Do 2:30 pisałem wczorajsze świadectwo wiary. To naprawdę wielki wysiłek z pomocą Ducha Świętego (3 godziny), a ty przeczytasz to w 5 minut, nawet zatrzymasz się na błędach stylistycznych i ortograficznych!
    Jednym palcem z głębokiego snu obudziła mnie żona na Mszę św. o 6.30 w intencji jej zmarłych rodziców. Przyjęli mnie po skończeniu studiów, a później zasiedziałem się. Przez pół Polski jechaliśmy z dwoma dziećmi do województwa mazowieckiego.

    Na samą myśl o tej eskapadzie dreszcz przepłynął przez ciało. Zrozumiałem przesiedlanych po wojnie, a po takich mieszkanie mieli teściowie. On walczył z bolszewikami, a to oznacza prześladowanie potomków do trzeciego pokolenia. Tak się stanie, ponieważ żona mając skończone studia nie mogła uczyć w swoim zawodzie, bo pani sekretarzowa trzy razy zaczynała studia (głupi ruski trick)! Tułała się po różnych szkołach, a w pobliskiej była popychadłem.

    Dzisiaj w Słowie (Dz 18, 1-8)...
"Paweł oddał się wyłącznie nauczaniu i udowadniał Żydom, że Jezus jest Mesjaszem. A kiedy się sprzeciwiali i bluźnili, otrząsnął swe szaty i powiedział do nich: Krew wasza na waszą głowę, jam nie winien. Od tej chwili pójdę do pogan"...tak trafił do mnie 30 lat temu!

   Natomiast Pan Jezus powiedział do swoich uczniów (Ewangelia: J 16,16-20): "Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Wy będziecie płakać i zawodzić, a świat się będzie weselił. Wy będziecie się smucić, ale smutek wasz zamieni się w radość".

    Po Eucharystii pokój i cisza zalały serce i duszę. "Tak dobrze Panie w twoim domu! Chciałbym tutaj zostać do końca!" To jest nieprzekazywalne, a marną namiastką są podobne przeżycia naszego ciała fizycznego. Ustąpiły wszystkie rozmyślania z wołaniem do Boga Ojca o miłosierdzie z powodu uczynionych wcześniej grzechów. Krzyczysz tylko: "Tato! Przepraszam! Nie policz mi tego, wymaż raz na zawsze z mojego życia!"

     Bardzo zimno z wiatrem, a wówczas doceniasz posiadanie samochodu, zarazem służącego do opieki nad krzyżem Pana Jezusa (zapalanie lampek), co uczyniliśmy dzisiaj. Pod "Biedronką" sprawdziłem aktualność gaśnicy, a w domu posiadane, przekazując żonie jak działają.

   Minęła godzina, a już tyle przeżyłem. Nadal trwała ekstaza, a to oznacza przeniesienie do świata duchowego, przewagę duszy nad ciałem, nie masz wówczas żadnych pragnień ziemskich...w tym głupiej wielkości, a szczególnie władzy.

   Sam widzisz do czego prowadzi (agresja Fed. Rosyjskiej na Ukrainę). Idąc za natchnieniami Szatana niszczysz wszystko wokół, szkodzisz także rodakom, a sam wpadniesz po czasie do Czeluści. Jednak do takich nie dotrze ostrzeżenie od Boga, którego nie uznają.
                                                                                                           APeeL

 

 

Aktualnie przepisano...

10.06.2005(pt) ZA KŁAMLIWYCH ZDRAJCÓW...
     W śnie byłem na jakiejś imprezie, gdzie pojawiło się wiele obrazów świętych i Serca Zbawiciela. To ostrzeżenie dało moc, ponieważ w pracy będą żegnać emerytkę. Dzisiaj post, nic nie tknąłem i nie piłem, ale żartowałem niegodnie w towarzystwie. Niesmak, a mam być jeszcze na Mszy św.

   W samochodzie wywrócił się obrazek św. Krzysztofa. Zważ jak "mówią do nas z Nieba" (nieskończoność możliwości). Piszę to, a kapłan głosi z radia Maryja, że Pan Jezus nadal mówi do nas. Ja zapytam: jak wytłumaczyć to zwykłym ludziom! Jeżeli spojrzysz wokół siebie to potwierdzisz tę prawdę. W moim przypadku będzie ci łatwiej, ponieważ przytaczam fakty potwierdzające odczytaną intencję modlitewna.

    Właśnie zadzwoniłem do byłej mieszkanki bloku, która od 10 lat ma "domek ciasny, ale własny" i nadal trzyma mieszkanie, a z jej piwnicy strasznie cuchnie. Nie byłem w Partii więc mieszkam na parterze. Komunizm miał trwać wiecznie, wszyscy byli równi, a niektórzy równiejsi (pierwsze piętra). "Biedaczka" zleciła mi wyrwanie kłódki i wyniesienie świństw. W głowie się nie mieści głupia pewność siebie członków czerwonego raju na ziemi. Zgłosiłem sprawę do spółdzielni, wszystko usunięto za nią z dezynfekcją! Trwało to kilka godzin...

