achtung&wnimanie

     Dzisiaj ma być druga część "Resetu" (TV Info) po której Donald Tusk będzie miał pełno w gaciach, ale to jeszcze nic, bo "jutro" fiknie i stanie przez Trybunałem Świętym...z oskarżycielem osobistym, którym jest sumienie.

    Tam nie ma mikrofonu i klakierów oraz nie przechodzi fałsz. Odpowiedzialność moja i jego jest wielka...moja, bo dążę do świętości, a jego, bo wdał się w demoniczne romanse z Putinem.

                                                       Tusk z Putinem

    Po co to było Donaldowi mniejszemu? Co mu brakowało? Zabrano mu wolną wolę, bo od początku był wynoszony na stanowiska, aby działać na rozkaz w przyszłości.

    To człowiek słaby, który teraz nadrabia miną i "po rusku" uważa, że najlepszą bronią jest atak. Nie wie chłopina, że za jego plecami stoi sam Czart, który szepce mu do ucha! Nie bierz tego dosłownie, bo w świecie nadprzyrodzonym rozmawiamy przy pomocy myśli...

                                                          Demon

                                                  Wattpad U źródła - Demony # 16 - Czart

     Piszę to jako ofiara zastosowania u mnie psychuszki (schizofrenii bezobjawowej), a tacy widzą więcej, a nawet wszystko. Dlatego tacy w Fed. Rosyjskiej trafiają do szpitali psychiatrycznych, gdzie zbiry krępują ich z podawaniem dożylnym insuliny (hipoglikemia powoduje uszkodzenie mózgu) oraz tabletek po których podskakuje się z wywalaniem języka.

    Nie pomyliłem się, ponieważ znaleziono dokumenty z propozycji Putina z Tuskiem...o podziale Ukrainy. Zważ, że jesteśmy członkiem UE, NATO, a tu skasowanie tarczy antyrakietowej, bo Rosja skieruje swoje rakiety na naszą ojczyznę. Nie sporządzono obowiązującej notatki (przeważnie w ciągu doby). To naiwniactwo z pewnością, że będą rządzić jak Fidel Castro.

     Krótko mówiąc to Żółte Dzioby wybrały się do Federacji Rosyjskiej, aby anulować sankcje (przestano kupować nasze mięso). Usiedli jako "partnerzy" ze starym wyżeraczem z KGB do pertraktacji.

                                                          Żółte  Dzioby

                                                                 Żółte Dzioby

     Żółte Dzioby istnieją w każdej dziedzinie, a to osoby, które nie znają się na danej rzeczy: od fryzjera ("spaliła" klientce włosy) poprzez kucharzy, lekarzy aż do polityków oraz pragnących "bycia bogami" z władzą nad światem. Cóż da człowiekowi taka władza, gdy straci na duszy!?

  Padnij na kolana, nawróć się, pytaj Boga Ojca w każdej sprawie i daj się prowadzić. Spróbuj, bo Donaldowi mniejszemu doradza Borys Budka, brzydki, ale śmieszny...brak mu tylko krótkich spodenek!

     Zachowują się jak żulia, ale taka jest bezbożność. To zarazem jest główna przyczyna bezmiaru głupich działań i to ludzi pewnych swego (Radzio Sikorski) oraz wystawionych figurantów.

    Zapoznałem się z tym w moim samorządzie lekarskim, gdzie prezes Naczelnej Rady Lekarskiej Łukasz Jankowski ładnie pisze w ostatniej "Gazecie lekarskiej": "Dbamy o godność zawodu", a podpisał pismo, że jestem chory psychicznie (nigdy się nie widzieliśmy). Powinien założyć sobie samorząd, ale w więzieniu.

     To samo jest z obecnym figurantem dentystą Piotrem Pawliszakiem, któremu pisma podsuwa przestępca Piotr Winciunas, przebiegły sądowy...niezgodnie z przepisami pełniący wysokie stanowisko pełnomocnika prezesa ORL ds. operacyjnych. Taka jest moja ojczyzna dalej opanowana przez czerwoną zarazę.

    Pan Tusk mienił się katolikiem, a teraz głosi powrót do aborcji oraz wyrównanie emerytur agentom wpływu, przeszkadzanie w ujawnieniu tych, którzy przez lata szkodzili naszej ojczyźnie. Zobacz ich brygady napadające na wiarę i kościoły, a nawet na zmarłego b. prezydenta. Niech uczynią podobnie z kukłą zdrajcy gen. Wojciecha Jaruzelskiego.

    Może uratować nas tylko Opatrzność Boża, ale nie widzę poruszenia duchowego, błagalnych próśb w worach pokutnych. Nie bierz tego dosłownie, bo chodzi o różne wyrzeczenia z przyjęciem cierpień, walkę z własną pychą oraz diabelskimi pomysłami!

     W tym czasie na Mszy św. Apostoł Paweł będzie mówił (2 Kor 6,1-10): "Napominamy was, abyście nie przyjmowali na próżno łaski Bożej. (..) Nie dając nikomu sposobności do zgorszenia (..) okazujemy się sługami Boga (..) przez głoszenie prawdy (..)".

    Od kogo jest Donald Tusk? Dlaczego napada na naszą ojczyznę wg demonicznej zasady: zemsty ("oko za oko i ząb za ząb")!                                                                                                                                                                                                                                      APeeL