To bardzo poważna intencja modlitewna, ale proszę abyś zawsze patrzył na wszystko od Boga Ojca ("z zaświatów"). Chodzi o to, że Stwórca Wszechrzeczy pokazał wszystko na naszym życiu, którego odpowiednikiem jest życie wieczne duszy.

    Jeżeli jesteś racjonalistą to nic na to nie poradzę. Tacy są "mądrzy", a dalej wierzą, że pochodzą od małpy. Mają nawet "swoją" stronę www.racjonalista.pl, gdzie 24 stycznia 2012 roku niejaki Tomek (niewierny Tomasz) Fiedorek założył "wątek"...przeniósł mój Instruktaż odczytywania Woli Boga Ojca, aby mieć powód do żartów z całą ferajną głupków duchowych. Chciałbym założyć u nich konto, ale trzeba mieć "zasługi" w głupocie trzeźwo myślących. To typowy przykład lekkomyślności duchowej.

 Wejdź...https://www.wola-boga-ojca.pl/9761-29-03-2023-c-proba-pisania Tam są słowa (Jr 17, 5-10): "Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku i który w ciele upatruje swą siłę, a od Pana odwraca swe serce. Jest on podobny do dzikiego krzaka na stepie".

     Przykładem podobnego głupiego myślenia jest prof. Jan Hartman ze swoimi fanami. Dzięki moim komentarzom broniącym wiarę skasowano wszystkie komentarze na jego blogu: www.polityka.pl Zapiski nieodpowiedzialne...od początku istnienia. To bardzo dobra decyzja, która zamknęła bezkarne napady na jedynie prawdziwą wiarę katolicką.

    Oto przykład dyskusji z takim fanem ("pałkownikiem" od pałowania): caganem inaczej privusem na www.gazeta.pl Forum Religia, gdzie mam wątek "Wszystko jest prawdziwe w Kościele katolickim".
   To chory psychicznie siecioholik (socjoman internetowy)...sam nie może tego zauważyć. Na poważnym blogu daje 20-40 wpisów, a nie wiemy, gdzie jeszcze. Z punktu widzenia medycznego pieniacz cierpiący na urojenie wielkościowe ("nauczyciel"...ja cię nauczę).

    Zaznaczyłem, że odbija mu coraz bardziej...jest pewne, że przyjął ze strachu przed śmiercią całą serię szczepionek przeciw chińskiej zarazie, co wynika z jego ocen mojego wpisu...
"Twierdzisz Waćpan, że ludzki mózg jest rozwinięty tylko w 5-10%. Ale na jakiej ‎podstawie?"
     Chodzi o to, że wszystko jest przed nami...z wyjątkami podobnych do ciebie, którzy wiedzą "wszystko o niczym".
"Pan bóg Ci to powiedział?"
    Pisz normalnie: Pan Bóg ci to powiedział? Nie potrzebuję twojego szacunku, ale nie atakuj wiary katolickiej...własnego Ojca określasz "bogiem".
"I tylko kołtun może dziś kwestionować teorię ‎ewolucji na rzecz antynaukowego, religianckiego kreacjonizmu".
    Rozumiem twoje przywiązanie do pochodzenia od małpy, ale zważ, że one nie obrażają Boga Ojca. Cofamy się...po szczepionkach? ‎
"Zakończeniem naszej egzystencji będzie zaś stworzenie hybryd (mieszanek ludzi z ‎bogami), ponieważ wielu ludzi chce zająć miejsce bogów".
    Hybrydy to mieszanki ludzi ze zwierzętami, a nie z bogami. Co dzieje się z tobą, chłopie?
"Ale to już było u starożytnych ‎Greków, Panie Doktorze".‎
    Coś mi się zdaje, że udajesz Greka, a dokładnie lubisz bić się w ciemnej bramie! Zawsze napisz coś, przeczytaj dwa razy i wrzuć do kosza! Zalecenie: dla jego dobra proszę nie prowadzić z nim dyskusji, bo chłopina zrywa się po nocach i sprawdza czy dali już jego wpisy.

    Nie będę wymieniał przykładów lekkomyślności, bo każdy je zna z własnego życia oraz otoczenia i świata. Nagle ujrzałem programowe postępowanie poprzedniej władzy niszczącej rodziny, rozpijającej naród, przyzwalającej na rozwody i przerywanie ciąży, zabieranie dzieci...z wpychaniem w miejsce wiary w Boga bożków z władzy, którym nawet obecnie wiwatują na ich cześć!

    To wielka piramida ze szczytem: obecnego wywołania zagłady świata przez Wowę. Sam zobacz: na starość chce coś zostawić po sobie. Zostawi spaloną ziemię, a sam wpadnie do Piekielnych Czeluści z całą ferajną. To zarazem jest przykład szczytu lekkomyślności duchowej.

   Wiem o tym, bo sam takim byłem: chorowałem na bycie kierownikiem przychodni. Nie wiedziałem wówczas, że wszystko obsadza Bezpieka (nawet w Kościele katolickim) i tak już zostało...
                                                                                                            APeeL