Wczoraj miałem b. ciężki dzień, ponieważ w mojej Izbie Lekarskiej zamiast unieważnić napad na mnie (wiara to choroba psychiczna) wmówiono mi, że pragnę następnego badania psychiatrycznego. To karalny stalking, ale "władza ludowa" trzyma się dobrze i gnębi dalej wymyślanych wrogów (wzorem jest czerwona burżuazja w Federacji Rosyjskiej).

    Jakże Pan zadziwia każdego dnia, bo w ramach wczorajszej pomocy św. Józefa...dotarłem do członków powołanej komisji lekarskiej (szóstej), którzy mają badać moją łaskę wiary. Rano sprawdziłem, że do najważniejszego dodarł list z czterema załącznikami. Pragnę, aby chociaż jeden z prześladowców typu Pawła przebudził się i stanął w obronie naszej wiary i krzyża Pana Jezusa.

    Po chwilce snu pojechałem na spotkanie z Panem Jezusem. Kilka razy wzrok zatrzymywał obraz s. Faustyny. Psalmista wołał w Ps 46, że: "Pan Bóg Zastępów jest dla nas obroną (..) ucieczką i mocą (..) w trudnościach. (..) Przeto nie będziemy się bali (..) Pan Zastępów jest z nami (..)"...

    Natomiast Pan Jezus (Ew: J5, 1-3a.5-16) przy sadzawce Owczej powiedział do porażonego od 38 lat, aby wziął swoje nosze i chodził. Bezpieka Świątynna postawiła zarzut, że uzdrawia w Szabat! Po Eucharystii do serca wrócił pokój, a krótki sen dał sprawność ciała.

    Tak odczytałem dzisiejsza intencję, a będę trafiał na ofiary fałszywych oskarżeń: matka skrzywdzona przez syna (sprawy majątkowe), a w "Sprawie dla reportera" będzie płakała inna, której córkę przydzielono ojcu.

   W najgorszej sytuacji są ofiary Izby Lekarskiej: lekarze, którym zawieszono pwzl,,,za słuszne stwierdzanie, że szczepionka przeciw chińskiej zarazie jest szkodliwa. Co ma robić taki lekarz, któremu zostaje zawieszone prawo wykonywania zawodu?   

     Mówiłem o pomocy św. Józefa, która nadeszła dzisiaj, ponieważ wzrok zatrzymał miesięcznik naszej Okręgowej Izby Lekarskiej ("Puls"), gdzie trafiłem na artykuł: "Zespół ds. Funkcjonowania Izb Lekarskich". Okazało się, że 13.01.2023 r. powstał Parlamentarny Zespół ds. Funkcjonowania Izb Lekarskich w Polsce. Napisałem kontakt...

    Dotyczy: zawieszenia mi pwzl 2069345 z powodu obrony wiary katolickiej i krzyża Pana Jezusa, który powalił kolega psychiatra (na Kaszubach). To sprawa precedensowa w czasie napadu na Jana Pawła II. 

      Celowe nękanie mojej osoby  trwa od 2007/2008 r. Funkcjonariusze Izby Lekarskiej z kolegami psychiatrami zastosowali wobec mnie sowiecką psychuszkę (moja łaska wiary to psychoza). 

    Zaginął nam syn, a żona mogła umrzeć z powodu nerwicy lękowej. Właśnie o to chodzi, ale mamy do czynienia z lekarzami i to funkcjonariuszami samorządu lekarskiego...

   Moje doświadczenie przekazane Komisji Sejmowej ma sprawić skasowanie tej przestępczej struktury.

    Zalecam tylko dwa odnośniki...

1.  Na blogu JanaHartmana z jego wpisem z 3 lutego 2022 "Czas już zlikwidować izby lekarskie"? Tam 4 lutego 2022 dano mój komentarz (jako dr. Bylejaki) z wypunktowaną w/w krzywdą!https://hartman.blog.polityka.pl/2022/02/03/czas-juz-zlikwidowac-izby-lekarskie/

2. Moja strona  Wola Boga Ojca - Dziennik duchowy.  Szukaj: 14.03.2023 ZA NIESKORYCH DO POJEDNANIA

     Koledzy, którzy mają służyć całemu środowisku poczuli się panami znającymi się na wszystkim: w moim wypadku są to "psychiatrzy jasnowidze" i "teolodzy z diabelskiej łaski"...

      Samorządowcy rozpanoszyli się w zawieszaniu pwzl (wystarczył pogląd, że szczepionki przeciwko chińskiej zarazie są szkodliwe). Faktycznie są szkodliwe, ale tłuste muchy i szarańcza powinny być strząśnięte z drzewa samorządowego (Schetyna).

   Sami lekarze nie chcą tego "państwo w państwie". Były prezes NIL Andrzej Matyja pobłogosławił marszałka Senatu RP Tomasza Grodzkiego, a u mnie zaocznie potwierdził, że moja wiara to choroba. Każda władza wypacza, a w tej nie ma żadnej odpowiedzialności.

    Poprosiłem ostatecznie, aby na najbliższym posiedzeniu Okręgowej Rady Lekarskiej naprawiono moją krzywdę z symboliczną rekompensatą finansową (podałem konto mojego banku), bo na samym badaniu kandydatów na kierowców straciłem ok. 150 tys.! Powiadomiłem lojalnie OIL i NIL o piśmie...załączając e-mail do w/w zespołu w Sejmie RP (kontakt).

                                                                                                                                    APeeL