Jeszcze niedawno Jan Hartman sercem był po stronie tow. Putina...aż się Żyd Jerzy Urban przypominał. Dzisiaj, w swoim zadziwieniu szuka przyczyny napadania na "braci starszych w wierze"! Przez cały czas prowadzenia bloga Loose blues trwał w obłędzie przeciw takim jak ja, zarzucając, że wysługujemy się obcemu państwu (Watykanowi). Zarazem zarzuca Iranowi obłęd antyżydowski!

     Wejdź: www.polityka.pl Jan Hartman blog Loose blues "Antysemityzm rozkwita, gdy Żydów mordują"

     "Temu panoszącemu się dziś po świecie łajdactwu, bezwstydowi ludzi, których nawet nie stać na to, by jak przed wojną ich poprzednicy otwarcie powiedzieć: gardzimy Żydami!, każdy żydowski autor ma obowiązek dać świadectwo. Aby wszyscy wiedzieli, że drugi holokaust jest tuż za rogiem."

    Nie widzi chłopina w swoim zaślepieniu długo przygotowywanej operacji specjalnej: Nowego Porządku Świata. Stworzono zbrodniczy pakt Oś Zła): bolszewików (Federacja Rosyjska + Chiny z KRLD) z Państwem Islamskim. Za nimi biegną Zgniłki z Zachodu, a wszystkim przewodzi Mefistofeles: Kłamca i Niszczyciel!    

   Człowiek normalny czyli niewierzący widzi wszystko w poziomie, a w Świetle Bożym jest to pion obejmujący wszechświat z naszą kulą ziemską...kulką ("Obozem Ziemia"), która otrzymaliśmy idąc za zbuntowanym Archaniołem o nadprzyrodzonej inteligencji.

    Pan Jezus odkupił nas, możemy wracać do Królestwa Bożego, naszej Prawdziwej Ojczyzny. Większość nie wierzy, że ma duszę, a śmierć to życie (po odpadnięciu ciała), co jest pokazane na skorupie orzecha lub kasztana, wreszcie obrzydliwej larwy z wylatującym motylem! 

    Na Mszy św. porannej popłyną słowa Żyda św. Pawła Apostoła, mojego obecnego profesora (Rz 4,13.16-18), który musiał oślepnąć, aby ujrzeć Dzieło Boże. Wskazał na Abrahama jako ojca wszystkich narodów, który uwierzył Bogu Ojcu.

    Bracia islamiści poszli swoją drogą, a nie ma Boga oprócz Jahwe ("Ja Jestem")...stąd ich pragnienie stworzenia jednej religii na całym świecie. Nie wiedzą tego, co ja, że jedynie prawdziwa jest wiara katolicka. W żadnej innej nie ma Eucharystii (Duchowego Ciała Pana Jezusa). Naród wybrany zapomniał o wyprowadzeniu z Egiptu, zamordował zbawiciela i w Izraelu nie ma Boga Ojca.

     Jako powołany mam świadczyć o Prawdzie (J 15,26b.27a). Natomiast Pan Jezus obiecał (Łk 12,8-12), że: "Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych (..)".

    Generalissimus W. W. Putin zapowiadał, że przebije Stalina i to staje się na naszych oczach. Świat został podpalony i czeka nas niechybna zagłada.                                                                       

   Dalej profesor szuka antysemitów. Nie zwiódł mnie, bo "obłędna palestyńska radość z zamordowania każdego Żyda rozlewa się szeroką, ciepłą jak krew falą na „narody chrześcijańskie”.

     Tak jest, gdy nie widzisz wszystkiego w Świetle Bożym. Przecież to lokalne ludobójstwo z prowokacją czyli zbombardowaniem szpitala jest powtórką tego, co uczyniono przed napadem na Czeczenię

                                                               Tusk_Putin.jpg

    Dlaczego neguje się udział Donalda Tuska w zamachu w Smoleńsku? Dlaczego nie trafił do więzienia? Dlaczego taki zdrajca ma być naszym premierem z rozkazu tych, którym się zaprzedał? Nawet nie był przesłuchiwany, a za kradzież roweru idzie się do więzienia. Zresztą nie ma, co płakać nad różami, gdy płoną lasy.

               Ratujcie swoje dusze...

                                                                                                                                        APeeL