Z powodu "awarii" w Netii zerwano połączenie z internetem...na stronę mojego dziennika trafił zapis w trakcie jego tworzenia. Posłuchałem natchnienia, aby innym komputerem dotrzeć tam przez Wi-Fi. Wcześniej było podobnie, ale ich szkodzenie ujrzałem po czasie...

    Po 3 godzinach snu zerwałem się z mocą na spotkanie z Panem Jezusem o 6.30. Podziękowałem Duchowi Świętemu za pomoc w zapisach oraz Bogu Ojcu, który kocha każdego z nas w niewyobrażalny sposób.

    W serce wpadły słowa czytań o siejących we łzach, którzy będą żąć w radości i wrócą niosąc swoje snopy (Ps 126,1-6). Później padną słowa o szerzeniu światła przed ludźmi...w moim wypadku nie wolno schować otrzymanej łaski wiary (lampa ma stać na świeczniku), ponieważ mamy czasy końcowe (Ewangelia: Łk 8,16-18)!

    Muszę stwierdzić, że 99% ludzi nie obchodzi nadchodząca zagłada. Nic już nie zrobimy, ale powinniśmy ratować swoje dusze! Nie jest to defetyzm, ale realizacja ostrzeżeń Boga Ojca i to na naszych oczach! Dlatego mordowano proroków ostrzegających przed karą Bożą. Przodował w tym największy człowiek na ziemi Jan Chrzciciel...został ścięty dla kaprysu Herodiady. 

    Trwa realizacja zapowiadanych kar...III Wojna Światowa wisi na włosku, a w tym czasie zaprzedany poganom Donald Tusk ma zamiar przywrócić pełne emerytury utrwalaczom władzy ludowej. Jest pewne, że pomogą mu w organizowanym spędzie 15 października 2023 ("Marszu Miliona Serc"). Kto pozwolił na taką prowokację w czasie trwania wyborów?

          Tusk Tusk

                                                             depositphotos_140715008-stock-photo  oraz 285860416

     Przypuszczam, że będzie tam maszerował także prof. Jan Hartman, który 8 września 2023 dał wpis (blog www.polityka.pl): "Nie lubisz Tuska? To głosuj na Tuska!" On sam apelował: jesteś katolikom nie możesz głosować na PiS! Na pewno honorowym gościem będzie Marta Lempart z przypiętym serduszkiem! 

     To rodacy - tkwiący jak kołki w płocie - w sensie swoich antypolskich poglądów. Dzieci resortowe, niereformowalni, gwiazdorzący u pupilki nieświętej pamięci Jerzego Urbana ("Stokrotki")! 

     Jako Polak kochający ojczyznę otrzymaną od Boga Ojca, wierny Jego sługa po nawróceniu, głoszący prawdę wiary katolickiej, oddany chorym od początku nie podobałem się budującym system sprawiedliwości społecznej! Pozdejmowali krzyże w klasach oraz obrazy święte, a w to miejsce wieszali zdjęcia ludobójców. W katolickiej ojczyźnie wciąż trwa stalinowski obłęd wykrywania wrogów ludu.

                                                                 Stalin

                                                                                      Foto_Wikimedia_CC.jpg

      Podczas przepisywania świadectwa wiary z 1994 r. trafiłem na słowa Pana Jezusa do mnie, które się spełniły ("Prawdziwe życie w Bogu" tom VI z 27.05.1993)...

      "Niektórzy będą cię kamienować (..) wlec w błocie (..) podniosą swe pięści i będą ci grozić. (..) Powiadam ci, że gromadzą jedynie nagrodę za nagrodą dla ciebie tu, w niebie i Moje błogosławieństwo za błogosławieństwem na twoim czole".

     Symbolem tego był dzisiejszy sen w którym znalazłem się w środku burzy śniegowej z matką i dzieckiem. Zawróciliśmy trafiając do sklepu, gdzie sprzedawano łososie w galarecie...na dodatek obsłużono nas poza kolejką! 

     Wówczas Matka Zbawiciela dodała (w tym przekazie 6 i 8.12.93): "Mój synu, pozwól Jezusowi kształtować cię na taki obraz, jakiego On pragnie. Ofiarowując swą wolę (..) naprawdę Mu się podobasz i Jego wola spełnia się w tobie. (..) Jak Matka zawsze będę dodawać ci odwagi do niesienia Krzyża, który Jezus ci powierzył." 

      Po Eucharystii pokój i słodycz zalały serce, a nawet usta z pragnieniem mówienia o prawdzie naszej wiary i życiu duszy po śmierci. Z nią łączy się Duchowe Ciało Pana Jezusa...szczególnie dzisiaj byłem zadziwiony otrzymaną mocą.

     Intencja dotyczy osób, a nie państw, miast i nacji. Właśnie w Interwencjach TVP pokażą mieszkańców bloków, które chce przejąć czerwona mafia w Warszawie. Znajdź się na miejscu tych biedaków. To były lokale zakładowe, pobrano wpłaty przed ewentualnym wykupem. Ktoś je rozkradł, nie ma dokumentów, a teraz po śmierci najemcy rodzinę wygania się na bruk. "Boże zmiłuj się"!

    Rano ponownie zerwano połączenie internetowe w Netii. Po zgłoszeniu "awarii" wszystko wróciło do normy. Podziękowałem pracownikowi technicznemu z zaleceniem, aby zobaczył tytuł dzisiejszej intencji ze stwierdzeniem, że "wiedzą o Was w Niebie"...

    Moje cierpienia to tylko namiastka sprawiająca modlitwę serca w intencji tego dnia...

                                                                                                                                                                  APeeL