Zdziwisz się, że zostali uzdrowieni, a ja dodatkowo wołam za nich, a przy okazji za siebie samego. To prawda, ale wielu trędowatych było uzdrowionych, a ilu wróciło z dziękczynieniem? Tacy właśnie jesteśmy. Za nic nie dziękujemy, bo przecież  należy nam się coś od życia.

   Wciąż proszę rządzących, aby pojawili się w Świątyni Opatrzności Bożej, ale oni pokładają ufność w nowoczesnej broni, "kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie". Tu nie chodzi o dosłowność, ale o negowanie Mocy Boga Ojca. Tylko On może pokonać Szatana z nasłaną przez niego Tajną Władzą pragnącą bycia bogami...

    Dziwne, bo kliknąłem posiadaną kopię Nowenny do Opatrzności Bożej Żywego Płomienia (tam jest zarazem litania i koronka). Wpisz tak w wyszukiwarce. We wstępie padają tam słowa:

   "Jam Jest Bóg Ojciec, Pierwsza Osoba Trójcy Świętej. Oto postanowiłem podać (..) kolejne Źródło Bożych Łask oraz ratunku, dla tego biednego świata. Pragnę, abyście prosili Bożą Opatrzność, zwłaszcza o duchową opiekę, jak również i o materialną. Obiecuję proszącym pomnożenie licznych Bożych Łask."

    Kiedy wołałeś o Opatrzność Bożą...w swojej codzienności, bo nawet nie pomyślisz, że nagle może u ciebie wystąpić skręt jelit, kurcz zwężonej tętnicy podstawnej mózgu z upadkami (najeździsz się wówczas z rodziną w poszukiwaniu pomocy), wirus HPV może zrobić guzek na strunie głosowej (staniesz się niemową, a to tragedia u zawodowego śpiewaka)...nawet nie wspominam o skrytych przebiegach nowotworów (stercza i kości).

    Zapytasz jak odczytałem tę intencję? Przed wyjściem na spacer modlitewny zajrzałem do Słowa, które było na Mszy św. o 7.15. Tam Piotr i Jan weszli do świątyni na modlitwę. Właśnie wniesiono chromego od urodzenia, który żył z jałmużny (Dz3, 1-10).

   Piotr powiedział, że nie ma grosza, ale <<W imię Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, chodź!>> Ten wstał, zaczął skakać i krzyczeć z radości chwaląc Boga Ojca. Piszę to, a łzy kręcą się w oczach.

    Nie będę opisywał różnych przypadków, ale przekażę tylko moje cudowne odjęcie nałogu alkoholizmu. Zapytasz jak odbyło się takie uzdrowienie? Najlepiej przemówi piękny obraz...

                                                     Reinkarnacja 

                                                      Blog Lastomine Reinkarnacja cykl odrodzenia.

    To piękna symbolika mojego odrodzenia (przemiany duchowej)...Pan Jezus przeprowadził mnie suchą stopą przez Morze Czerwone, a na drugiem brzegu zostałem napełniony Duchem Świętym.

   Sprawiły to modlitwy pacjentek i żony, zamawiane Mszę św. w Sanktuariach (czcigodna niewiasta pokazała spis takich). Szatan wielokrotnie chciał mnie zabić. Zrozum, że od 20 lat alkohol nie istnieje dla mnie. Tak jak dla kogoś bigos, kwaszona kapusta lub smażona cebula albo czosnek!

    Alkoholik cierpi katusze, bo cały czas musi być czujny, a pragnienie musi gasić siłą swojej woli. Ja nie mam tego problemu: przy otwartej butelce (np. "małpka", większa pokusa, bo "wypijesz tylko tyle") oraz słoiku z ogórkami konserwowymi...wypiję ich zalewę (bardzo dobra).

    Przez 1.5 godziny krążyłem po mieście i unikając ludzi wołałem do Boga Ojca w mojej modlitwie...z dziękczynieniem.

                                                                                                                   APeeL