Dzisiejszej nocy trafiłem na film sensacyjny Pitbull. "Niebezpieczne kobiety". Polska 2016 (TV Puls). Jako chory psychicznie wg Izby Lekarskiej z Puławskiej 18 w W-wie doznałem wstrząsu, ponieważ jest to ewidentny przykład opętania intelektualnego propagującego sadystyczne metody zabijania (thriller).
                                                     TV_Puls.jpg
    Przy okazji tfu!rca okazał się prorokiem, bo podobnie postępuje nasz człowiek w Moskwie ("operacja specjalna" na Ukrainie): rażenie przykutej kobiety paralizatorem...nawet w ok. narządów płciowych i ust, bicie przez zbirów z rozmachem po twarzy, gwałt, a wreszcie zakopanie żywcem w piwnicy (skrzynia). To wszystko odbywało się przy szyderstwach z sadystycznym zadowoleniem!
     Napłynęło podobne znęcane się oprawców nad Panem Jezusem w Ciemnicy...z szyderstwami typu kłaniania się przed "królem" w koronie cierniowej. Zważ, że większość po biczowaniu ginęła.
                                                         Jezus UCC
    Jak się okaże to było prowadzenie w ramach później odczytanej intencji modlitewnej (nie oglądam żadnych filmów). Normalny człowiek czyniąc zło w różny sposób żałuje, a opętany sadysta śmieje się przy mordowaniu. Te metody stosował Hitler i Stalin, a obecnie W. W. Putin. Cóż da władza nad światem, gdy utraci się na duszy?

     Później z trudem znalazłem kontakt do szerzących demoniczny sadyzm, ponieważ mieli być stacją religijną, a stali się mafijną...ukrywają się w Warszawie przy ul. Chełmskiej 21/22 z telefonem 48 22 5597301. Dyżurnemu przekazałem mój protest, nie dałem się zbyć ("przecież wszystko nagrywacie") stwierdzając, że gdybym miał władzę zabrałbym im koncesję.

     Stali się bowiem propagatorami okrutnych zbrodni z którymi mamy do czynienia w naszym życiu...
- bolszewicy pragnący władzy nad światem ("gdy związek nasz bratni ogarnie ludzki ród')...z owocem...obecną agresją na sąsiednią Ukrainę (wcześniej prawie zagłodził ich Stalin)
- religijne Państwo Islamskie, gdzie jest zabrana wolna wola z rozkazem do ataku...zamachy samobójcze z powrotem do Raju z dziewicami
- zabójstwa polityczne, sadystyczne mordy z dręczeniem, zabijanie rodzin "wroga ludu", Nawalny na zesłaniu z powodu swoich poglądów i seryjni mordercy
- przemoc w rodzinach (poparzenie chłopczyka z obojętnością matki i wspólnie zamieszkujących), duszenie niemowlaka, okrutne bicie żon, itd. Resztę dodaj sobie...

     Po wyjeździe na Mszę św. o 8.00 z późniejszym nabożeństwem majowym...miałem radość, ponieważ ustąpił blok mojej strony ("ta witryna jest nieosiągalna"), utrudniając wejścia. Ile jest możliwości w szkodzeniu słudze Pana, który poznał Drogę i to rozgłasza. Szatan nie lubi takich, a ma bezmiar wysłanników z wszystkimi metodami uszkodzenia...aż do mordowania! 

   Z saszetki wyjąłem jakieś papiery, a tam był piękny wizerunek Ducha Świętego..."spojrzała" też s. Faustyna z obrazu bez krzyżyka, co wyklucza cierpienie.
          Duch Świety               
s. Faustyna

     Natomiast Pan Jezus w Ewangelii (J 16, 23b-28) zalecił, abyśmy - w Jego Imię - prosili Boga Ojca o cokolwiek, a da nam. "Proście, a otrzymacie, aby radość wasza była pełna".

    Ja wiem o tym, że Bóg czeka na nasze prośby, ale ludzie negują istnienie Wszechmocnego Stwórcy. Przykładem jest brak wołania o Opatrzność Bożą ze strony wierchuszki rządzących. Zatrzymano się na "religii smoleńskiej", która wywołuje skandaliczne ataki.

    Postanowiłem wołać w intencji tego dnia, chwyciłem twarz w dłonie i przepraszałem za moje czyny. "Uchroń mnie od zgubnych dróg!". Eucharystia sprawiła ekstazę duchową i sprawiła, że w litanii do Matki Bożej wołałem: "zmiłuj się nad nimi".

    Po błogosławieństwie Monstrancją w sercu wołałem: "jak miła jest Świątynia Twoja Panie". Musiałbyś to przeżyć raz, a wiedziałbyś wszystko. Wyszedłem ostatni z kościoła i odmówiłem w intencji tego dnia moją modlitwę...
                                                                                                                  APeeL