Przez całą Mszę Św. o 6.30 Szatan dręczył mnie rozmyślaniami o niczym, a przez to nie docierały czytania. W serce wpadły tylko Słowa Pana Jezusa o potrzebie naszej nieustannej modlitwy z zapewnieniem, że Bóg Ojciec zawsze weźmie nas w obronę i przyjdzie nam z pomocą (Ewangelia: Łk 18,1-8).

    Atak demona przerwało zjednanie z Duchowym Ciałem Pana Jezusa. Wrócił pokój z pragnieniem opracowania i edytowania zaległych zapisów. Po kojącym śnie zerwałem się z radością, błyskawicznie zrobiłem kawę i byłem gotowy do orki na Poletku Pana Boga.

    Szatan...ponownie podsunął mi "dobro": wylanie brudnej wody z pralki pod nieobecność żony, bo zawsze pomagam przy tej czynności.

    Na samym końcu wąż z resztką wody wypadł na posadzkę łazienki, a jak się okaże ta woda miała służyć do zmycia klatki schodowej. Z emocji spociłem się i wszedłem do wany, a przy wychodzeni wpadłem w poślizg (nie było dywanika) z upadkiem na bok (mogłem złamać sobie biodro lub kręgosłup).

    Straciłem czas, pokój, upadł plan dnia, a smutek z powodu mojej bezsilnosci wobec celowej podłości Bestii! Przecież w takich "głupich" wypadkach ludzie tracą zdrowie, a nawet życie. Nie mogłem dojść do siebie, kawa ostygła, wyparowało pragnienie edytowania zapisów, a żona miała niespodziewane zajęcie.

  Niby przypadkowo dałem komentarz na blogu prof. Jana Hartmana "Zapiski nieodpowiedzialne" (www.polityka.pl). Chodziło o bezpardonowe atakowanie naszej wiary przez jednego z dyskutantów...

    "Pan Cagan nie pisze na temat, ale wypowiada się w sprawie jedynie prawdziwej wiary katolickiej...w Boga Objawionego, a nie wymyślonego. Przy tym próbuje szkalować Trójcę Świętą. Uważaj Bratku, bo przy bluźnierstwie przeciwko Duchowi Świętem nie ma przebaczenia (nie wiem dlaczego).

Przy tym jest przekonany, że zdychamy jak małpy, a ja dodam, że one dokładnie wypełniają wolę Stwórcy Wszechrzeczy. Przedstaw swoją duchowość, bo obrażasz katolików i możesz za to odpowiadać.

Cagan 10 LISTOPADA 2022 23:03

    Popiera stwierdzenia podobnych sobie, że:

• szkoda życia na wiarę w boga (...) polegającą głównie na strachu przed okrucieństwami ze strony boga czy bogów.

    ‎Informuję, że nie ma żadnych "bogów", jest tylko Jahwe ("Ja Jestem) i to w Trójcy Jedyny. Kontakt z każdą z tych Świętych Osób jest inny. Równanie Allaha z naszym Deus Abba jest głupotą duchową.

• bredzisz z podobnymi o naszym stworzeniu, grzeszności...piszesz wprost od Mefistofelesa, którego istnienie negujesz jako bezbożnik.

• za twoje brednie ogłaszane wszem i wobec winien jest nasz wspólny Bóg Ojciec. Jeżeli masz dorosłego podłego synka to rozumiesz swoją głupotę.

Cagan 10 LISTOPADA 2022 23:18 i 11 listopada 9.45

    Z uporem powtarza od Szatana, że Bóg Chrześcijan (Allach po ‎arabsku, czyli Jehowa, Jezus i Gołębica vel Duch Święty) może zmienić grzeszników. Może, a ja jestem tego dowodem, ale wymagało to wieloletnich modlitw moich pacjentek, Mszy św. w Sanktuariach, itd. Nie jest wykluczone, że jeszcze możesz zostać świętym (jak Apostoł Paweł).

Cagan 11 LISTOPADA 2022 11:33

    Dodaje, że, ‎Kościół Rzymsko-katolicki (...) był zawsze wrogiem polskości (...) Polska „zawdzięcza” temu Kościołowi ‎swoje obecne zacofanie, biedę (jak na Europę).

    Apokalipsa już trwa i podczas Paruzji "zostaniesz zostawiony". Przydałby się emotikon z uśmiechem Belzebuba"...

    Wiedziałem, że jest to dopuszczalny atak demona...w ramach nieznanej jeszcze intencji, którą odczytałem dopiero wieczorem po wyjściu do pawilonu handlowego. Przenieś moje zdarzenie na różne wyczyny polityków; bycie prezydentem do śmierci, próba zajęcia Ukrainy w trzy dni, trwanie w wiecznej przyjaźni z naszym człowiekiem w Moskwie, próba powrotu do władzy Donalda Mniejszego, plan budowania Centralnego Portu Lotniczego, a na dole pomylenie lewej nogi z prawą...podczas amputacji.

    Najgorsze są jednak sromotne upadki duchowe: naród wybrany czekający na Zbawiciela, wiara w bogów wymyślonych lub podsuwanych przez Księcia tego świata, który wie, że pragnienia ludzkiej duszy nic tutaj nie zadowoli.

     Jutro, w tej intencji odmówię moją modlitwę (1.5 godz.)...

                                                                                                                     APeeL