Na dzisiejszej Mszy świętej o 6.30 cały czas myślałem o barbarzyńskiej napaści na Ukrainę z grożeniem nam przez białych rusków. Równanie z ziemią Ukrainy jest wynikiem prowadzenia przez Mefistofelesa (Kłamcę i Niszczyciela)...upadłego Archanioła o nadprzyrodzonej inteligencji w czynieniu z ł a.

   Brat Wołodia nie wie, że „jego” plan władzy nad światem - jest realizacją boju o dusze całej ludzkości - w ramach trwającej Apokalipsy. Dlatego ludziom normalnym - w tym niewierzącym (brak łaski wiary) - nie mieści się w głowie miks postępowania Hitlera i Stalina...

   Rzadko słyszę o boju nad nami: nie mamy generałów od wojny duchowej. Mój proboszcz do śmierci nie wypowie słowa: Szatan, w kazaniach kapłanów jest tylko zło i dobro, nie ma nic o duszy i życiu nadprzyrodzonym.

  On, tak jak ja zna Prawdę. Wie, że istnieje Królestwo Boże z którego został wypędzony „na swoje” (szef Piekła). Wie też, że naszej duszy nie może zabić człowiek, ale podczas demonicznego okrucieństwa wielu pyta o brak reakcji Boga Ojca i w końcu Go przeklina...trafiając do Czeluści. 

    Ks. dr hab. Piotr Natanek już dawno wzywał do odbicia Watykanu, odebrali mu odpowiednie uprawnienia kapłańskie, a jego telewizja internetowa ma znak ochrony (Kaspersky), ale wejście tam jest niebezpieczne. Czy widzisz bój duchowy?

   Nasza hierarchia...od biskupów poprzez prymasów do papieża służy celebracjom. Nie chce się mieszać do wojny o ten świat (o ludzkie dusze). Tylko wyznawcy Jezusa mogą to odwrócić, ale nie widać poruszenia. Na teren Ukrainy powinna wyruszyć wielka pielgrzymka straceńców z krzyżami w dłoniach i wizerunkami św. Michała Archanioła

     Jak inaczej możesz zatrzymać naloty dywanowe, równanie z ziemią wszystkiego, łapanki z selekcją (natychmiastowym mordowaniem „tych, co nie z nami”) i wywózkami do wcześniej przygotowanych obozów dla „wyzwolonych”. Zabieranie dzieci, które nie mówią po rosyjsku jest tylko jedną z perfidii Szatana, który nienawidzi nas wszystkich jako dzieci Bożych.

    W TVP Info będzie dyskusja o takim postępowaniu, gdzie padnie określenie: „ruska swołocz”. Natomiast w TVN wojskowi będę debatować po swojemu wykluczając użycie broni nuklearnej, nikt nie mówi o szukaniu pomocy w Świątyni Opatrzności Bożej.

    W Słowie płynącym od Ołtarza św. Apostoł Piotr wskazał Żydom (Dz 2,36-41), że zamordowali oczekiwanego Zbawiciela, a pytającym o ratunek zalecił: n a w r ó ć c i e się! „Niech każdy z was ochrzci się w imię Jezusa Chrystusa (…) Ratujcie się spośród tego przewrotnego pokolenia”!

   Eucharystia ułożyła się w węzełek dla żniwiarza, a po mojej wcześniejszej prośbie do s. Faustyny napłynęły trzy obrazy:

1.   Arka Przymierza, która towarzyszyła Izraelitom podczas prowadzonych wojen (czytaj: w takich sprawach może poradzić tylko moc Boża).

2.  Wizerunek św. Michała Archanioła stojącego nad Szatanem oraz św. Florian jako symbol pomocy duchowej (świętych) w różnych nieszczęściach. To jest zrozumiałe, że nie poradzimy sami, potrzeba jest interwencja tego Archanioła, bo trzeba pokonać Szatana, przegonić go od opętanych, bo wywołają III Wojnę Światową.

