Matki Bożej Anielskiej

     Dzisiaj ukażę dochodzenie do odczytu intencji modlitewnej tego dnia, bo już od rana pojawiała się tzw. "duchowości zdarzeń"...

1. mam zapłaconą ochronę na trzy komputery przez Kaspersky'ego, na jednym sam przedłużyłem, a na dwóch starych nie szło...musiałem jechać do zakładu

2. z przychodni zawiadomiono mnie o terminie wykonania usg serca (wada)

3. przysłano propozycję bezpłatnego badania słuchu

4. kupiłem krem mocujący protezę zębową

5. żonę zaproszono na czwarte szczepienie przeciw obecnej zarazie...

    To wszystko stało się w krótkim czasie, a potrafię to zauważyć. Zważ, że po zamachu na Jana Pawła II w klinice Gemelii był zespół specjalistów - w dziedzinach potrzebnych do uratowania śmiertelnie postrzelonego - przez zawodowca wynajętego przez przez KGB. Dla mnie jest to proste, bo dla Boga nie ma nic niemożliwego.

                                                 Jan Paweł II

    Żona zapytała czy ma się szczepić? Ja poprosiłem o zachorowanie i zostałem zaszczepiony w naturalny sposób (dwa razy)...nie sztucznym białkiem, które może wywołać po czasie szkodliwe objawy. Kto to udowodni i jak wygra z firmą farmaceutyczną?

    Na Mszy Św. wieczornej "spojrzał" wizerunek Ducha Świętego, dowiedziałem się o wspomnieniu MB Anielskiej...

                                                                      MB Anielska

  Natomiast od Ołtarza Św. popłynęło Słowo...

Boga Ojca do proroka Jeremiasza (Jr 30,1-2.12-15.18-22) o ukaranym Izraelu, który będzie przywrócony "do poprzedniego stanu (...) pałace staną na swoim miejscu. Rozlegną się stamtąd hymny pochwalne i głosy pełne radości. (...) Wy będziecie moim narodem, a Ja będę waszym Bogiem".

Psalmista potwierdził to wszystko z zawołaniem (Ps 102,16-23.29): "Lud wyzwolony niech wychwala Pana"...

Jednak mnie zainteresowała dzisiejsza Ewangelia (Mt 14,22-36) w której uczniowie byli zagrożeni w łodzi miotanej falami. Nagle ujrzano Pana Jezusa "kroczącego po jeziorze"...przestraszono się "myśląc, że to zjawa (...) Jezus zaraz przemówił do nich: Odwagi! Ja jestem, nie bójcie się!"

    Piotr po prośbie szedł do Pana i zaczął tonąć z krzykiem. "Jezus natychmiast wyciągnął rękę i chwycił go, mówiąc: Czemu zwątpiłeś, małej wiary?" Uśmiechnąłem się, ponieważ nie potrzebuję takich znaków, bo Cudem Ostatnim jest Eucharystia. Dzisiaj ułożyła się w kielich kwiatu...jakby podziękowanie za mój wysiłek w nocy.

    Napłynęła refleksja. Dlaczego rządzący naszym krajem nie widzą zagrożenia dla świata ze strony wysłanników Szatana. Nie uciekają się do Opatrzności Bożej, ale ufność pokładają w człowieku (broni).

   W tym czasie z pontyfikatu rezygnuje papież Franciszek...szkoda, że tej wielkiej łaski nie przyjął Benedykt XIV, chyba będzie musiał się tłumaczyć przed Bogiem. Następstwem jego decyzji będzie wybór fałszywego papieża, który zniesie Komunię Świętą, a to będzie oznaczało koniec KrK z ponownym przybyciem Pana Jezusa.

    W tym czasie tow. Putin z wierchuszką chce dokonać zbrodni większej niż Stalin, aby przejść do historii. Zobacz owoc podszeptów Szatana, który wie, że tego świata nie będzie.

                                                                                                                        APeeL