Nie mogę się nadziwić, że ludzie żyjący normalnie całkowicie zapominają o posiadaniu duszy (doskonałego i wiecznego ciała)! Na ten czas książka: "Pod słońcem szatana" otworzyła się na słowach o potrzebie ujrzenia jej w ciele.

  

                                                                                  Pod słońcem szatana

    Brak Światła Bożego sprawia, że ludzkość idzie drogą donikąd, żyją wspomnieniami ("oglądaniem się wstecz"), swoimi pasjami i pracą ("przykładaniem ręki do pługa") oraz tym, co będzie jutro, a nawet w przyszłości. Żyjący tylko tym światem nie zawracają sobie głowy głupstwami, ponieważ mają ważniejsze sprawy. To oznacza ślepotę duchową...

1. Wokół nie widzę przebudzenia i poruszenia duchowego. Kościół św. nie straszy Piekłem, a to duży błąd, ponieważ późniejsza ofiara powie przed Sądem Bożym, że nigdy nie słyszała o tym w Świątyni Boga na ziemi!

2. Partia rządząca przegrała wybory, a za ojczyznę nie było nawet jednej Mszy świętej w Świątyni Opatrzności Bożej. Z drugiej strony trwają regularne modlitwy za ofiary zamachu w Smoleńsku. Uratowano Gruzję, widziano namawianie się Donalda Tuska z Putinem, samolot był sowiecki, a teren do lądowania na terytorium Federacji Rosyjskiej.

     Nigdy nie poleciałbym tam, bo i po co? Przecież dusze zamordowanych razem ze wszystkimi ofiarami walk o ojczyznę potrzebują naszego wsparcia w Świątyni Opatrzności Bożej i to na wieki wieków! Takim wsparciem jest Msza św. z Cudem Ostatnim (Eucharystią)!

     Piszę to, a łzy lecą po twarzy, a jestem twardy...specjalnie wybrany do takiej misji. Jednak w kontakcie z Bogiem każde serce mięknie, znika złość i nienawiść...szczególnie do wrogów!

3. Po obecnych wyborach opozycja wpadła w amok, obściskują się tęczowi i czerwoni, rolnicy z Marszałkowskiej z kolegą lekarzem na czele oraz POlacy! Celem ich życia jest bożek o nazwie: w ł a d z a!

Tadeusz Buraczewski napisał w swoich ironezjach "Gazeta warszawska" 20-26 października 2023...

Aluzje&herezje

"Niemcy schodzą na psy i...jednego Burka

Co to szczeka - szczeka - ugryzie i ucieka...

Tusk - po kaszubsku piesek z wiejskiego podwórka."

                                                             Piesek

                                                                Wikisłownik  tusk_1.1.jpg

4. Ogarnij cały podpalony świat z osią zła: Państwo Islamskie, Federacja Rosyjska i Chiny z Koreą Północną. Imperium Zła ma zadanie ustanowienia Nowego Porządku Świata ("będziecie jako bogowie"). Na wierzch wypłynęli tyrani i terroryści...z otwartymi przyłbicami z naszym człowiekiem w Moskwie.

     Dziwne, bo właśnie przepisałem świadectwo wiary z 22.11.1994, a wówczas było Słowo pasujące do już odczytanej intencji z tego dnia.

Apostoł Jan ujrzał (Ap 14,14-20) wizję żniw duchowych na ziemi...

Psalmista dopowiedział (Ps 96), że: "Pan Bóg nadchodzi, aby sądzić ziemię. (..) On będzie sądził świat sprawiedliwie, a ludy według swej prawdy".

W Ewangelia: Łk 21,5-11 Pan Jezus powie: "Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie".

      Natomiast w dzisiejszej Ewangelii (Łk 12, 1-7) będą słowa: "Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. (..) Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a potem nic więcej uczynić nie mogą. Pokażę wam, kogo się macie obawiać: bójcie się Tego, który po zabiciu ma moc wtrącić do piekła."

     Zapytam: gdzie trafiłbyś w tej chwilce w wypadku chwalonej śmierci nagłej? Podpowiem, że chodzi o duszę, której nie może zabić bomba wodorowa. Zważ zarazem, że gniew Boży wisi w powietrzu. Sam zobacz jak wszystko jest aktualne od czasu zapowiedzi.

     Dlaczego to nie stało się wcześniej? Dlatego, że garstka ("resztka Pana") powstrzymuje każącą rękę Boga Ojca! Ktoś zapyta, a gdzie miłość miłosierna? A co pokazuje Pan Bóg przez ojca ziemskiego, który od czasu do czasu używa paska...płacząc przed uderzeniem swojego niedobrego dziecka!

     W tym czasie prof. Jan Hartman zaślepiony nienawiścią do prawych rodaków, a szczególnie katolików martwi się nie o naszą ojczyznę, ale o to, co uczyni PiS? Donald Tusk przybył zrobić sanację naszej ojczyzny. To główne jego zadanie. Ta sanacja to będzie islamizacja i rozbiór.

     Dla zmylenia wskazuje na rozliczenie i osądzenie przestępców. "Obajtek raczej już powinien pomyśleć o jakiejś ciepłej wyspie albo krematorium w Tiranie. Zapewne większości cwaniaczków się upiecze, ale obstawiam, że kilka grubych ryb i kilkadziesiąt płotek znajdzie swoje miejsce pod celą."

    Profesor pisze w transie - z diabelskiej łaski - jak psalmista: "Będzie jak będzie, ale dzisiaj jest dzień radości i chwały. Więc radujmy się!". Proponuję podskakiwanie całej ferajny z prowadzącym Romanem Giertychem: "kto nie skacze, ten nie z nami". Ze względu na stetryczenie wysiłek ograniczyć do krzyczenia na całego: "kto nie kracze, ten nie z nami"...

    Natomiast w szwabsko-kacapskiej TVN24 na prezydenta Dudę napierał:

- Marcin Kierwiński ("dyżurny szczekacz")

- oraz Andrzej Szejna (czerwony lis...przefarbowany).

    To rodacy, którzy są całkowicie przewrotnymi w walce o władzę. Przy pomocy pogrobowców okupanta sfałszowali referendum (w komisjach)...teraz zaleją nas zwabionymi przez mafię. Całkiem zapomnieli o słowach Donalda Tuska, że prezydentowi zmięknie rura. Napisałem do Belwederu, aby prezydent przypomniał te knajackie słowa i odbił piłeczkę.

                                                                                                                       APeeL