3.  Pan Jezus konający na krzyżu, który oddał Swoje Życie także za oprawców, którym przebaczył, a Apostoł Piotr zalecił im nawrócenie!

    Poprosiłem Zbawiciela z całej mocy duszy, aby coś uczynił. Wiem, że jako naród zagrożony powinniśmy paść na kolana i wołać z wyrzeczeniami do Boga Ojca o ochronę. Łatwo się mówi i pisze, ale później dotknę korony cierniowej na figurce Pana Jezusa stojącego na stole...będzie to zapowiedź walki o czystość, którą przegram.

   Przespałem cały dzień, a po przebudzeniu o 2.00 w nocy zostałem wstrząśnięty ujrzeniem przygotowanego boju o świat.  Dziwny jest brak reakcji posiadających broń, w tym atomową. Po co mamy ONZ i po co zbroimy się z ćwiczeniem w obronie? Na co czekamy?

   Musisz zrozumieć, że strona „swołoczy” jest nastawiona przez Szatana do niszczenia z łamaniem wszelkich zasad, ale ruskich trzymają dalej w ONZ-cie. Mają nawet głos sprzeciwu. Jest pewne, że siedzą w komisjach dotyczących dobra ludzkości.  

    Jeżeli chcemy zniszczyć precyzyjny plan Federacji Rosyjskiej z cichym przyzwoleniem Chin (po co im to było), czekaniem na rozkaz Korei Północnej oraz zacierającego łapska Państwa Islamskiego...natychmiast powinno uderzyć się na Moskwę, organizatora podpalenia świata...w imieniu Mefistofelesa. To nic nie da, ale nie będziemy przynajmniej barankami przeznaczonymi na rzeź...

                                                                                                              APeeL

 

  

   Przypomnę mój komentarz na blogu Jana Hartmana www.polityka.pl Zapiski nieodpowiedzialne...na początku inwazji sowieckiej...

                                                               Panie Profesorze!

    Ja napiszę dwa zdania o widzeniu wszystkiego od Stwórcy Wszechświata, którego winią ofiary opętanych władców, bo „jakby Bóg był to nie pozwoliłby na to”. Przecież Był, Jest i Będzie, a naród wybrany dalej oczekuje na z b a w i c i e l a. Przecież Pan Profesor może wrzucić w komputer:
– to, co było zapowiadane w Starym Testamencie
– i to, co się stało. Komputer odpowie: Jezus jest Zbawicielem...

   Wieruszka władzy w Izraelu, a także u nas opiera się na sile własnej, sojuszach, nowej broni. Przecież Stwórca jedną myślą może unicestwić klan Kimów, Putina, itd. Znakiem jest mały Dawid i Goliat (Wałujew), który kamykiem z procy dostał prosto w czoło!

   Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda (katolicy) powinni spotykać się, ale w Świątyni Opatrzności Bożej! Po co ją wybudowaliśmy, ale tak już jest z politykami, że polegają na ochronie własnej i sojuszach. Zresztą sprawy zaszły zbyt daleko, Apokalipsa już trwa i szkoda czasu na pisanie niuansów politycznych.

    Przecież zapowiedziałem na blogu Pana Profesora, że:
- wojna konwencjonalna to Afganistan
- jednak będzie wielkie BUM.

   Jaka jest moja rada…wiedzącego, że wszystko jest prawdziwe w naszej wierze? Bardzo prosta. Trzeba się nawrócić i to w tej chwilce, bo naszą duszę nie może zabić pocisk fosforowy lub kasetowy, a nawet jądrowy…tylko grzech!

   Każdy ma wolną wolę i może dobrowolnie trafić z „piekła” na ziemi do Piekła Prawdziwego! Nikt mu tego nie zabroni, ale niech nie wini o to Boga „Ja Jestem”…

                                                                                           APeeL