Przed wielkimi świętami Szatan nasila swoje ataki...jest oczywiste, że swoich nieświadomych "wielbicieli" nie rusza, a nawet im sprzyja. Możesz to ujrzeć w szale reklam, gotowania oraz nieświętych Mikołajów (np. Kubusia Parchatka). W tym czasie nie wolno wymówić słowa Boże Narodzenie!

    Dzisiaj pokazano już "Wigilię u Gesslerów" pod przewodnictwem boginki Magdy (69 lat), ale bez brata Ikonowicza. Na moich oczach rodzi się nowa wiara podsuwana przez Mefistofelesa...

     Z natchnienia zajrzałem na blog prof. Jana Hartmana z wpisem: "U Rydzyka znów o Żydach" (www.polityka.pl Loose blues). Napisałem tam komentarz (jako dr. Bylejaki)...

    "Prof. Johohanan ("Bóg jest łaskawy") Hart man ("twardy człowiek") wpadł na o. Rydzyka. Demon podsunął profesorowi włączenie radyjka Maryja, bo wiedział, że będzie temat przed Wigilią (jątrzenie) i to w czasie, gdy puka do nas tow. Putin z rakietami hipersonicznymi.

    Profesor nie reprezentuje braci starszych w wierze (Żydów), a o. Rydzyk katolików. Nie wiedzą, że obaj gwiazdorzą, a przy tym mają obsesję - oderwani od rzeczywistości - wszędzie węszą wrogów.

    Profesor od razu wyśmiewa istnienie Szatana ("jestem zwykłym Żydem – ulubionym naczyniem Złego"). Myli się, bo jest jego fanem, a o. Rydzyk nie widzi jego działania...na sobie. Pan profesor nie może zrozumieć, że zarazem jest szczególnie umiłowanym przez naszego wspólnego Ojca. Przecież jest to pokazane na złych dzieciach (synach marnotrawnych).

   Natomiast ja jestem atakowany przez Przeciwnika: zobacz jak "zaliczyłem glebę": https://www.wola-boga-ojca.pl/9540-18-12-2022-n-za-tych-ktorzy-zaluja-za-grzechy

    Profesor wszędzie węszy antysemityzm, którego u nas nie ma (nie wiem o czym nudził o. Rydzyk). Jako katolicy modlimy się za wszystkich, szczególnie za "złych".

     Dalej po swojemu profesor przechodzi do ataku na chrześcijan (u nas katolików), bo nie czcimy soboty, co gorsza wierzymy w istnienie Trójcy Świętej! Ja wiem jak przebiega kontakt z każdą z tych Świętych Osób, a Pan Profesor zabiera głos nie mając łaski wiary.

    Ma pretensję do podobnego sobie...niech pojedzie do Torunia i zaczepi gościa ("chlaśnie" go - język profesora), a nie krzyczy: "och biada mi...aj waj!"

    Muszę zamówić za Pana Profesora gregoriankę...niech stracę, bo kto ratuje jedną duszę ratuje świat"...

    Wróćmy do poranka z kuszeniem demona, aby pospać i być na Mszy św. o 17.00. Ktoś powie: co za różnica, przecież wszystkie nabożeństwa są takie same. Myli się, ponieważ wówczas zmienia się przebieg danego dnia.

     W kościele o 6.30 demon podsunął mi lisów i dworaków (chciał wywołać nienawiść do działaczy z Izby Lekarskiej, którzy mnie skrywdzili), a koledzy byli bardzo religijni...

 

                         Msza św OIL

 

    Później wróciły pogrzeby: Jana Nowickiego i Mariusza Waltera z peanami od Ołtarza św....w tym Moniki Olejnik ("Stokrotki"). Przypomniały się komentarze zamieszczone na https://niezalezna.pl/468255-zmarl-mariusz-walter-zalozyciel-tvn ...

Anonim 23.12.2022 08:32

   Ten człowiek założył TVN za pieniądze ukradzione z FOZZ. Dlaczego nigdy nie siedział? Dlaczego ta stacja tv plująca na Ojczyznę nie została zlikwidowana ? Dlaczego nie poszli do pierdla Jaruzelski, Tusk, Miller, Kopacz itp. itd...

milewski 23.12.2022 00:17

    Patrzcie, jak komuna upadła-prywatną stację tworzy były donosiciel SB i tak trwają do dzisiaj. Napieprzają na prawicę, KrK, katolicyzm w ogóle, ale za to bronią przywilejów esbeckich, pochówków działaczy komuny w Alei Zasłużonych i bezustannie zapraszają byłych komuchów do "Stokrotki", by naprawiali demokrację - ci sami, co ją zrujnowali. 

Anonim 22.12.2022 17:38

    Niech mu gwiazda i Lenin świeci wiecznie i wróci kiedyś w swoje strony.

Anonim 19.12.2022 11:53

    Jego "dzieci" komunistyczne wypierdki dalej plują na Polskę i Polaków! Na co dzień widać te szczekające gnidy! POwinny wkrótce dołączyć do swojego szefa bo lata już swoje mają...

     W tym czasie napłynął obraz biskupa tego środowiska oraz całej masy ruskich szkodników...

 

                                                   Biskup Urban                                                                     .

                                                           

    Serce odmienił Ps 25: Podnieście głowy, bo Zbawca nadchodzi. Daj mi poznać Twoje drogi, Panie, naucz mnie chodzić Twoimi ścieżkami. Prowadź mnie w prawdzie według Twych pouczeń, Boże i Zbawco, w Tobie mam nadzieję.

