Bolszewicko-kacapska banda ma się dobrze, a towarzyszy im nasza "szujnia i szczujnia" wg. słów niezastąpionego posła Stefana. Cieszą się wrogowie naszej ojczyzny ze zniewolonymi mass-mediami, bo mamy natychmiast zamknąć Turów i przywrócić do pracy donosiciela Tuleję.

   Świat idzie ku zagładzie, a oni jeżdżą "trumnami na kółkach" krzycząc wszem i wobec o ocieplaniu klimatu i gazach, które sami wydzielaj: dwutlenek węgla, metan i wodór oraz siarkowodór zajeżdżający piekłem.

   Nie pojmiesz tego wszystkiego bez wiedzy o Szatanie, którego działanie opanował Stalin i Hitler, a jacy ojcowie takie syny. Jak ukarano Nowaka i Lempart? Przewiduję, że Słońce Peru, Donald Mniejszy zostanie premierem upaprany w zamach w Smoleńsku. To groźny zakładnik, który ma spowodować zniknięcie RP.

   Cały czas czeka na to mec. Roman Giertych, któremu demon wciąż szepce o „bronieniu lipy”. Spowiadał się biedak prawie co tydzień u "Stokrotki" namaszczonej przez zrobionego po pijaku Urbacha...śmierdzącego siarką.

   Nie poradzimy sobie bez Opatrzności Bożej. Przekażcie ten wpis trójce na "pe": prezydentowi ("Andrzejkowi"), premierowi i prezesowi. Powiedz mi jak oddzielić władzę od wiary w Boga Objawionego?

    Właśnie spotkałem znajomą babcię, której wnuczek stał się ćpunem. Nic go nie uratuje, bo tylko Bóg może mu odjąć nałóg (jestem tego dowodem). Zaproponowałem rozmowę, bo "leczy się" u psychiatry.

    To sprawiło odczyt intencji modlitewnej, a przypomniały się obrazy: wieloryba zaplątanego w sieci, sarny z oponą na szyi (została uwolniona), "turystów" na Białorusi, oszustw na wnuczka, podpisanie nieświadome pożyczki, wybudowanie domu na terenie skażonym chemicznie, itd. W tej grupie jest porażona Wielka Brytania (brak kierowców).

    Jednak dominuje pułapka w którą wpadliśmy czyli inwazja islamistów (wielu z nich ma ciemne życiorysy), którzy dążą jak bolszewicy do opanowania świata przez przez państwo religijne. Wrogowie wiary prawdziwej (katolickiej) napadają na kościoły i krzyże zaślepieni przez Belzebuba.

    To jest prawdziwa wojna hybrydowa w której islamiści współdziałają z lewicą, a nawet nic nie pisną o "spółkujących inaczej". Po czasie zostaną tacy skróceni o głowę lub będą się kłaniać obowiązkowo Allahowi...tak jak ruscy wieczne żywemu Leninowi (śmierdzącym zwłokom). Nie uda się bowiem złapać Księcia Ciemności, którego celem jest sianie zamętu (gwałty, napady, bezprawie).

    Jednak największą pułapką jest bezbożność, a nawet wrogość do naszego wspólnego Boga Ojca. Dowiesz się wszystkiego tuż po śmierci, ale będzie za późno! Ostrzegam! Wpisz w wyszukiwarce: czy Jahwe ("Ja Jestem") to Allah ("Bóg Jedyny")? Ja wiem jaka jest obecność naszego Deus Abba, nigdy nie czułem Allaha.

   Jest tylko Jeden Bóg Ojciec, który się Objawił, a Jego Syn Jezus („Ten, Który Zbawia”) otworzył Królestwo Niebieskie. Nie ma nic poza naszą wiarą...wszystkie inne drogi, bardzo atrakcyjne prowadzą na pustynię, gdzie czeka śmierć prawdziwa, bo duszy ludzkiej!

   W walce z odwróconym Królestwem Bożym nic nie da zbrojenie sięCóż dadzą bombardowania jak ktoś z nich położy biały proszek (mąkę) i zadzwoni, że mamy tam wąglika. To jest całkowita dezorganizacja życia ludzkości, sadystyczne bawienie się w wojnę dwóch światów. 

   My i oni wiedzą, że nastąpi straszliwe prześladowanie chrześcijan, które spadnie na ludzkość przed ponownym przyjściem Pana Jezusa. To jest zarazem pułapka dla braci islamistów. bo jeden zostanie wzięty, a drugi zostawiony. Cóż da ich przywódcom władza nad światem, gdy w tym czasie zabijają własne dusze.

    Pan sprawił, jakby na znak, że będę na Mszy św. pogrzebowej z chwaleniem zmarłego przez przedstawicielkę lokalnego banku. Proboszcz pozwala na robienie z Misterium Mszy św. akademii ku czci zmarłego. Mamy nawet tablicę z wizerunkiem świętych: Lecha Kaczyńskiego (naiwność w locie ruskim samolotem do Imperium Zła z całą wierchuszką rządzących) oraz jego żony Marii Kaczyńskiej (zwolenniczki aborcji).

