Z ciężkiego snu zerwał mnie budzik, ponieważ mam zaległości w wypoczynku. Każdy myśli, że mający moją łaskę wiary biegnie z radością do Domu Boga na ziemi. Przecież mam ciało jak każdy.

   A Ty co robiłeś w tym czasie (o 6.00)...mający emeryturę i nudzący się już od rana? Wszystkiego dowiesz się tuż po śmierci, a po mojej informacji będziesz rozliczony także z tego daru Boga!

   Proszę Cię, a nawet błagam wróć do Boga Objawionego, do Pana naszego życia i śmierci oraz wieczności w prawdziwej ojczyźnie, którą otworzył Syn Boży. Stało się to tuż po wypowiedzeniu słowa: "Wykonało się"...okrutnie zamordowanego przez tych, którzy Go oczekiwali.

   Taki jest efekt braku Światła Bożego. Najgorsze jest to, że bracia starsi nadal czekają na spełnienie Obietnicy Bożej...kiwając się przed Ścianą Płaczu w Jerozolimie. Przy tym nie potrafiący odczytać tego, co jest zapowiedziane i nie widzą trwającej już Apokalipsy. Stworzyli kopułę antyrakietową zamiast błagać o Opatrzność Bożą.

    Pomyślałem o moich krzywdzicielach, ponieważ padło słowo o modleniu się. Nie mogę poddawać się pokusie odwetu podsuwanej przez Belzebuba, który nienawidzi mnie, ponieważ ujawniam jego metody zabijania naszych dusz. W każdej naszej słabości ma "na każdego coś innego". Mnie wciąż pokazuje...

1. Braci Polaków, szkolonych latami w szkodzeniu tym, co nie z nami ("państwo w państwie"). 

   Piszę to, a jakby na znak w programie Polsatu o tej nazwie relacjonują krzywdę niewinnego z którego zrobiono zabójcę dwóch osób. Nikt nie zrozumie cierpienia ofiar pozbawionych wszelkiej pomocy, nękanych z radością w poczuciu sukcesu szkodzenia "naszym wrogom"...

   W moim wypadku próbowano zabójstwa mnie i żony. Czerwony psychiatra rzuci zaraz rozpoznaniem: "urojenie prześladowcze". Po to go szkolono i wsadzono na stanowisko.

    Musisz ujrzeć system bolszewicki, który trwa w KRLD i zrozumieć, że tam wszyscy muszą być kapusiami i to raz na zawsze. To tajemnica tego diabolicznego systemu, w Chinach jest ich mniej, ale za posiadanie Biblii karzą (nie wiem jak z "Koranem"), podobnie jest w Federacji Rosyjskiej.

   Później jest udawanie, że jeden donosi na drugiego, a obaj są zaprzedani. Teraz ujawniają się podczas organizowania "spontanicznych protestów"...w obronie TVN z ciemnymi interesami w USA (!).

   Nawet nabierają na to głupich politycznie rodaków omamionych: "wolnością, równością i braterstwem", ale bez Boga! Tak też - przez "naszych" europosłów - postępują w stosunku do nas struktury UE.

2. Braci Polaków i to lekarzy, którzy na rozkaz, w majestacie bezprawia - dla przypodobania się władzy wciąż ludowej - dokonali na mnie zabójstwa cywilnego traktując moją wiarę jako chorobę. Przy tym pozwalając na traktowanie nas przez psychiatrów jako zwierzęta na dwóch nogach (negowanie posiadania duszy).

3.  Szkodzących na różne możliwe sposoby: w Polmozbycie "sklejono" mi uszkodzoną pompą paliwową (100 zł)! Zapalasz papierosa i opary benzyny wybuchają. Pojedziesz do innego mechanika, a on obleje silnik olejem stwierdzając, że jest do naprawy. Masz spadek po rodzicach, ale zajęty po rusku. Teraz psują dostęp do internetu, ponieważ sieć to zarazem ujawnianie działania czerwonych ludzików.

    Stałem pod obrazem Pana Jezusa Miłosiernego i poprosiłem, aby przebaczył wszystko tym braciom i siostrom, ponieważ nie wiedzą co czynią. Jeżeli tak zachowują się rodacy, w tym lekarze oraz najbliższa rodzina...cóż możemy spodziewać się od dzikich hord "imigrantów"!

    Eucharystia przewijała się do przodu i ułożyła pionowo wzdłuż jamy ustnej ("My" z Bogiem Ojcem). Serce zalał pokój, a  słodycz usta...trwającą dalej w domu. Przy tym w duszy pojawiło się Światło Boże w którym wołałem do czytających, że wszystko jest prawdziwe w Kościele katolickim!

