzenie budynku mieszkalnego jako powód ataku na Czeczenię!

    Nawet u zwierząt tak nie jest, bo czynią zło i zabijają tylko wg otrzymanego instynktu, a nie dla przyjemności szkodzenia. Później była jedność (nie to, co dzisiaj) czyli „związek nasz bratni”: kto nie z nami tego do piachu.

    Dzisiaj mamy:

1. czerwonych obrońców pchanych do nas "imigrantów", przeciwników pilnowania naszych granic...pragnących jednego: obalenia demokratycznie wybranej władzy. Reprezentuje ich babcia Joanna od demonów (prof. Skrzeczyszyn) niezwykle miłosierna (18 tys. emerytury)

2. obrońcy "spółkujących inaczej"...kolorowej zarazy z wszędobylskim ekspertem i to w rożnych sprawach (Krzysztofem Śmiszkiem)

3. "arbuzów" czyli czerwonych wewnątrz, a zielonych zewnątrz ("ekologów")...

    Apokalipsa już trwa, a ostatnim znakiem Paruzji będzie tworzenie hybryd (skrzyżowanie człowieka ze zwierzętami)…w Anglii można już „produkować” te monstra.

   Wreszcie dojdzie do ostatecznego starcia wyznawców Mahometa i narodów chrześcijańskich (wiele milionów żołnierzy straci życie, a destruktywna bomba zostanie zrzucona na miasto w Persji).

   Przykre jest to, że wcześniej Jan Paweł II pocałował Koran! To wynik szacunku dla innych wiar, ale my wierzymy w Boga Objawionego, a nie w książkę, nie wiadomo przez kogo napisaną!

   Nie damy rady wysłannikom Lucypera (księcia ciemności), który ma dużo miłośników w naszej ojczyźnie. Przypomniała się walka Dawida z Goliatem...jego zawierzenie we wstawiennictwo Bogu. Ja właśnie należę do takich „ślepo wierzących” w Boga i w Jego Moc, a zarazem w Jego Miłosierdzie i Dobro.

   Ubolewa się nad matkami z dziećmi służącymi jako broń...ja wysłałbym tam matki z dziećmi na rękach! To ohydna i ograna sztuczka: branie na litość. W tym czasie opcja Belzebuba panoszy się u nas:

- dotychczas reprywatyzuje się różne obiekty z wyrzucaniem rodaków na bruk (i to w czasie pandemii)

- gdzie był Donald Tusk, który zatrudnił syna w piramidzie Amber Gold (wiedział o tym)...pokażcie te ofiary i dusze takich

          "Z pąka rozwija się kwiat i słychać słowików trele

           Ach, jaki piękny jest świat z Donaldem Tuskiem na czele" (autor nieznany).

- podobna piramida ("artystyczna") uszkodziła nawet obecnego szefa NIK-u (zamiast dzieł sztuki sprzedawano ich zdjęcia z obiecanką o ich wykupieniu z zyskiem)

- aktualnie oszukani rolnicy, którym czerwone spółki nie zapłaciły za jabłka i rozpłynęły się.

- co stało się z podwykonawcami (czy żyją jeszcze) budowniczego dróg Nowaka..."lewej" rączki Tuska ze świecącymi się podczas kłamania oczkami

- we wszystkich służbach społecznych siedzą aktywiści, którzy mają rozkaz szkodzić potrzebującym

- dalej trwa bezkarność "biznesmenów" w czerwonych czapeczkach (sprowadza się szkodliwe odpady i pozostawia na brzegu wioski)

- na chama pochowano w opłaconym grobie jakiegoś zasłużonego dla władzy wciąż ludowej

- włamano się do mieszkania zmarłego generała z partyzantki (czerwona rodzinka wymieniła zamki i zasłania się pandemią).

- tak jest też we wszystkich sądach, nie wygrasz z żadnym czerwonym mimo, że napadnie na ciebie w jasny dzień

- miłosierni dla ofiar wojny obrońcy dzieci jednocześnie są za dzieciobójstwem (aborcja na żądanie, bo mamy "Piekło kobiet").

    Nikt nie może skrzywdzić "samych swoich" (sprzedawczyków, donosicieli, teraz do UE), a jeszcze niedawno machali Konstytucją.

    Na początku Mszy św. siostra zaśpiewała wstrząsającą pieśń: "Jezu dobry i cichy serca pokornego, daj mi serce nowe podobne do Twego. Ty, Jezu masz ludzkie serce"...

   Łzy zalały oczy, a moje serce przylgnęło do Serca Pana Jezusa...nawet teraz, gdy to zapisuję po 2 godzinach wraca ból duchowy sprawiający łzy w oczach.

   Na ten czas popłyną słowa proroka Barucha (Ba 2, 15-22): "Panu, Bogu naszemu, należy się sprawiedliwość, nam zaś zawstydzenie oblicza (...) ponieważ zgrzeszyliśmy przed Panem, nie wierzyliśmy Jemu, nie byliśmy posłuszni głosowi Pana, Boga naszego, by pójść za przykazaniami Jego, które nam dał. (...) Przylgnęły przeto do nas nieszczęścia i przekleństwo, jakimi Pan zagroził przez Mojżesza (...)".

    Pan Jezus zagroził w Ew (Łk 10, 13-16), że miasta w których czynił cuda zamiast pokuty "siedząc w worze pokutnym i w popiele"...trafią do otchłani.

   Eucharystii ułożyła się pionowo wzdłuż jamy ustnej, co oznacza "My" (Bóg Ojciec jest ze mną). Po litanii do Serca Pana Jezusa zostaliśmy pobłogosławieni Monstrancją, a strzała miłości przeszyła moje serce. Teraz, gdy to zapisuję nadal trwa słodycz w ustach (2 godziny).

    Szkoda, że wśród polityków mamy pojedyncze osoby, które w swojej służbie zawierzają naród Bogu Ojcu. Przecież wszystko jest pokazane na prowadzeniu narodu wybranego przez Mojżesza. To samo jest u nas, a ja widzę brak wdzięczności za wszystkie łaski spływające na każdego z nas...

                                                                                                               APeeL