Siedziałem do 3.00 i nie wiedziałem czy będę na Mszy św. porannej, ale pomocą w odczycie decyzji jest zawsze obudzenie się na czas. Tak znalazłem się w Domu Pana o 6:30.

    Nudzi ten codzienny zapis, ale musisz zrozumieć, że tak zacząłem ten dzień zgodnie z Wola Boga Ojca. Dla niewierzącego lub kolegi psychiatry po szkole radzieckiej to choroba. Jednak przenieś tę decyzję na twoje rozterki...od wyjścia za mąż, wyjazdu na wczasy, zmiany pracy lub miejsca zamieszkania. Wszystko później poznasz po owocach.

     Tutaj zobaczysz na czym polega bardzo trudne zdanie Pana Jezusa, że "moc rodzi się w słabości". Nie bierz zarazem słowa "moc" w naszym zrozumienie (kulturystyka, karate, joga, "zdrowe" odżywianie z omijaniem kawy, a nawet wina).

   Nie znałem intencji, a dodatkowo od Ołtarza św. usłyszałem słowa o czerwonym smoku. Później, po dokładnym przeczytaniu "Agendy liturgicznej" stwierdziłem, że nic takiego nie padło! Czy mógł sprawić to Szatan, który wie, że jestem ofiarą dalej trwającego systemu bolszewickiego (na zapleczu oficjalnej władzy)? 

    Nastąpił typowy atak Bestii, a znam to z uporczywie podsuwanych "krzywd", wkoło to samo, uporczywie we dni i w nocy, szczególnie w mojej słabości. Teraz był to brak snu i odczytana później intencja! Chodziło o demolkę moich myśli, wywołanie rozproszenia, a nawet nienawiści.

    Tak zaczęło się rozmyślanie o napadzie Federacji Rosyjskiej na Ukrainę i szykowanie się do wojny hybrydowej z naszą ojczyzną. Nie jesteśmy na to przygotowani, bo trzeba być wysłannikiem Szatana, kłamcy i niszczyciela, upadłego Archanioła o nadprzyrodzonej inteligencji w czynieniu zła!

    Nie możesz nauczyć się tego od ludzi, a sam nie wymyślisz nieskończonej możliwości mordowania, łamania wszelkich praw ludzkich i Bożych z ludobójstwem! Do tego doszło nękanie mnie przez "rusków" w Izbie Lekarskiej. Przypomniały się ostatnie cyberataki ze strony tych, którym płacisz za ochronę (Netia, Domena, a nawet Kaspersky).

    Ktoś wspomni o "Okrągłym Stole", który od razu się wywrócił, ale system był budowany precyzyjnie (wg okupantów na wieki wieków). Przecież mamy starych komuchów w UE, którzy głosują, a wg Niesiołowskiego machają rękami przeciw własnej ojczyźnie...dalej masz POlaków i strasznie zajadłe babskie Kataryny.

    Przewodzi wszystkim wędrowny kaznodzieja z diabelskiej łaski...Donald młodszy, a nawet głupszy. Napada na naszą ojczyznę i poczuł się zagrożony...wymuszając ochronę. Ja też jestem zagrożony, ale mam Opatrzność Bożą, która nic nie kosztuje.

    Właśnie Pan przemówił do mojego profesora teologii Apostoła Pawła (Dz 18, 9-18): "Przestań się lękać, a przemawiaj i nie milcz, bo Ja jestem z tobą i nikt nie targnie się na ciebie, aby cię skrzywdzić (..)." To płynęło także do mnie, bo nic się nie zmieniło od początku Objawienia Boga, w Trójcy Jedynego o imieniu Jahwe ("Ja Jestem").

    Żydzi przyprowadzili Pawła przed sąd, bo "namawia ludzi, aby czcili Boga niezgodnie z Prawem". Obronił go sam sędzia i wypędził ich, przy okazji pobito Sostenesa, przełożonego synagogi.

    Natomiast Pan Jezus powiedział (Ewangelia: J16, 20-23a): "Wy będziecie płakać i zawodzić, a świat się będzie weselił. Wy będziecie się smucić, ale smutek wasz zamieni się w radość".  

    Właśnie dzisiaj będziesz miał pokazane jak Bóg przemienia słabość w moc. Ja otrzymuję ją w Eucharystii i tak będzie dzisiaj!

                                                       Ciało malejące po Eucharystii                                         

                                                            Tak maleje wówczas nasze ciało fizyczne 

     Ciało Pana Jezusa ułożyło się w postaci otwartego kwiatu i zwinęło w "pokarm" dla żniwiarza na Poletku Pana Boga! Natychmiast wrócił Pokój Boży (nasz to nędzna namiastka), serce i duszę, a nawet usta zalała Słodycz Boża.

    Chciałbym tutaj zostać do końca życia, a teraz przekazać to świadectwo potrzebującym wsparcia swojej wiary, szukających Boga lub skołowanych przez Szatana. "Boże! Jak miła jest Świątynia Twoja!"

    Co będzie, gdy dzikie hordy zniszczą nasze świątynie? To dzieje się na świecie, a zgniłym zachodzie Domy Boga zamieniają na kawiarnie. W tym czasie kwitnie Islam, muzułmanie udają naszych braci, ale tam jest zabrana wolna wola i po rozkazie mordowania chrześcijan...mordują. Od Szatana pragną też władzy nad światem...nie wiedzą, że nas wszystkich nienawidzi (dobrych i złych) z pragnieniem zgarnięcia jak największej ilości dusz...

  Chór demonówChór demonów

    Zdziwią się, gdy przyjdzie czas zapłaty...po znalezieniu się w jego królestwie. Nie wiem, gdzie ono jest. Pasowałby środek ziemi (lawa), bo tam kłębią się zgraje demonów. Może jest to w zaświatach, ale po co zaśmiecać kosmos, gdy mamy w pobliżu rozpalony piec.

    Dusza nie boi się ognia w wydaniu ziemskim, przecież skazani na śmierć Szadrak, Meszak i Abed-Nega chodzili w jego płomieniach rozpalonego pieca (Dn 3, 19-24)...od żaru zginęli ci, którzy wykonali rozkaz króla!

    Minęła godzina, a w ustach dalej trwała słodycz z pragnieniem zapisania tego świadectwa Prawdy naszej wiary. W tej intencji wrócę na nabożeństwo majowe, a moją modlitwę poświecę wczoraj opracowanej intencji: za kłamliwych zdrajców (z 10.06.2005)...

                                                                                                            APeeL