Wielkim problem jest stwierdzenie czy dobrze dokonaliśmy odczytu Woli Boga Ojca? W nocy napisałem prośbę do samorządu lekarskiego, aby ostatecznie naprawili moją krzywdę. Nie chodzi tylko o mnie, ale o tkwienie kolegów w zgubie, bo dalej stoją po stronie powalającego krzyż Pana Jezusa. Niezbyt wyszło, ponieważ nie potrafię dawać załączników do listów elektronicznych...

    Przed wyjściem na poranną Mszę świętą wzrok zatrzymał Pan Jezus w koronie cierniowej trzymający  w zatroskaniu rękę na twarzy. Pomyślałem, że źle uczyniłem, ponieważ w napadzie najlepszym wyjściem jest milczenie, co Zbawiciel pokazał u Heroda! 

    Jednak mam napisać, że sprawa jest zakończona, niech uczynią: "tak" lub "nie". Jak załatwią tak zostanie! Nagle ujrzałem wielką moc, którą dysponują wrogowie naszej wiary wobec resztki wiernych Bogu Ojcu.

     Od Ołtarza św. popłynie pouczenie Mojżesza do ludu Izraela (Pwt 4, 1. 5-9): "Któryż naród wielki ma prawa i nakazy tak sprawiedliwe, jak całe to Prawo, które ja wam dziś daję?" To wielka prawda, bo nasz Deus Abba jest blisko nas, wszystkich wzywających Jego pomocy! Pan Jezus dodał w Ewangelii: Mt 5,17-19, że "dopóki niebo i ziemia nie przeminą" nic "nie zmieni się w Prawie".   

    Postanowiłem poprawić pismo do samorządu lekarskiego. Poprosiłem o prowadzenie Ducha Świętego (pocałowałem wizerunek Jego Zesłania na Apostołów)...

                                                            Zesłąnie Ducha Świetego              MB Nieustajacej Pomocy

                                                                Zesłanie Ducha Świętego                     MB Nieustającej Pomocy

   Dlaczego rządzący nie wzywają Opatrzności Bożej? Przecież każdy widzi jawny napad z krzywdzeniem naszej ojczyzny. Chory na władzę, królewicz Donald Tusk kolęduje z mikrofonem opowiadając brednie: emerytury ubeckie zrówna z normalnymi, skazuje nauczanie religii w szkołach, uratuje małe przedsiębiorstwa, banki nie będą brały procentów za pożyczki, itd. 

    Myli spotkanie z przyszłymi wyborcami z pobytem w knajpie "Sowa i Przyjaciele". Kłam, kłam, a zawsze coś zostanie...wrócił obraz jego ołtarzyka domowego przed wyborami. Zdrajca i sprzedawczyk, stosuje sowieckie prowokacje. Nie poradzisz sobie ze sługą  upadłego Archanioła z nadprzyrodzoną inteligencją w czynieniu zła.

     Sam zobacz, co się stanie...

1. Podczas pisania padł LibreOffice. Przez godzinę trwała naprawa informatyka (przez program TeamViewer). W tym czasie podenerwowana żona prosiła, abym przespał się, bo mamy wyjazd z protezą zębową (umówiona wizyta).

    Z drugiej strony otrzymałem pomoc...nauczyłem się dodawać załączniki do listów elektronicznych. Udało się wszystko wysłać...nawet dwa razy (po ostatecznych poprawkach). Radość i pokój zalały serce, bo wszystko stało się co do minut, a u mnie jest to znak prowadzenia przez Boga!

2. Naprawa protezy trwała 10 minut...

3. Jestem pewny, że koledzy samorządowcy "przejrzą na oczy", bo są oszukiwani...dokonują uchwał i podpisują to, co mają podsuwane przez zawodowców okupujących wszystkie struktury w RP.

    Ogarnij cały świat przynoszących skuteczną pomoc...za takich popłynie moja modlitwa podczas czuwanie przed Monstrancją na wieczornym nabożeństwie do św. Józefa (Nowenna). Tak właśnie kończy się prowadzenie zgodne z "bądź wola Twoja"...

     Zapamiętaj, że pomoc Boża następuje z przeszkodami (od demona), które sprawiają zwątpienie, a zarazem jest to próba naszej ufności Ojcu Prawdziwemu. Wszystko jest pokazane na prowadzeniu narodu wybranego do Ziemi Obiecanej (40 lat). Jej odpowiednikiem jest Królestwo Boże...

    Ilu wierzyło w dojście do tamtej ojczyzny, a ilu wierzy w istnienie Prawdziwej? Nie zmarnuj tego świadectwa wiary...

                                                                                                                                                APeeL