     W tym momencie chciałbym zapytać: jak mam oddzielić Kościół święty od Państwa czyli mojej ojczyzny? Przecież nie możemy podzielić jej na RP katolicką i RP pogańską, bo zacznie się krzyk. Takie podziały są wśród najbliższych, gdzie syn atakuje ojca za to, że jest wierzącym w Boga Objawionego, a nie żyjącym dla władzy, posiadania, głupiej sławy, urody i bożka jakim jest rozum.

    Chciałbym zapytać też kolegów psychiatrów, gdzie w tym zapisie jest objaw "życia w świecie nierealnym" (psychoza)? W jakim świecie żyją koledzy, którzy wierzą w bajkę, że powstaliśmy z ożywionej komórki na dnie oceanu.

   Co jeszcze takim podsunie Mefistofeles...z którego się śmieją, a to jest jego sukces. Dlaczego nie śmieją się z istnienia Bezpieki? Ten dzień zakończy się włączeniem TV Trwam...na czas błogosławieństwa krzyżem przez biskupa z kaplicy MB Częstochowskiej. Padałem na kolana..."niech was błogosławi Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty"...

                                                                                                     APeeL

 

Aktualnie przepisane...

29.05.2006(p) ZA TAJNYCH WROGÓW ZBAWICIELA

Motto: Judasz

     Na Mszy św. porannej Psalmista wołał (Ps 68,2-7):

"Bóg wstaje i rozpraszają się Jego wrogowie, pierzchają przed Jego obliczem ci, którzy Go nienawidzą.

Jak dym przez wiatr rozwiany, jak wosk, co rozpływa się przy ogniu,
tak giną przed Bogiem grzesznicy".

    Natomiast Pan Jezus powiedział do uczniów, którzy stwierdzili, że Mu uwierzyli (Ewangelia: J 16,29-33): "Teraz wierzycie? Oto nadchodzi godzina, a nawet już nadeszła, że się rozproszycie - każdy w swoją stronę, a Mnie zostawicie samego. Ale Ja nie jestem sam, bo Ojciec jest ze Mną".

    W piśmie "Polak Katolik" (Warszawa ul Brzoskwiniowa 13 04-782) Czesław Andrey Cebo dał artykuł "Utajona zdrada". Napisałem do nich, że w naszej ojczyźnie podarowanej od Boga nie ma pisma katolickiego. Nie jest nim "Niedziela" i "Gość niedzielny"...jako przykłady pism regionalnych, a "Nasz dziennik" na złość wiernym ma małe literki...

    Pierwszy numer kupiłem z ciekawości, bo chciałem sprawdzić czy wiecie, że pomaga wam Książę Kłamstwa - Szatan. Już na początku stwierdziłem, że autor napisał ordynarną głupotę: Jan Paweł II jest wspólnikiem zniszczenia Kościoła katolickiego.

   To typowy bolszewizm: sam to czyni i wskazuje na niewygodnego przeciwnika: "iskry dla świata" zapowiedzianej przez Pana Jezusa s. Faustynie Kowalskiej! 

    Uczestniczycie w śmiertelnym boju duchowym stojąc po stronie lewej, zwiedzeni i oszukani czynicie "dobro"..."zatroskani" o wiarę i Kościół Pana Jezusa. W telewizji będzie poruszona sprawa kapłanów - zdrajców. Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zalewski zebrał księży-agentów i ma ich ujawnić...dla prawdy. Zdrajcy byli zawsze i będą, a obok o. Kolbe i męczennicy.

   Zrozumiałe jest, że szczególnie w Watykanie, który jest celem Mefistofelesa i jego ziemskich pachołków, lisów i dworaków. Maria Valtorta miała łaskę słyszenia wołań naszego papieża: "Panie! Otoczyli mnie wrogowie". Rodzi się pytanie: dlaczego tego złego Jana Pawła II chciano zlikwidować?

    W tej grupie jest zakręcony Czesław Cebo od "Zatajonej zdrady" i roznosi "złą nowinę" ciemniakom duchowym. Sam zobacz jakim językiem posługuje się Przeciwnik Boga: "ekumenia Jana Pawła II prowadziła ku...stworzeniu jednej globalnej religii, a nie kultu Boga, lecz kultu bezbożnego i zepsutego człowieka".

   Podporą są wypowiedzi trzech "kapłanów" (jeszcze nie wyświęconych, w dziwnych narzutkach). Padł problem posiadania krzyża i związku z wiarą. Jako lekarz pogotowia jeżdżę po domach i muszę stwierdzić, że najpiękniejsze krzyże i obrazy mają ateiści..."po babci".  

   Po Eucharystii straciłem ciało fizyczne: nie było mnie dla świata, nie mogłem otworzyć oczu, serce miałem zalane niezwykłym pokojem z pragnieniem ciszy duchowej. Wówczas w nadbrzuszu (splot słoneczny) pojawia się słodki ucisk z pragnieniem, aby to trwało wiecznie! To możesz uzyskać tylko poprzez śmierć dającą życie czyli połączenie z Panem Wszechrzeczy...

                                                                                                      APeeL