    Dzisiaj, gdy przepisuję to świadectwo wiary (18.05.2023) w TVN Radek Sikorski stwierdza, że na początku agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę nasza ojczyzna pragnęła uczestniczyć w rozbiorze Ukrainy (czytaj: "Kaczyński"). Zapomniał biedak o pogawędce na balkoniku z Ławrowem.

    "Super express" z 13 czerwca 2005 r. dał szkic twarzy Judasza z malowidła Leonarda da Vinci "Ostatnia wieczerza" z 1495 r. Porównano ją z Judaszem dominikaninem Konradem Hejmo...z komunistycznej służby bezpieczeństwa, zdrajcą papieża.

                                                 Judasz
                                                 "Super express" z 13.06.2005 r.
    Trafiłem też na tytuł: "Mój mąż aferzysta" oraz informację o zabiciu 600 kormoranów, niszczeniu ich gniazd oraz bestialskim mordowaniu piskląt (urywanie głów lub kończyn). Wiedz, że żywią się wyłącznie rybami (pojedynczy ptak zjada pół kilograma), a po częściowym ich przetrawieniu karmią nimi swoje pisklęta. Wg rybaków i właścicieli stawów to szkodnicy.

   Tamtego dnia w Sejmie RP trwała debata...odkryto teczkę zdrajcy generała Wojciecha Jaruzelskiego, a Komisja Sejmowa zajęła się sprawą kłamców lustracyjnych,...premiera Marka Belki i marszałka Józefa Oleksego. Okazało się, że CBŚ wspierało mafię! Tak też było z szefem WSI.
    Jeszcze tajemnicze zgony z tamtego czasu...
- Waldemara Pańko zginął zanim przedstawił dowody w Sejmie dotyczące afery FOZZ
- Marka Karpa zmarł po wypadku przed przekazaniem informacji o ważniaku z resortu paliwowego
- Michała Falzmanna badającego aferę FOZZ.

    To nic dziwnego, bo poprzedni system to była wielka piramida przestępstw. Ujawnił ją obecnie (2022-2023 r.) nasz człowiek w Moskwie (agresja na Ukrainę) i jego człowiek w Warszawie, którym jest wędrowny kaznodzieja Donald Tusk.

    W pracy będzie prośba o lewe zaświadczenie do sądu. Odmówiłem, ale wydał je kolega mający uprawnienie, ale tylko w sprawach karnych. "Naszym ludziom" wolno więcej ("wiecie rozumiecie")...

    Dodatkowo Szatan (przywódca duchowy czerwonej i kolorowej zarazy) kusił mnie do spowiedzi na wieczornej Mszy św.! Zdziwisz się: Szatan kusi do spowiedzi?! Zobacz jak jest to proste, ponieważ byłem śpiący i niegodny (nie odrobiłem zadanej pokuty), a dzisiaj przeważało ciało z głową zalaną seksem. Nastąpiłaby całkowita zmiana ciągu duchowego.

    Zważ, że pokuta była prosta: miałem otworzyć Biblię na "chybił-trafił", gdzie padnie słowo: "Pokuta". Później Biblia otworzy się na PS 120 o ludziach zdradliwych i ustach kłamliwych, a "Koran" na surach o prawdomówności, grzeczności i Sędzią Wszechmogącym! Tam są piękne słowa o Bogu Najwyższym i Jedynym. Od kogo to, bo jest tylko Bóg Ojciec "Jahwe"?!

    Na ziemi jest morze kłamstwa...ono jest w nas samych, bo przeważa pragnienie zła. Szatan nawet nie musi kusić, ale spróbuj tylko drgnąć ku Bogu, napadnie cię z najwyższą mocą!

     Późno. Z TVN popłynie relacja o przedstawicielce, która zakłada demoralizujące sekty (piorące mózgi), a później korzystała z dotacji na fundacje! W nielegalnej paradzie gejów i lesbijek brała udział wicemarszałek sejmu RP i szef Unii Pracy! To coś strasznego. "Panie zmiłuj się". W "świątecznej" gazecie Wyborczej (11-12 czerwca 2005 r.) będzie artykuł: "Czy mężczyznom wolno się kochać" (w tle prostytucja homoseksualna).

                                         Homoseksualizm męzczyzn

                                                    Gazeta wyborcza ("świąteczna") 11-12.06.2005

    Napłynął cały świat niewiernych...nawet dobrych i pięknych jak "Stokrotka" ze zdjęciem w "Nie". Na pewno nie pogniewa się na mnie, bo jestem jej fanem.

                                                            Stokrotka

    Nic się nie zmieniła od tamtego czasu...także w poglądach. Gdzie Pani Moniko trafimy po ostatnim uderzeniu serca? Czy ma Pani także piękną duszę? Wspomogę Panią modlitwą...w ramach tej intencji!
                                                                                                             APeeL