Jest mi bardzo przykro, ponieważ dalej trwa wcześniej zainstalowana władza okupacyjna (nie kojarz z "reżimem" Kaczyńskiego, co wmawiają nieświadomym), która szkodzi nam bezczelnie i bezkarnie...

- sędziowie na rozkaz dają wariackie wyroki: nękająca cały blok otrzymała grzywnę w wysokości 150 złotych, a Ukraińca, który potrącił policjanta i uciekał...nie aresztowano, itd.

- czerwony wójt wybudował bez planów krętą drogę, którą zamknął dla mieszkających na atrakcyjnym wzgórzu, mieszkańcy są odcięci, a w tym czasie szambo zatruło studnię głębinową...trudno dostarczyć tam wodę.    

- czerwona prokuratorka przydzieliła dziewczynkę ojcu, który "udowodnił", że żona stała się prostytutką. Relacjonujący sprawę z pionu sprawiedliwości uśmiechał się, bo wiedział kim jest ten czerwony zbir (wyrywano dziecko z rąk matki w szkole)

- w tym czasie trwają marsze ogłupionych z powodu śmierci matki w ciąży (sepsa), a z nimi pojawiła się wierchuszka POlaków

- dlaczego nikt nie wspierał ofiar "rephrywatyzacji" (wg pani HGW), a po bestialskim zamordowaniu Jolanty Brzeskiej była cisza, a także  oszukanych w Amber Gold

- 30 lat trwa wyjaśnianie zabójstwa dziennikarza Jarosława Ziętary. Na stronie szwabskiego "Faktu" dano wielki tytuł: Zabito polskiego dziennikarza. Okropne rzeczy zrobiono z ciałem, a zamiast treści dano pięć reklam! (https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/poznan/jaroslaw-zietara-mrozace-szczegoly-zabojstwa-dziennikarza-sprzed-28-lat/y3h4p5z)

- stworzone czerwone biuro turystyczne, które miała piękną stronę i przyjmowało zapłatę za wycieczki i wczasy "do przodu"...teraz upadli i nikomu pieniędzy nie oddadzą. Dlaczego nie wysłano tam brygady antyterrorystycznej ze skuciem "właściciela"...niech wpłaci wadium w wysokości miliona złotych, który odda się pokrzywdzonym.

- podobnie było z gabinetem rehabilitacji dla staruszków...zebrano forsę i zwinięto interes

- Polak w Anglii podszył się pod ciężko chorego chłopczyka (miał u nas zbiórkę) i kradł wpłaty

    To tylko migawki z działania perfidnych złoczyńców, nawet sadystów zadowolonych, gdy skrzywdzą "tego, co nie z nami"...rozpoznasz takich po zajmowanych stanowiskach (Grodzki, Trzaskowski, wszyscy donosiciele w UE, wszelkiej maści szefowie w sądach i prokuraturach, mass-mediach i w biznesie). Na szczycie tej czerwonej piramidy jest ZBIR...

   Na Mszy św. porannej padną słowa Pana Jezusa (Ewangelia Mk 12,38-44) o takich "władcach", a wówczas była to żydowska bezpieka świątynna: "Strzeżcie się uczonych w Piśmie. Z upodobaniem chodzą oni w powłóczystych szatach, lubią pozdrowienia na rynku, pierwsze krzesła w synagogachzaszczytne miejsca na ucztach".

    Wrogowie mojej ojczyzny pokazali, że potrafią manifestować, bo nie wychodzi im w wyborach. Ich szczekaczka pogańska (TVN) pomaga w propagowaniu wrogości do demokratycznej władzy!

    Podczas gry oldbojów w piłkę nożną przez 1.5 godziny wołałem do Boga Ojca w intencji tego dnia...

                                                                                                                     APeeL