Na Mszy św. porannej wzrok przykuł dyplom dla Caritasu ze zdjęciem mostu na którym dano ludzką dłoń. Natychmiast poznałem intencję modlitewną. Ogarnij cały świat oczekujących pomocy.  

                                                       Wyciągniete ręce 

 

  Napłynęła sprawa chłopczyka, któremu zwyrodnialec połamał ręce i nogi, gasił na nim papierosy, a w końcu oblał wrzątkiem i trzymał przy piecu. Ja nie jestem za karą śmierci, ale co uczynić z sadystą, który ma radość z powolnego zabijania niewinnego dziecka.

   W tym czasie mamusia patrzyła na to wszystko, a błagalne krzyki dziecka nikt "nie słyszał" (bano się barbarzyńcy w ludzkiej skórze). Tak też było z sąsiadem, który po alkoholu (lub narkotykach) napadał na żonę i dziecko. Kiedyś po ich krzykach wpadłem do jego mieszkania ze słowami: co pan robi? Stał wówczas nad swoimi ofiarami.

   Powiedział, że rozwali mi głowę. Tak chciał uczynić, biegł do mnie od tyłu, ale Opatrzność Boża sprawiła, że rozdzielił nas samochód wjeżdżający do sklepu monopolowego. Można nie interweniować, aby mieć święty spokój, dopiero w krzywdzie czekamy na pomocną dłoń.

   Bolszewicy bardzo dbali o rodaków, natworzyli szereg ładnie nazwanych instytucji...w tym dział opieki społecznej, gdzie za biurkami siedzą rodzinki byłych "patriotów" (zwolenników władzy ludowej). Ładnie zawsze odpowiadają na zarzuty.

   Ogarnij cały świat oczekujących sprawiedliwości i pomocy. W ONZ przewodnictwo w Radzie Bezpieczeństwo mają terroryści z Ławrowem na czele. Fiknie gość niedługo (przepalony), "pan tego świata" i wpadnie prosto do Czeluści, gdzie przywita go smród i krzyki potępionych, przerażające demony oraz "znajomi" Stalin z całą wieruszką morderców "tych, co nie z nami". Musisz ujrzeć tę piramidę. Tam też trafi pełen kompleksów i panicznego strachu o swoje życie tow. Putin.

   Nasi szykują się do napadu, a dlaczego nie straszyć? Wszystkie rakiety i samoloty...w tym kamikadze (wśród Ukraińców są tacy zdesperowani) - na sygnał kierujemy na Moskwę, którą zrównamy z ziemią.

   Tak uczynił Iran grożąc lotniskowcowi USA. Nie obronisz się w walce na śmierć i życie. Niech zarzucają nam szykowanie się do zniesienia z powierzchni ziemi tego narodu. Wojna to wojna, a tu pragnienie władzy nad światem. I tak czeka nas z a g ł a d a!

   Kup aktualną "Gazetę warszawską" i przeczytaj art. str. 28-29 : "10 Najczarniejszych Wizji Przyszłości". Ja wiem o tym, a można to wyrazić w jednym zdaniu: "Tajna władza pragnie władzy nad światem...będziecie jako bogowie". Szkoda, że autor dr Robert Kościelny nie wspomniał o Szatanie, bo bój toczy się nad nami.

    Wróćmy do Mszy św. na której Apostoł Piotr (Dz 2,36-42) ostrzegał dom Izraela, aby nawrócono się, ochrzczono po zamordowaniu oczekiwanego Zbawiciela. Ratunek nastąpi po zalaniu takich osób Duchem Świętym...to jedyna droga z wyrwania się z tego "przewrotnego pokolenia".

    Na blogu prof. Jana Hartmana napisałem (wspomniał o łasce eutanazji na tle męża pani Witek). To też zwolennik władzy nad światem (propagandzista sił ciemności)...

                                                            Panie profesorze!

   Niektórym wolno więcej, a nawet wszystko. Do takich właśnie pan należy, widzi źdźbło w cudzym oku, a nie widzi belki we własnym. We wpisie z obsesyjnym atakowaniem wiary katolickiej są podobne do babci Joanny od demonów (Senyszyn). 

   Tłumacząc, że zapiski są nieodpowiedzialne szerzy pan różne deprawacje. To nie dziwi ludzi normalnych, a takimi są niewierzący. Dworak Caban nawet klaszcze sikając w spodnie, bo "hulaj dusza diabła nie ma". Ja ze strachu przed piekłem żyję wiarą (łaska), a przeciw aborcji i eutanazji jest Krk. 

