Nie chodzi tutaj o sam napad, bo każdy to widzi, ale o jego cel, którym jest usunięcie nas ze wspólnoty narodów. Jak nigdy oglądałem program "W tyle wizji" z Janeckim i Marcinem Wolskim (od "Polskiego zoo") z telefonem widza z USA, który zauważył powtarzane - w stosunku do nas - metody, którymi spowodowano brexit Wielkiej Brytanii z UE. Nawet ci doświadczeni dziennikarze zbyli go i wyłączyli, bo mieli własny plan programu (https://www.tvp.info/24701647/wideo).

    Nagle w Światłości Bożej ujrzałem precyzyjnie zorganizowaną wojnę (bez wypowiedzenia), której celem jest nasze zniszczenie. Przejęcie się "niepraworządnością" bolszewickich sądów i prokuratur oraz klimatem z zamykaniem naszych kopalń - jest tylko mydleniem oczu.

    Jeżeli tak wszystko bronią niech pomogą Polakom na terenie skażonym przez fabryki, które zniszczyły wielkie tereny i trują mieszkańców. Dlaczego ich świństwa zwozi się do nas i rzuca, gdzie popadnie...za zezwoleniem "swojego" starosty lub burmistrza. Gdzie byli, gdy wyrzucano rodaków (reprywatyzacja) z zajmowanych mieszkań i domów?

    Dlaczego nie widzą Holandii: raju podatkowego, malwersacji z ich premierem mającym zarzuty korupcyjne, zezwalaniem na używanie niektórych narkotyków z aborcją i legalną eutanazją.

    Wyjaśniły się moje dotychczasowe prośby do rządzących, aby zwrócili się o pomoc do Boga Ojca, bo w tym demonicznym planie nie poradzimy sobie bez Opatrzności Bożej. Potrzebny jest ponowny "Cud nad Wisłą", bo bolszewickie hordy rzuciły się na nas, ale nie wygramy bez pomocy Boga Ojca "Ja Jestem" i św. Michała Archanioła, a nie widać poruszenia w Świątyni Opatrznościowi Bożej...

    Bolszewicy mają prostą metodę: napadają łamiąc wszystkie prawa pod pozorem "dobra": separatyści w Donbasie to "kryzys ukraiński", a wsparcie dla nich to "operacja antyterrorystyczna". Natomiast zajęcie Krymu było wynikiem przeprowadzonego referendum.

   Z tą metodą zapoznałem się podczas napadu na mnie w Izbie Lekarskiej. Tłumacząc się udowadniasz słuszność działania sprzedawczyków, przebranych za lekarzy.

   Nie będę wymieniał i uzasadniał dowodów...niech przemówią tylko tytuły z "Gazety warszawskiej": "Tusk wypycha Polskę z Unii", "Zdrajca skrzyknął fanów" i "Piąta Kolumna". Zarazem ciekawy jest fakt, że w prawicowych mass-mediach nie ma Mirosława Kokoszkiewicza, który właśnie pisze, że obok Tuska powinien stanąć Jerzy Urban ("Goebbels stanu wojennego").

    Dopiero teraz, w środku nocy zrozumiałem Słowa Pana Jezusa, które padły podczas wielkiej wichury (Ewangelia: Łk 12,54-59): "Gdy ujrzycie chmurę podnoszącą się na zachodzie, zaraz mówicie: Deszcze idzie. I tak bywa. A gdy wiatr wieje z południa, powiadacie: Będzie upał. I bywa.

   Obłudnicy, umiecie rozpoznawać wygląd ziemi i nieba, a jakże obecnego czasu nie rozpoznajecie? I dlaczego sami z siebie nie rozróżniacie tego, co jest słuszne?" Dalej były słowa o sądzeniu się z wydaniem "ostatniego pieniążka".

    Nie ujrzysz wojny nad nami, co potwierdził dzisiaj Pan Jezus (Mt 11,25): "Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że tajemnice królestwa objawiłeś prostaczkom".

    Podczas podchodzenia do Eucharystii wzrok zatrzymała korona na głowie Anioła Pokoju z Objawienia Matki Bożej w Medziugorie, a w domu krzyż w koronie cierniowej.

     Dlaczego rządzący nie potrafią zebrać tego, co widzę:

- napad na naszą granicę...nic nie da zbudowanie kosztownego muru, bo wróg przeniesie się w inne miejsce

- V Kolumna mówi wszędzie jednym głosem, a kaznodzieja o. Robert Biedroń dobrze wie, że otrzymamy "figę z makiem"...

- Czechy i Holandia (przywódca ma zarzuty korupcyjne) uderzyły z mocą

- NIK wykrył, że Zbigniew Ziobro podarował strażakom pieniądze z funduszu dla pokrzywdzonych przez prawo. Chodziło o jego niewiarygodność ("walczy z sądami, a sam co czyni"). Ciekawego kto go podszedł?

- Merkel przypomina Hanię GW...udaje dobrą i zaleca pojednanie, a jutro odchodzi

- posłuchaj wyczynów "szczekaczki pogańskiej" (TVN).

    Brak miejsca na wymienianie szczegółów napadu...wprost widzę Putina z "generałami" stojącego nad mapą tej wojny. Prezydent Lech Kaczyński przeszkodził mu w zajęciu Gruzji, sprowadziliśmy wojska USA (stanęła budowa gazociągu), a to przeszkadzało w napadzie na Ukrainę. Musisz zrozumieć demoniczne pragnienie odwetu i wiecznego trwania przy władzy.

    Podobnie jest w napadzie na nas przez UE, gdzie zaprzedana poganom sędzina Rosario Silvę de Lapuerta wiceprezes Trybunału Sprawiedliwości UE...jednoosobowo "zamknęła" Turów. Uczyniła to na rozkaz tuż przed odejściem z TSUE (6 października).

   Pan Bóg widzi to wszystko i czeka na nasz błagalny krzyk, bo wołanie tylko garstki rodaków nie wystarczy. Przecież Archaniołowie z ich przywódcą św. Michałem („Któż jak Bóg”) są gotowi do naszej obrony!

                                                                                                             APeeL