    Eucharystia ułożyła się pionowo wzdłuż jamy ustnej ("My" z Bogiem Ojcem), a później poprzecznie (prośba o milczenie)...szczególnie dzisiaj (piątek), ale nie wytrzymałem.

    O 13.30 wyszedłem i wołałem przez 1.5 godziny do Boga Ojca w w/w intencji. Wszystkie stacje Drogi Krzyżowej powtarzałem dziesięciokrotnie...to damo podczas umierania Pana Jezusa na krzyżu ( u mnie jest to "św. Agonia" z siedmioma słowami Zbawiciela). Chwilami serce chciało mi pęknąć z powodu cierpień ludzi drugiej kategorii. W tym czasie krążyłem po nowym osiedlu z pięknymi willami i samochodami.

     W czasie "zalecanej" przez demona Mszy św. (o 17.00) padłem z powodu braku snu...

                                                                                                                       APeeL

 

Aktualnie przepisano

16.08.2006 (ś) ZA UNIKAJĄCYCH ODPOWIEDZIALNOŚCI...

     Tuż po przebudzeniu napłynęło natchnienie, aby z kalendarza Maryi Niepokalanej przeczytać słowo o św. Rochu patronie naszej parafii, ponieważ dzisiaj jest jego wspomnienie (został zamordowany w XIV wieku w więzieniu jako  szpieg).

    Łzy zakręciły się w oczach, ponieważ jest to zarazem moje niezasłużone cierpienie z procesem Kafki, ponieważ dalej trwa władza sowiecka. Dodatkowo przepłynęły osoby: ks. Jerzego Popiełuszki, o. Kolbe, a na szczycie tej góry cierpienia jest Pan Jezus, nasz Zbawiciel, który przeszedł to wszystko i swoim oprawcom  wybaczył! Wybaczył też kardynał Stefan Wyszyński oraz Jan Paweł II.

    Nic tutaj nie posiadamy i nic nie da bogactwo, szczególnie zdobyte nielegalnie, tacy mają uśpione sumienia. Im nie wolno się przyznać, obowiązuje omerta, a wówczas odrzucasz życie prawdziwe. Boisz się złamania "ustanowionego prawa" przez samych swoich, kastę rządzących, którzy sami  przydzielają sobie władzę.

      Wpajano takim czynienie dobra z nagrodą, że "związek nasz bratni ogarnie ludzki ród”. To normalne małpowanie Boga Ojca, Jego Królestwa na ziemi, którym jest wiara katolicka jedynie prawdziwa!

    To system, który zabiera wolną wolę, jedyny dar Boga Ojca dla nas na tym zesłaniu. Po jej zabraniu nie możesz uczestniczyć w życiu Kościoła…szczególnie w przyjmowaniu Cudu Ostatniego (Eucharystii). 

     Wróćmy do cierpienia Pana Jezusa, który nigdy nie skarżył się pokazując nam drogę i to, że jest to łaska współcierpienia...dlatego przystąpiłem do spowiedzi, ponieważ demon zalewa mnie nienawiścią. W pokucie mam adorować Najświętszy Sakrament do 20 sierpnia. Popłakałem się i nie mogłem wstać z kolan. Tak chciałbym tutaj zostać, ale dzisiaj mam dużo ludzi w przychodni.

    Chorzy pragną zdrowia i wypoczynku. Właśnie jest pacjent, który ma napady padaczki, a dzieci zafundowały mu wczasy w górach. Dzisiaj nie był w kościele, ponieważ "spieszył się do doktora".

    Wierni władzy ludowej "w pogodę i niepogodę" tkwią w tym do śmierci. Jednemu z takich napisałem zaświadczenie, że ze względu na wiek i schorzenia nie powinien uczestniczyć w tym procederze, bo może się przeziębić!

     Może jest to śmieszne dla ludzi normalnych, ale dla demonicznego systemu najważniejsze było bezpieczeństwem ojczyzny ludowej od Bieruta do Jaruzelskiego? Stąd śledzenie wymyślanych wrogów ludu i "szpiegów" szczególnie wśród kapłanów i wiernych mających łaskę wiary. Przypuszczam, że były normy w łapaniu takich. Czyniono to, niby w intencji ojczyzny, ale chodziło o o bezpieczeństwo własne. Masz wszystko, ale żyjesz w strachu.

  Padłem śmiertelnie zmęczony, a po przebudzeniu w nocy (o 2:00) napłynęła wyżej wymieniona intencja i wszystko stało się jasne: mordercy rotmistrza Pileckiego, oprawcy mają się dobrze (prokurator Wolińska), ustawieni agenci, agentura w kościele, zbrodniarze systemów totalitarnych oraz zwykli mordercy.

    Kierowca zabił trzy osoby, a były minister unika odpowiedzialności za potrącenie naszej mieszkanki. Tak jest i tak będzie, ponieważ żyjemy w Królestwie Ciemności, której szefem jest Szatan. Jego ostateczna klęska nastąpi w momencie paruzji Pana Jezusa, przybycia w chwale.

                                                    Niepoprawni.jpg

 

    Na koniec tej intencji doznałem niespodziewanego wstrząsu, ponieważ z telewizji popłynęły obrazy z obozów i Getta z trupami zagłodzonych, przywiezionych po łapankach, a także z relacją małego dziecka marzącego o kawałku chleba...

    W Powstaniu Warszawskim ludzi segregowane w kościele: zabijano lub wysyłano do obozu! Po przeszukaniu nagiego i "badaniu”: usta i odbyt...wszystkich wpychano do łaźni, a później w mokrych ubraniach na mróz...

                                                                                                                       APeeL