   Nie podoba się panu Prawo Boże? Proszę założyć sobie kościół typu Amber Gold, "dekalog" już pan przedstawiał, zebrać trochę hajsu, kazania będzie mówił Donald mniejszy, a pan będzie udawał papieża...tak jak Jerzy Urban biskupa.

    Zapewniam że spotkacie się niedługo, chyba, że pan przejrzy, bo śmierć o twarzy Wowy stoi u naszych granic. To pana opcja, a bomby nie wybierają, mnie taka nie grozi, bo duszy nie może zabić.

    Proponuje pan eutanazję to proszę dać przykład i nie czekać na obezwładniającą chorobę, ale - poddać się temu zabiegowi - w proteście przeciwko reżimowi z jednością tronu i ołtarza. Do dzieła panie profesorze...

    Na pogrzebie będziemy protestować przeciw Kościołowi, który sprawił pana męczeńską śmierć: czarne flagi, pani Lempart, zamówione płaczki, transparenty z pana ostatnimi słowami i karykaturą...cała reszta będzie klaskała i śpiewała z powodu wolności typu "róbta, co chceta"...

   Piszę to rozgoryczony, bo jutro czeka mnie badanie mojej wiary przez psychiatrów ateistów. Komisarz Piotr Winciunas z OIL w W-wie powołał komisję złożoną aż z trzech psychiatrów, zawsze było dwóch ("machali" za tym członkowie ORL, ale nie zaproszono mnie, a takie jest prawo). Chyba nastał czas przebadania jego, ale przez prokuratora.

    Chciałem, aby przeciwwagą był mój mąż zaufania senator Stanisław Karczewski. Nawet nie odpowiedziano na moje pismo - prośbę.

                                                            Biuro Senatorskie

                                                              Senatora RP

                                                       Stanisława Karczewskiego

                                                  Szeroka 12A/B, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą

                                                      tel. 48 334 01 08 mail s.karczewski@wp.pl

                                                     Panie Doktorze

     14 lat trwa nękanie mnie z powodu obrony wiary i krzyża Pana Jezusa. Zastosowano sowiecka psychuszkę (korporacja i samorząd lekarski stanęli po stronie demolującego miejsce święte z powaleniem krzyża Pana Jezusa przez psychiatrę). To "państwo w państwie".

    Podobne zawieszanie pwzl lekarzy widzimy obecnie (w sprawie szczepionek przeciw pandemii). Co mają czynić ta skrzywdzeni? Nikt nie staje w ich obronie.

    W czasie napadu (2007/2008 r.) miałem dwa zaświadczenia dopuszczające mnie do pracy:

- od psychiatry upoważnionego do badania pracowników do końca roku 2008

- od internisty badającego prac. przychodni do końca 2010 r. (..)

    Każda prośba do nowej ORL jest traktowana jako moja propozycja następnej komisji lekarskiej. Tak uczyniono obecnie. Czyni to komisarz ds. operacyjnych Piotr Winciunas, który ma stanowisko nie wymieniane w strukturze, a jako członek Naczelnego Sądu Lekarskiego nie może pełnić innych funkcji. Nie wstawiła się za mną RPL, która jest w OIL i równocześnie w NIL! (..)

   Do pracy nie wrócę, ale chodzi o naprawienie szkody (wiele pieniędzy straciłem...na samym badaniu kierowców ok. 150 tys.). Nie chcę przeprosin, mogę dać świadectwo wiary, bo koledzy psychiatrzy nie mają pojęcia o duchowości, a praktykują w kraju katolickim. Stąd mistyka to psychoza (podobne objawy).

    Z ich decyzji wynika, że podobni do mnie (30 lat codziennej Mszy św.) są chorzy. Wszystko opisuję w dzienniku duchowym prowadzonym od 30 lat. Nie dziwią słowa s. Faustyny ("Dzienniczek"), ale dziwi powołanie do wiary lekarza. 

   Proszę nie odmawiać, bo jest to obecnie sprawa krzywd wielu lekarzy przeciwnych szczepieniom w pandemii.

14.03.2023 Za nieskorych do pojednania

27.03.2023 Za prowadzonych przez św. Józefa

28.03.2023 Za resortowe dzieci

   Mój wpis jako dr. Bylejaki z przebiegiem napadu na mnie (upublicznienie krzywdy);

www.polityka.pl blog Jana Hartmana Zapiski nieodpowiedzialne

https://hartman.blog.polityka.pl/2022/02/03/czas-juz-zlikwidowac-izby-lekarskie/

    Nie ma sensu wymienianie wszystkich oczekujących na pomocną dłoń, bo każdy zna to z otoczenia, a nawet z własnego cierpienia...

                                                                                                       APeeL