Tak się stało, że zapoznałem się z metodami szatańskiego dręczenia przez czerwoną agenturę...opętanych przez władzę z mafijnością pionu sprawiedliwości. Ta zgraja ma się dobrze, w ich rękach pozostała "praca i kasa".

    Siedzą za plecami niemot (przykładem jest Łukasz Jankowski, prezes Okr. Rady Lekarskiej w W-wie). Ten głupek ponownie zaocznie rozpoznał u mnie chorobę psychiczną, a nie chciało mu się spotkać z Pełnomocnikiem ds. zdrowia lekarzy Jolantą Charewicz, która stwierdziła, że jestem zdrowy. Podobnie uczyniła to w 2013 roku najwyższa w RP komisja lekarska:

prof. Marek Jarema (konsultant krajowy w dziedzinie psychiatrii)

prof. Andrzej Kokoszka

prof. Romuald Krajewski (przewodniczący komisji lekarskiej z ramienia OIL).

    Mężem zaufania była moja dyrektora MG ZOZ-u, zdrowa psychicznie. Ruscy POlacy są sadystami, nie zabijają wprost, ale dręczą i uderzają w odpowiednim momencie (podsłuchują i chodzą za ofiarą). W moim wypadku zawieszono mi pr. wykonywania zawodu lekarza cztery miesiące przed przejściem na emeryturą.

   Musisz zrozumieć, że wpisanych na listę proskrypcyjną zamordują wcześniej bez pozostawienia śladu, a dręczą takiego jeszcze po śmierci: sprofanują i zamienią zwłoki, pochowają w niewłaściwym grobie, itd.

    Przypominam to, nie skarżąc się w kontrze do pogróżek o zamach na Donalda Mniejszego. Natychmiast w ruskiej TVN ("Ukryta prawda całą dobę") pojawił się Andrzej Kierwiński, dyżurne dziecko resortowe po generale Marcinie Kierwińskim. Jak zwykle był pełen empatii i miłości do rodaków, których dzieli i gnębi okrutny reżim.

   Jest problem czy Słońce Peru uczestniczy w napadzie na siebie ("ustawka") czy autentycznie został przestraszony. Na jego miejscu bałbym się autentycznie, bo wdał się w gierki z W. W. Putinem i zbyt dużo wie.

    Mam prośbę, aby wykluczono moją osobę z podejrzanych (piszących anonimy), ponieważ wielokrotnie mi to zarzucano, a nigdy nie napisałem żadnego. Przypominam to, bo w jednym z wpisów wskazałem, że Donald Tusk "sam pcha się na śmierć" i czeka go los Pawła Adamowicza (chodziło o zdradzieckie postępowanie).

  Jego opcja pokazała swoją moc w szkodzeniu, a zarazem ujawnili się w zmowie...mówieniem na rozkaz: "nie!". Grzechy mimowolne nie niweczą miłości Boga, ale najmniejsze uczynione świadomie sprawiają karanie.

   Czerwono - kolorowa zaraza broni wszystkich "skrzywdzonych" w RP, a w tym czasie opętało ich pragnienie mordowania dzieciątek rosnących pod sercami ich matek, bo ciała są ich własnością. Na jakim targu je zakupili i za ile?

    W naszej wierze podstawą jest Prawo Boże (Dekalog) z zaleceniem: "Miłuj bliźniego swego jak siebie samego". Św. Piotr wskaże na nasze błogosławieństwo: "jeżeli złorzeczą wam z powodu imienia Chrystusa, albowiem Duch Boży na was spoczywa". Natomiast Pan Jezus w Ewangelii: Łk 14,25-33 zapowiedział, że „Podniosą na was ręce i będą was prześladować".

    Ogarnij cały świat gnębionych wyznawców Pana Jezusa ("fałszywej" wiary wg islamistów, gdzie wg nich Pan Jezus, Syn Boga Żywego jest prorokiem mniejszym od Mahometa). Przeczytaj kilka wersetów Koranu (na "chybił-trafił"), a zobaczysz, że Allah jest bogiem wojny, zabijania, ścinania niewiernych z okrzykami wyznawców: "Bóg jest wielki".

    Nasz Bóg jest wielki, co pokazano w "Cudzie nad Wisłą". Potrzebny jest ponowny taki cud, bo trwa już otwarta wojna z pełnymi tolerancji "spółkującymi inaczej", gdzie w Szwecji skazano na 3 lata więzienia arcybiskupa, który przeczytał wszystko, co na ich temat jest w Świętej Księdze (Biblii)!

    Zobacz nową formację świętych, którzy szerzą miłość ze stosunkami oralnymi i analnymi oraz wzajemną masturbacją. Rób sobie, co chcesz, ale dlaczego promujesz tę ideologię...ohydę w Oczach Boga Ojca. Nie wiedzą, że czynią to w imię Szatana!

    Dodaj do tego zabijanych i przeganianych chrześcijan przez Państwo Islamskie (państwo religijne), wyrzucanych z pracy, więzionych i skazywanych na śmierć za krytykę Mahometa (Asi Bibi).

    Na www.niezależna.pl były słowa marszałek Sejmu RP (16.10.2021): "Potrzebujemy dzisiaj ludzi odważnych, którzy będą się przyznawać do wiary, do Kościoła". Tam były różne komentarze, ale nie dano mojego wskazującego na to, że pieski i kotki w RP mają większe prawa niż lekarz katolicki broniący wiary.

    Zapytałem administratora kogo i czego się boi, bo mój wpis dotyczył odwagi w bronieniu krzyża i wiary. Teraz pana Bodnara odznaczono za nazwanie nas pieskami potrzebującymi ćwiczenia. Pisałem też do niego w mojej precedensowej krzywdzie, ale odpisała mi sprzątaczka...

                                                                                                               APeeL