Św. Ojca Pio

 Wczoraj przed północą obudził mnie świecący tytuł, gdzie litera T była krzyżykiem: ANTYCHRYST JEST! POWIEM CI KIM JESTEM? Dzisiaj w tyg. "Gazeta warszawska" dano artykuł: "Mistycy zapowiadają wojnę, kiedy papież wróci z Moskwy"...

   Nie jestem tym zdziwiony, bo Apokalipsa zbliżała się od dawna i to milowymi krokami. Przecież wszystko było zapowiadane, nie tak jak na ziemi, gdzie mowa jest sprawą ust, a tego przykładem jest zdrajca Donald Tusk (chciało się napisać Rusk)! Dlaczego nie jest już dawno aresztowany?

    Wrócił w chwale nauczyciela (" ja cię nauczę"), a jego "kaczki z jednej paczki" krzyczą, że nie było zamachu w Smoleńsku! Głupotą było też szukanie wybuchu (mitomania), bo to przypominałoby zestrzelenie samolotu.

   Trzeba zaznaczyć, że za zamach odpowiada Lech Kaczyński. Tak doświadczony polityk zabrał ze sobą wierchuszkę naszej władzy...widząc wcześniej umawianie się Donalda mniejszego z Wową.

   Dodam, że duszom bestialsko zamordowanym nie są potrzebne odwiedziny na grobach z celebracjami świeckimi...w tym stawianie kwiatów, które należą się Panu Jezusowi. Dla przebywających w Czyśćcu wsparciem są tylko Msze Święte.

   Nagle otworzyły się oczy niewiernych polityków, zwolenników oddzielenia jedynie prawdziwej wiary katolickiej od jakiegoś państwa, gdzie do władzy pcha się hołowizna, rolnicy z Marszałkowskiej, czerwoni i kolorowi oraz Juliusz Braun miłośnik Kremla. Wszyscy jesteśmy braćmi i mamy się miłować...jak w jednej wielkiej rodzinie, ale tak nigdy nie będzie, ponieważ Księciem  tego świata jest Szatan.

   Co w tym czasie widzimy? Parady Grzeszności z błogosławieństwem dużego chłopczyka (Rafała Trzaskowskiego) oraz parodią Mszy Św. i procesję z "boską waginą".  Kogo ukarano za to, a także za wkraczanie na nasze Misteria, aby drzeć mordy? Dlaczego istnieje tak bezbożna stacjach jak TVN, POlska "szczekaczka pogańska"?

   Nie poradzimy demonicznej nawałnicy, a w tym czasie Świątynia Opatrzności Bożej świeci pustkami. Nie ma tam wiecznej adoracji, nie ujrzysz  naszych prominentów.  W tym czasie pięknie mówi prezydent Duduś, a minister wojny chwali się spóźnionymi zakupami sprzętu wojskowego. Jak się uchronisz przed chmurą broni biologicznej lub chemicznej...nic nie pokazała Odra? Tyle wstępu...

   Powróćmy do mistyków, bo tak się stało, że do nich należę. Nie wiem dlaczego spotkała mnie taka łaska? Za to nie dają orderów, niewierzący psychiatrzy z komisarzami z Nierządu Lekarskiego stosują na takich sowiecką psychuszkę.

   Mistyka jest nieznana nawet kapłanom. Potwierdziła to także s. Faustyna Kowalska. Każdy zajmujący się teologią duchowości stwierdzi, że mało jest świadectw z bezpośrednich (mistycznych) kontaktów z Bogiem, które są dowodem na istnienie całej prawdy Kościoła katolickiego.

    Ja sam jestem wciąż zadziwiany przez Boga i nie mogę wyrazić naszym językiem przeżyć po Eucharystii. To zarazem jest wielkie cierpienie dla wybranego, ponieważ wszystko widzi od Boga. 

   W Wikipedii piszą o mistycyzmie (gr. mystikós = tajemny), ale wprowadzają zamęt mieszając w to wszystkie religie. Wg tego szamani też mają nadprzyrodzoną łączność z Bogiem! Nie interesuje mnie obecne zagrożenie z różnymi narracjami, bo wiem, że jest to czas czas powrotu do Boga Ojca. Tyle i aż tyle.

   Ludzie martwią się o wszystko oprócz duszy. Czekają jak baranki na rzeź. Nawet zagrożenie zniszczeniem świata nie sprawia poruszenia duchowego. Przez 30 lat mojej wiary udało się zaprosić - na codzienną Mszę Św. - tylko dwie panie. Nawet ksiądz proboszcz nie chciał tego uczynić ze względu na dodatkowe obciążenie parafian.

   Przetłumaczę to: jest tyle obciążeń, że nie będziemy dbać o nasze dusze, które pragną Chleba Życia. Spójrz na owoc: wokół mamy ludzi zmarniałych duchowo z promowaniem Dody i to przez Parlament Europejski ("Biblię napisał naćpany i pijany"), a w mojej krzywdzie nikt nie kiwną palcem.

    Nie skarżę się, ale ujawniam siłę mocy demonicznych. Na jej szczycie jest dzisiaj opcja tow. Putina. Nie ma odwrotu: musimy zginąć! Śmierć jednak dotyczy tylko ciała. Atom nie może zabić duszy.

   Ty, który to czytasz...nawróć się, bo jeszcze dzisiejsze nocy możesz się nie obudzić! Jak masz to uczynić? Padnij teraz na kolana i przeżegnaj się. Tak było ze mną. Poproś o prowadzenie przez Ducha Świętego...w przygotowaniu się do Sakramentu Pojednania.

    Wracając do w/w artykułu nie dziwi mnie sam przebieg czekającej nas zagłady. Czterech konnych jeźdźców to symbol Apokalipsy: zarazy, głodu, wojny i śmierci...

    Krótko mówiąc milowymi krokami zbliża się koniec tego świata, a to oznacza, że większość dusz ludzkich zostanie obnażona po zabraniu ciał. W filmiku ujrzą swoje życie i błyskawicznie siebie osądzą, a są tylko trzy możliwości: zbawienny powrót do Raju, Czyściec z wielkim cierpieniem w oczekiwaniu na otwarcie wąskiej furty oraz szeroka brama dla wpadających do Czeluści.

     Przebudzono się, ale jest już za późno, aby wszystko odwrócić, ponieważ karząca ręka Boga Miłosiernego już wielokrotnie była podtrzymywana przez podobnych do mnie, żyjących w tylko modlitwą, codzienną Mszą Świętą z ofiarowaniem każdego dnia za potrzebujących.

 

Zniszczenia podczas Apoka;opsy

 

   Zagłada królestwa ziemskiego może być interesująca...podczas oglądania w telewizji przy zastawionym stoliczku. Wystarczy, że takiemu wyłączymy światło sprawiając egipskie ciemności z brakiem wody, rozmrożoną lodówką, a z drugiej strony wyłączonym ogrzewaniem.

 

                                       Apokalipsa Boom

 

 

 Zniszczenia Apokalipsa

 

  Tak trafiłem na Mszę Św. wieczorną, gdzie siostra zaśpiewała pieśń ze słowami: "Przystąpię do Boga radości i wesela mego". Przed Eucharystią siostra ponowne zaśpiewała: "Być bliżej Ciebie chcę, o Boże mój...tulisz w ojcowski płaszcz chroniąc mnie w nim". Raz zaznasz poczucia Obecności Boga Ojca i o nic już nie będziesz pytał...

                                                                                                               APeeL