Na pewno dziwi ta intencją, ale tak też było ze mną, bo niby prosta, ale długo dochodziłem czy jest zgodna z wolą Boga Ojca. Zaraz zapytasz, bo w tak błahej sprawie prosiłem o pomoc Ducha Świętego.

     Musisz zrozumieć, że pokładanie naszej ufności...właśnie w takich sprawach sprawia Deus Abba wielką radość! Przenieść to na swoje dzieci, gdy jedno pyta o wszystko i prosi o pomoc, a drugie złości się i mruczy coś pod nosem.

    Podczas zapisu potwierdził to Bóg Ojciec  w ostatnim przekazie nr 1292 z dnia 26 czerwca 203 do Żywego Płomienia...

     "Proś Mnie o wszystko, o każdy drobiazg, o każdy detal, a Ja, gdy ujrzę to zasadnym, zrealizuję wszystko to, co chcesz i pragniesz. Nie zaprzestawaj, nie uciekaj od łączności ze Mną, chcę, abyś był nieustannie dyspozycyjny dla Mnie."

     Dzisiaj wszystko zaczęło się od dwóch znaków (tzw. "duchowości zdarzeń")...

1. W śnie byłem w lesie, gdzie znalazłem poroże jelenia (zrzucają okresowo).

2.  Po wejściu do kościoła na Mszę świętą o 7:15 wzrok zatrzymała chorągiew z Panem Jezusem Miłosiernym i słowo: o f i a r a (chodziło o darczyńców).

    W ten sposób od razu poznałem intencję modlitewną tego dnia. Błyskawicznie przepłynęły obrazy męczenników za wiarę z Panem Jezusem, św. Barankiem...ofiarą, która sprawiła nasze odkupienie.

    Po chwilce padły słowa (1 P 4,14): "Błogosławieni [jesteście], jeżeli złorzeczą wam z powodu imienia Chrystusa, albowiem Duch Boży na was spoczywa."

    Natomiast Pan Jezus powie (Ewangelia: Mt 10, 24-33): "Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą.(..) Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle."

    Wróćmy do wyrażenia: k o z i o ł  o f i a r n y. To osoba, którą oskarża się o jakieś czyny, bezzasadnie obwinia, niesłusznie zrzuca odpowiedzialność za coś, czego się nie dopuściła i obarcza winą (popularnie jest to "chłopiec do bicia"). Kozłem ofiarnym może być zarówno pojedyncza osoba, jak i cała grupa ludzi (społeczność).

     W tradycji judaistycznej było to przenoszenie winy całego ludu ("wyznanie grzechów") po położeniu rąk przez kapłana nad głową kozła. Później całkiem niewinne zwierzątko wyganiano na pustynię lub spychano z urwiska. W ten sposób były zmazywane grzechy (Kpł. 16, 20-21).

    Co powoduje, że wybór na kozła ofiarnego pada na konkretną osobę lub grupę? Przede wszystkim to, że dana jednostka lub społeczność czymś się wyróżnia spośród innych. Może to być inne pochodzenie, ubóstwo, kolor skóry, choroba lub wyznawana religia.

    To temat morze, ale wymienię tylko przykłady:

1. Eksterminacja "tych, co nie z nami" w Rosji Sowieckiej, Żydów i mniejszości narodowych przez Hitlera, 200 tys. Polaków zamordowanych na Ukrainie, itd.

2. Śmierć cywilno - zawodowa zadawana przez mafię w samorządzie lekarskim...przy pomocy Naczelnego Sądu Lekarskiego (nie można się odwołać)!

- Na rok zawieszono pwzl prof. dr hab. nauk medycznych Janowi Talarowi, który w wywiadzie dla portalu wPolityce.pl stwierdził, że termin o śmierci mózgu stworzono, aby pobierać narządy. To lekarz z doświadczeniem w tej dziedzinie, ale podniósł palec na mafię przedłużająca życie bogaczy na całym świecie.

- Tak postąpiono też z lekarzami wypowiadającymi się o szkodliwości - nie do końca przebadanej - szczepionki przeciw koronowirusowi (wielki biznes).

    Szczególnie bulwersujące jest skrzywdzenie dr. Zbigniewa Martyki, specjalisty chorób zakaźnych z Dąbrowy Tarnowskiej...za rozpowszechnianie niezgodnych z wiedzą medyczną informacji na ten temat (zawieszenia na rok pwzl).

     Tej bandzie patronuje dr Paweł Grzesiowski (pediatra) oraz kol. internista Piotr Winciunas. "Piotruś Pan" jest właścicielem wielkiej firmy, "przebiegłym" sądowym, w spółdzielniach "znanym lekarzem".

    To członek Naczelnego Sądu Lekarskiego, a taki nie może pełnić żadnej innej funkcji w samorządzie! Jednak za dobre szkodzenie siedzi w "mętnej" komisji NIL i podobnej w Ministerstwie Zdrowia ("w rządzie i samorządzie").

    Dodatkowo był i jest pełnomocnikiem prezesa ds. operacyjnych w OIL w W-wie (podsuwa gotowe pisma prezesom - figurantom). To świadomy przestępca szykowany na przyszłego prezesa, a można być działaczem (szkodnikiem) tylko dwie kadencje. Z tego wynika, że orzeczenie Naczelnego Sądu Lekarskiego z jego udziałem są nieważne!

- Mnie zawieszono pwzl za obronę wiary i krzyża, który zdemolował psychiatra w 2007 r. (kara trwa już 15 lat, a najwyższa to 5 lat).

     Okazało się, że kolega Piotruś Winciunas ma jeszcze dodatkowe dary: jest psychiatrą jasnowidzem (stwierdził u mnie zaocznie chorobę psychiczną) oraz teologiem z diabelskiej łaski (mistyka to psychoza). Nie skarżę się, ale wskazuję na potrzebę likwidacji Nierządu Lekarskiego...

3. Zamordowanie wielu kapłanów...już w czasie uwolnienia ojczyzny od ruskich. Ks. Jerzy Popiełuszko mówił prawdę o naszej władzy czyli "sam pchał się na śmierć" wg Jerzego Urbacha. Ja też pcham się na śmierć uczestnicząc w codziennych Mszach św. od 30 lat.

    Jako Goebbels stanu wojennego zrobił kozła ofiarnego z premiera Jana Olszewskiego...włóczył go 10 lat po sądach (metoda sowiecka z którą się zapoznałem).

    Ten arcyłotr na koniec przebierał się w strój biskupa. Za wszystko był odznaczany i ma grób na Powązkach Wojskowych.

       Jerzy Urban              Grób Urbana

    W tej intencji ofiarowałem dzisiejszy dzień mojego życia z Mszą św. i moja modlitwą...

                                                                                                                                         APeeL