Wczoraj miałem wielką moc od Boga...do 4.00 rano przepisywałem zaległe zapisy dziennika, a po dwóch godzinach snu całkiem rześki pojechałem na Mszę Św. o 6.30. Podziękowałem Bogu Ojcu za pomoc. Wyszedłem na palcach, aby nie obudzić żony.

   W drodze do garażu serce zalała "sikorszczyzna"...tak określam całą hordę POlaków z Radkiem Sikorskim cierpiącym na zespół pychy (hybris). Jego zachowanie jest lekceważone przez Donalda Tuska. W tej opcji wszyscy myślą i mówią podobnie. Właśnie Bronisław Komorowski z Ruskiej Budy zaleca, aby rozmawiać z ludobójcą Putinem.

   Wmawiają nam, że UE nie daje pieniędzy, a dzieje się to z ich powodu...w zmowie z kolorowymi i czerwonymi przy akceptacji hołowizny i rolników z Marszałkowskiej. To podwójni zdrajcy, bo skarżą na nas do szwabów i wspierają kacapów.

  Do takich przymila się wicemarszałek Senatu RP Michał Kamiński ("Miśiek"), który pełen nienawiści do Kaczyńskiego...krąży po szczekaczkach pogańskich. Właśnie stwierdził w TVN24 (u Piaseckiego), że obecne żądanie reperacji od Niemiec jest wykorzystywane w akcji wyborczej PiS.

    Nasza ojczyzna jest obecnie narodem wybranym w miejsce Izraela i dlatego napadają na nas i to swoi, niby rodacy. To jest działanie wrogie naszej ojczyźnie...tak jest z bezbożnikami.

    Nagle uprzytomniłem sobie, że dzisiaj pierwszy czwartek m-ca...dzień modlitw za kapłanów. Sam zobacz jak Bestia atakuje w takich dniach. Oto Najwyższy Kapłan Jezus...wzór czystości Serca i Rąk Błogosławiących...

                                                                  Jezu Kapłan

   Zarazem napłynął obraz stołu prezydium w NIL-u...nawet Pan Jezus nie ma tak ukwieconego Ołtarza Św.!

ryciny

 

NIL Hołdy

 

   Dalej chwała własna, kwiaty, reporterzy...kolegę Łukasza Jankowskiego "zrobiono" prezesem, bo podpisuje sam nie wie co. To teolog świecki i psychiatra jasnowidz. Powinien założyć sobie samorząd w więzieniu, bo nigdy się nie widzieliśmy, a stwierdził, że jestem chory psychicznie. https://hartman.blog.polityka.pl/2022/02/03/czas-juz-zlikwidowac-izby-lekarskie/   Wejdź tam i przeczytaj mój komentarz (dr. Bylejaki)...

   Samorząd lekarski jest niepotrzebny i szkodliwy. W moim okręgu wyborczym (warszawskim) nie był quorum i powinien być tam powołany komisarz ludowy. Ciekawa jakie dotacje mają od państwa na swoje wzajemne hołdy z biciem na miejscu odznaczeń? 

    Św. Paweł wskazał na łaskę Boga, wiarę (Ga 3,1-5), a Żydzi chcą wracać do przestrzegania Prawa i uczynków. Jest to posłuch wierze.

   Pan Jezus wskazał (w Ewangelii: Łk 11,5-13) na ludzi dobrych, którzy reagują na prośby innych. Po tym na potrzebę wołania z serca do Boga Ojca: "Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą (...) Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą".

   Eucharystia ułożyła się pionowo, wzdłuż jamy ustnej i tak utrzymywała się bardzo długo. Serce i duszę zalała ekstaza. Chwyciłem twarz w dłonie i tak trwałem. To dzień z Bogiem Ojcem, z Jego Słowem płynącym ze Świętych Ust oraz błogosławiony Ręką pełną miłosierdzia.

   Ponownie ciężko pracowałem (edytowanie siedmiu zapisów z 2006 r.). Od 17.00- 19.00 trwała moja zaległa modlitwa: za gardzących naszą wiarą oraz dzisiejsza za nierozumnych duchowo.

   Jako przykład takich napłynęła osoba Andrzeja Morozowskiego, który w rozmowie o naszej wierze (po ataku Dody) zauważył dziwoląg w postaci Boga mówiącego z krzaku ognistego, a sam gada z puda i widać jego brzydką osobę (od gr. tele „daleko” oraz łac. visio „obraz widziany”)!

   W tej grupie są "wybrańcy" z Nierządu Lekarskiego tolerujący nieuctwo psychiatrów, którzy wiarę katolicką (mistykę) traktują jako chorobę psychiczna (psychozę). Cała wieruszka samorządowa oraz mafijna korporacja psychiatrów stanęła po stronie ich kolegi powalającego krzyż Pana Jezusa (antykrzyżowca). 

  Zarazem Naczelna Izba Lekarska ukarała i rozgłosili wszędzie, że lekarka Katarzyna Bross-Waldorff jako przeciwniczka szczepień przeciw COVID-19 szerzy postawy antyzdrowotne (zawieszono jej pwzl na 2 lata).

   Nawet komentuje to szczycąc się wygraną Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Andrzej Wrona, a w mojej krzywdzie zalecił dochodzenie sprawiedliwości w sądzie cywilnym (10 lat). 

     Sam zobacz nierozumność duchową i faryzeizm kolegów w białych fartuchach... 

                                                                                                              APeeL