Musisz zrozumieć, że bój duchowy nad nami (w świecie nadprzyrodzonym) jest pokazany na zbrodniczych programach zbrojeniowych z napadaniem na innych. Tak dzieje się obecnie, a Mefistofeles (Kłamca i Niszczyciel) odsłonił nawet swoje prawdziwe oblicze...

    Musisz zarazem wiedzieć, że prawdziwa jest rzeczywistość duchowo (dusza) - cielesna (psyche i soma). Negując to nigdzie nie dojdziesz. Wielu mówi głupio, że demon ich nie kusi. Nie kusi, jeżeli czynią samo zło, bluźniąc dodatkowo Bogu Ojcu. Na pewno znasz takich i wiesz, że są hołubieni przez władzę wciąż ludową (nawet w więzieniach mają szacunek).

   Jakby na ten czas prof. Andrzej Zybertowicz - doradca prezydenta Lecha Kaczyńskiego (2008-2010) i Andrzeja Dudy (od 2015) - mówił o systemie politycznym, a ja dodam, że jest on wynikiem realizowania programu zniszczenia ludzkości przez upadłego Archanioła o nadprzyrodzonej inteligencji.

    Jego wyznawcy "nie boją się Boga" i dlatego nie pokonamy tego "królestwa" bez Opatrzności i interwencji Boga Ojca. Pokładanie nadziei w nauce "rzucania granatami" oraz w paktach politycznych i "historycznych wizytach" Andrzeja Dudy...nie wystarczy!

    Nie można oddzielić Państwa od Boga z Jego Opatrznością! Na nic tutaj dyskusja, bo pragnący tego nie mają żadnej alternatywy. Przecież każdy wie, co stało się z narodem wybranym! Co da im kopuła antyrakietowa, gdy w Izraelu pozostała tylko Ściana Płaczu.

   Ten wstęp wyjaśnia zarazem dlaczego na całym świecie zabija się wyznawców Boga Objawionego, a nie wymyślonego. Chodzi o to, że tacy jak ja - w świetle Ducha Prawdy - "widzą więcej, a nawet wszystko" ujawniając działania Bestii (z jego ziemskimi agendami)!

   Piszę to, a w programie "Państwo w Państwie" pokazują oszukanego przedsiębiorcę, którego zlicytowano (przestępczy weksel podpisany zaocznie). Prosta sprawa trwała 10 lat, a "niezawiśli sędziowie" przyklepywali wszystko. Taki totalny fałsz widzisz obecnie u barbarzyńców...w czerwonych czapeczkach, jeszcze niedawno hołubionych w "wolnych mediach" (TVN).

    Na Mszy św. porannej (o 6.30) Pan Jezus powiedział do swoich uczniów (Ewangelia: J 15,26-16,4a), aby nie załamali się w wierze, bo "nadchodzi godzina, w której każdy, kto was zabije, będzie sądził, że oddaje cześć Bogu. Będą tak czynić, bo nie poznali ani Ojca, ani Mnie".

    W ręku znajdzie się art. z "Niedzieli" 23 kwietnia 2006 "Chrześcijański męczennik", gdzie 5 lutego 2006 r. 16-letni Chuzan Akdil w Turcji - zabił dwoma strzałami w plecy...modlącego się księdza Andrei Santoro - krzycząc: "Allah Akbar" (Bóg jest wielki)!

    Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu wydał wyrok, w którym stwierdza, że dyskryminuje się Świadków Jehowy (sektę zrównano z Kościołem katolickim)! Prawda jest inna, bo kwitnie wroga propaganda przeciwko jedynie prawdziwej wierze katolickiej i bezkarnie obraża się nasze uczucia religijne.

    Dowodem jest napad na mnie za obronę wiary i krzyża...przez mocarzy, a właściwie sprzedawczyków i to w białych fartuchach. No cóż obdarowani głupimi stanowiskami (nikomu niepotrzebnego samorządu lekarskiego)...muszą służyć, a zarazem być burakami i lisami.

   Pan pokazał mi zarazem swoje cierpienie, bo nikt mi nie pomógł, a mamy dużo obrońców piesków i kotków, przyrody, a szczególnie dyskryminowanych homoseksualistów. Dzisiaj wiem, że cierpienie niezasłużone jest wielką łaską o której marzą Aniołowie. Nie dałoby mi radości odjęcie tego, ale czerwoni działacze zostaliby uwolnieni od grzechu.

    Ktoś powie, że trzeba słuchać się Boga Ojca, a wówczas jesteś wpisywany na listę proskrypcyjna Przeciwnika, którego agendami jest Bezpieka (ma się nadal dobrze). Warga zwisła im z powodu opętania guru w Moskwie...zabijającego wszystko, co się rusza na Ukrainie z zostawianiem po sobie spalonej ziemi. Już niedługo demony wyrwą jego duszę z trupa, bo dziadula słabnie w oczach. 

    Przypomniał się czas rozpasania stacji telewizyjnej siejącej „całą nieprawda, przez całą dobę”. 15.08.2008 r. w Święto Wojska Polskiego oraz Wniebowstąpienia NM Panny…starali się podwójnie: ukryto relację z wojny polsko-bolszewickiej oraz wyemitowano paradokument o związku Jezusa z Marią Magdaleną („Więzy Krwi”).

   Obrazoburcy w tak wielkim święcie mojego Kościoła katolickiego udowadniali małżeństwo Boga - Człowieka z byłą nierządnicą…ocaloną od wiecznej zguby. Paszkwilant nawet znalazł d o w ó d na potwierdzenie tej tezy.

    Plugawe usta szerzą obłudę, ale jutro pobiegną do Domu Pana Jezusa (patrz pogrzeb prof. Bronisława Geremka). Tak się dzieje w kraju nad Wisłą, gdzie jest wolność religijna i demokracja.

    Ostatni przystąpiłem do Eucharystii, która ułożyła się pionowo wzdłuż jamy ustnej,  a to oznacza, że dzisiaj Bóg Ojciec będzie ze mną. Tak się stanie, bo otrzymam pomoc w malowaniu i sprzątaniu garażu...nie planując tego!

   Święta Hostia utrzymywała się w ustach, falowała jakby na wietrze i ułożyła się w formie trójkątnej chusty, zawiniętej na brzegach. To było ewidentne podziękowanie za moje oddanie, wierność i posłuszeństwo: "tak - tak" oraz "nie - nie".

    Ze względu na zmęczenie modlitwa była niemożliwa...

                                                                                                           APeeL