    Przy okazji promowała się w prosektorium Ewa Kopacz, która uczestniczyła w sekcjach ramię ramię z partnerami ze wschodu (do brzucha zwłok wrzucano śmieci z prosektorium). Zobacz różne ofiary pułapek Księcia Ciemności. Jeżeli tacy pomrą jeszcze dzisiaj...z czym staną przed Stwórcą naszych dusz?

    Jutro na cmentarzu odmówię moją modlitwę w intencji tego dnia. Wielu rządzących - jest już za życia - takimi trupami duchowymi...

                                                                                                            APeeL

Aktualnie przepisane...

12.12.2002(c) ZA PRZYTŁOCZONYCH CIERPIENIAMI

   Dzisiaj mam dyżur w pogotowiu, a właśnie napłynęło wielkie pragnienie przyjęcia Eucharystii, Duchowego Ciała Pana Jezusa. Tuż po przebudzeniu przeczytałem zdanie w "Poemacie Boga-Człowieka" Marii Valtorty (Ks trzecia Część Pierwsza, str. 255): "stanie się to dla ciebie, tak będzie też dla twoich następców, jeśli żyć będą [karmiąc się] Bogiem jako swoim jedynym chlebem". Teraz, gdy to przepisuję (27.10.2021) tak jest ze mną...

   Przed chwilką żona przyniosła świeży chleb potrzebny dla życia ciała, a takim chlebem życia dla duszy jest Komunia św.! W powyższym objawieniu (str. 231) będzie opis rozdzielania przez Pana Jezusa przyniesionego pokarmu dla pielgrzymów: chleba, oliwek, sera. Matce mającej przy piersi dzieciątko Pan podał kawałek upieczonego baranka, a sam wypił trochę mleka.

    Tak się stało, że zdążyłem na zakończenie Mszy świętej z Konsekracją i z płaczem zawołałem "Jezu! Jezu!" z ujrzeniem nieskończonej dobroci Boga Najświętszego, naszego Taty! Łzy płynęły po policzkach, bo to Imię oznacza: "Ten, Który Zbawia". Sprawdź, co oznacza twoje imię...

  Zarazem serce zalało pragnienie powrotu do Królestwa Niebieskiego, a to jest nieprzekazywalne. Dziwne, bo teraz, gdy to przepisuję żona czyta wizje tych, którzy trafili tam za życia. 

   Dobrze, że posłuchałem natchnienia i przybyłem tutaj, bo w przychodni będzie nawał chorych od 7:00 do 14:00 z bałaganem i napływającymi wizytami z tym błahymi: do chorej na gardło, która przyjechała po mojej radzie.

   Zeszło z załatwieniem małżeństwa; on bliski śmierci, pod tlenem, a ona mieszka daleko, nie należy do mojego rejonu, a potrzebuje leków. Przybyła też opiekują się babcią z demencją, która gdzieś chowa rentę, a ona ją utrzymuje. Rozpoczęliśmy proces o ubezwłasnowolnienie...

   W pośpiechu trafiłem na dyżur do pogotowia, a kolega zostawił mi wyjazd do omdlenia w szkole, a to był "ostry brzuch" po operacji wyrostka robaczkowego. "Panie Zmiłuj się nade mną". Pędziliśmy na sygnale do oddziału, gdzie była leczona. Tak zaczął się cały ciąg...

1. Trafiam do uszkodzonego po wypadku w swoich odchodach i zatrzymaniem moczu...próbował wyrwać sobie założony cewnik.

2. Wokół babci umierającej z powodu nowotworu z przerzutami zebrała się cała rodzina...lekarka z ośrodka nie pisze jej narkotyków, odmawia transportu karetką. Wszystko im załatwiłem, napisałem narkotyki i poinformowałem o uprawnieniach takich chorych.

3. Dziadkowi po udarze też otoczonym przez całą rodzinę wymieniłem cewnik, a zięcia nauczyłem jego jak to czynić.

4. Jako "przychodnia na kółkach" zostałem wezwany do bólów głowy u dziadka po udarze ("tam się jeździ")...z brakiem opieki lekarza rejonowego.

5. Dla odmiany pędzimy do szpitala z zatrutym spalinami (50 latek reperował samochód w zamkniętym garażu)...

6. Natomiast 42-latek po operacji nowotworu dróg moczowych ma napady kolki nerkowej z wydalaniem skrzepów krwi.

7. Jeszcze gorączka u ciężarnej tuż przed rozwiązaniem...w czasie transportu do szpitala odmówiłem moje modlitwy w intencji tego dnia.

   Do rana będzie spokój, a po powrocie do gabinetu przychodni otrzymałem podziękowanie. Wzrok zatrzymała Stacja Drogi Krzyżowej: Pan Jezus zdejmowany z krzyża. Zbawiciel powiedział: "zdjąłeś Mnie z krzyża!" Moje serce zalała słodycz i dziękczynienie, bo ten dzień ofiarowałem Zbawicielowi.

    Zajrzałem do czytania z Mszy św. porannej, gdzie w serce wpadły Słowa (Iz 42, 13-20): "Ja, Pan, twój Bóg, ująłem cię za prawicę mówiąc ci: Nie lękaj się, przychodzę ci z pomocą. Nie bój się (...) Ja cię wspomogę (...)".

                                                                                                                       APeeL