Dzisiaj będę przekazywał świadectwo wiary...z godziny na godzinę. Chodzi o to, że podczas przejścia po prasę - z rozpoczęciem modlitwy przebłagalnej - natychmiast odczytałem w/w intencję. Natchnienie sprawiło, abym przeniósł mapę zagłady naszej ojczyzny z wczorajszego dnia, a tam dał obraz odpowiedni do wdzięczności Bogu Ojcu za wszystko.

   Wprost jestem zadziwiony potwierdzeniem tego, co wiem...na stronie Żywego Płomienia.  Od dawna apeluję do rządzących naszą ojczyzną, aby wołali o pomoc w Świątyni Opatrzności Bożej, ale przeważa kult "religii smoleńskiej". Wejdź i przeczytaj...

https://www.viviflaminis.com/listy-porady-pro%C5%9Bby/polski-nie-ma-ratujcie-chocia%C5%BC-dusze 

                        Polski już nie ma

                                                                                 Polski już nie ma...

                                                         Kryż i sierp

                                                               Jack_candlestick_Vector_compng.png

                                                                Islam jako religia Europy                                                                     

                                                                          Znaczek

                                                           UE przysłała nam premiera..."jestem za, a nawet przeciw"!  

     Podczas przepisywania świadectw wiary z 8 sierpnia 2005 r. "napłynęło", aby tutaj dać słowa Mojżesza od Boga do narodu izraelskiego (Pwt 10,12-22). Tam padło pytanie: czego pragnie od nas Bóg Ojciec z równoczesną odpowiedzią...

    "Tylko tego, byś się bał Pana, Boga swojego, chodził wszystkimi Jego drogami, miłował Go, służył Panu, Bogu twemu, z całego swojego serca i z całej swej duszy, strzegł poleceń Pana i Jego praw, które ja ci podaję dzisiaj dla twego dobra."

     Tuż przed wyjazdem do kościoła o g. 18.00 w nagłym świetle ujrzałem obecną sytuację świata. Jest ona wynikiem działania upadłego Archanioła (Kłamcy i Niszczyciela) o nadprzyrodzonej inteligencji, który pragnie unicestwienia ludzkości. Jego ziemscy wysłannicy uważają, że to wszystko jest  wynikiem ich pomysłowości. 

    Natomiast narody "normalne" przygotowują się do wojny w starym stylu, a wystarczy tylko uszkodzić elektryczność, a wszystko zostanie zatrzymane. Wojna "po ludzku" rządzi się swoimi prawami, a demoniczna równa wszystko z ziemią.

     Pod kościołem kontynuowałem moją modlitwę, która skończyłem podczas adoracji przed Monstrancją. Natomiast na Mszy św. natchnienie sprawiło, że mam dać słowa z Ewangelii: Mt 10, 16-23 także dotyczące obecnej sytuacji

    "Jezus powiedział do swoich apostołów: Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie! Miejcie się na baczności przed ludźmi! Będą was wydawać sądom i w swych synagogach będą was biczować.

    Nawet przed namiestników i królów będą was wodzić z Mego powodu, na świadectwo im i poganom. (..) Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony."

    Podczas Komunii św. moja dusza - zjednana z Duchowym Ciałem Pana Jezusa - sprawiła, że stałem się innym człowiekiem. Powiem ci, że wobec tego Cudu Ostatniego (Eucharystii) wszystko jest marnością, ale ludzkość nie pragnie życia wiecznego tylko władzy (obecnie nad światem), posiadania i używania tego życia ze spokojną starością.

     Jaką możesz mieć starość bez Boga? Większość ma dwa kroki do kościoła, ale wciąż coś szuka. Oto Krzysztof Baranowski, który już dwukrotnie opłynął samotnie kulę ziemską w wieku 85 lat planuje taki rejs po raz trzeci. Co da to jego duszy?

     Po powrocie do domu w TVN trafiłem na początek filmu: "Dzika furia" - USA 2018, który dotyczył manipulacji genetycznych (zakazane). Tutaj nie było problemu hybryd (mieszania ludzi ze zwierzętami)...to na pewno dzieje się, a zarazem oznacza zapowiadany "koniec tego świata".

    Natomiast w aktualnym dwumiesięczniku "Polonia Chrystiana", który wziąłem ze stoliczka w kościele będzie art. "Gwiazdy wskazują na Boga". Guillermo Gonzalez starszy członek Centrum Nauki i Kultury przy Discovery Institute stwierdza, że badania naukowe wykluczają samoistne stworzenie tego doskonałego układu. Wniosek jest wstrząsający: współczesne badania naukowe potwierdzają słowa z Biblii, że świat został stworzony przez Boga Ojca...

    Nie zmarnuj mojego świadectwa wiary. Zapraszam na codzienną Mszę św.! Nie będziesz miał moich przeżyć, ale sprawisz wielką radość wszystkim znajomym w niebie, a szczególnie własnemu Prawdziwemu Ojcu. Tak uratujesz własną duszę i tych, za których będziesz ofiarował dni swojego  życia...w łączności z Panem Jezusem!

                                                                                                                    APeeL