Musisz zrozumieć, że światem rządzi Międzynarodówka czyli "związek nasz bratni, który ma ogarnąć ludzki ród". Czerwoni czarownicy obiecują raj na ziemi: władzę, posiadanie i używanie tego życia z pięknym pogrzebem.

    To jest małpowanie Królestwa Bożego, co widzimy w Centrach Handlowych ("świątyniach świeckich") dających jego namiastkę (piękna muzyka, zapachy, dobre jedzenie z poczuciem bezpieczeństwa, itd).

    Niewierzący nie przyjmują istnienia nadprzyrodzoności. To oznacza negowanie Boga Ojca oraz Szatana, a także posiadanie duszy (cząstki Boga Ojca w nas samych, która ma wrócić do Stwórcy). Dziwne, bo ludzie pragną długiego życia, ale tylko do śmierci ciała!

    Zapoznałem się z namiastką tego kultu w samorządzie lekarskim, gdzie jest specjalna izba pamięci. Nie trafi tam znany i zapracowany lekarz, ale "działacz". Bóg Ojciec zna myśli tych kolegów, słyszy ich tajne szepty i widzi ich czyny.

   Gułag w systemie sowieckim oznaczał całą organizację podległych jej obozów. Na tej strukturze musisz ujrzeć wszystkie dziedziny naszego życia podległe Księciu Ciemności (władcy demonów).

    Tak się złożyło, że dzisiaj jest czytanie w którym prorok Daniel wyjaśnił królowi królów Nabuchodonozorowi nietrwałość władzy wskazując na wielki posągktóry z czasem rozpadnie się jako symbol ludzkiej nędzy (Dn 2, 31-45).

   Natomiast Bóg Ojciec wzbudzi Królestwo Boże, które nigdy nie ulegnie zniszczeniu. Ja wiem o tym, ale moje zadziwienie wywołała tak odległa przepowiednia. Na ten czas padną Słowa Pana Jezusa, że z pięknie przyozdobionej świątyni "nie zostanie kamień na kamieniu" (Łk 21, 5-11)... 

     Teraz wymienię tylko garstkę obozów w gułagu ziemskim...

1. Najbardziej zrozumiesz to na obecnym najeździe Hunów i Wandali na zgniły Zachód, a przy okazji na naszą ojczyznę. Chcą tacy wedrzeć się do naszych domów rzucając kamieniami, a przy okazji robią z siebie męczenników.

    Nabiera się na to Janina Ochojska, Jurek Owsiak oraz całe masy bezbożnych cwaniaczków dla których ojczyzną jest Związek Krajów o niejasnym statusie (UE). Tam rządzą miłujący władzę i młócący słomę ze zgarnianiem kasy...

2. Nadal trwają zbiry z czerwonymi książętami opętanymi przez władzę oraz kolorowa zaraza...ogarnij cały świat tej "ohydy spustoszenia" w Oczach Boga Ojca. Na zgniłym Zachodzie nie wolno stwierdzić, że takie współżycie jest grzechem!

3. Wszelkie mafie z ich wierchuszkami...od narkotykowych do handlujących bronią, itd.

4. Pozbawianie całych krajów dostępu do wody (hydroterroryzm), co czyni Izrael oraz Chiny.

5. Ludobójcy (aborcja na życzenie oraz eutanazja), producenci broni biologicznej, chemicznej aż do jądrowej.

6. Dzikie zachowania ludzi, sadystów, morderców, działających podstępnie i precyzyjnie.

7. Wrogowie chrześcijan oraz kościołów jako znaków Boga na ziemi...pragnących wybić nas bez reszty, a zważ, że modlimy się za nich.

    Ich opętanie możesz ujrzeć w niszczeniu z zadowoleniem...figur, krzyży, obrazów z fanatycznym niszczeniem świątyń Boga Objawionego, ale nie przeszkadzają im meczety i synagogi.

8. Masoneria, mass-media z "gazeciarzami", gadającymi głowami i wciąż zmienianymi mentorami. Obecnie w TVN występuje Paweł Kowal, który wepchał się do m-ka "Puls", gdzie nie ma miejsca dla listu jakiegoś lekarza. Odpowiada na każde pytanie, nie używa języka nienawiści i jest bardzo "zatroskany" o dobro rodaków.

9. W takim obozie są też wrogowie i nienawidzący Boga Ojca...składający ofiary "czerwonym książętom" (bożkom), a takim przykładem jest Korea Północna z klanem Kimów.

10. Natomiast wyznawcy jedynie prawdziwej wiary katolickiej są w obozie bez drutów od dawna opiłowywani, czego nie zauważył poseł Sławomir Nitras...

    Ogarnij cały grzeszny świat, bo po śmierci będzie za późno, a zważ, że wyzwolona dusza ma tylko trzy możliwości: powrót do Ojczyzny Niebieskiej, Czyściec i Czeluści Piekielne...

                                                                                                                            APeeL