Przed północą oglądałem mega hit: "Exodus Bogowie i królowie"...o niewoli narodu wybranego w Egipcie i Mojżeszu. Napłynął czas Narodzin Pana Jezusa, zbrodnia Heroda, ucieczka św. Rodziny. To wszystko dzieje się obecnie po podpaleniu tego świata przez Oś Zła (Federację Rosyjską, Chiny i Państwo Islamskie).

     Bliżej jest nasza sytuacja po wyborach, gdzie opozycja "wybrała" spośród siebie nowego premiera Donalda Tuska, który uciekł do swoich po zamachu w Smoleńsku. To piraci polityczni pragnący oddać wolność naszej ojczyzny. Po co Pan Bóg dał nam ojczyznę ziemską? Rozumieją to pozbawieni tej łaski (np. Kurdowie czy obecnie Palestyńczycy).

    Najgorsze jest to, że "już przywitali się z gąską", a nawet "podzielili skórę na niedźwiedziu". Dziwne, bo ustalili podział stanowisk, a przy tym na rozkaz mówią jednym głosem (niby zjednani).

     Wszystkich opanował szał radości z podziału: "my" jako patrioci i reszta do której należę. Nie wiedzą, że "nawet wszystkie włosy na głowie mamy policzone". Piszę to, a ogolony na pałę Misiek Kamiński straszy prezydenta Andrzeja Dudę, że zabierze mu dotacje na utrzymanie Belwederu.

     Natomiast Władymir Czarzasty grozi prezydentowi Trybunałem Stanu, a stary komuch Leszek Miller (bardzo go lubię) jest członkiem PE i "radzi", ale głosuje ("macha ręką") przeciw naszej ojczyźnie. Nie było u nas lustracji i delegalizacji czerwonej zarazy! Nawet głos zabrał Olek Kwaśniewski.

   Hołownia Obywatelska stwierdza, że dwie kadencje obecnego rządu cofnęły RP 50 lat wstecz. Natomiast wypicowana posłanka Joanna Scheuring-Wielgus stała się gwiazdą "lewusów"...po profanacji Mszy św.!

     Można powiedzieć, że otoczyli nas szakale (polujący na swoje ofiary, nie respektujący praw innych, żądający spełnienia żądań) oraz hieny (jako symbol obłudy, chciwości i tchórzostwa). Zważ, że tak zachowują się rodacy udający "serduszkowców"...

     To duży błąd decydentów, bo dzisiaj wszystko jest filmowane i fałszywego serduszka nie da się wymazać. To miłość do "samych swoich", uwłaszczonych, pewnych swego. Nawet nie pomyślą o swojej śmierci i życiu wiecznym (nie wierzą w bajki).

     Ujawniono opcję dawnej Bezpieki, która dalej panoszy się wszędzie...z dotychczasowym udawaniem, że ich nie było. Nie usuniesz ich, bo musiałbyś skasować państwo...budowane precyzyjnie wg zamysłu upadłego Archanioła o nadprzyrodzonej inteligencji. 

    W "samych swoich" wmieszał się katolik kol. lekarz Kosiniak - Kamysz. Jego partnerzy już płaczą nad hodowlami świń i kur, a w tym czasie - pod przewodnictwem niemieckiego Judasza Donalda Tuska - obiecują usankcjonowanie zabijania dzieci poczętych...na życzenie mamuś i tatusiów.

      W państwie typu bolszewickiego promuje się tych, którzy szkodzą na rozkaz, tym "co nie z nami".Wystarczy obejrzeć programy interwencyjne, aby uświadomić sobie bezkarność tych ludzi. Właśnie pokazano takiego dyrektorka - kapusia, którzy nie zapłacił inwalidom dwóch pensji i nie dał zwalnianym odpraw. Nawet wygrali w sądach, ale wyroki nie są wykonywane...

    Zostawił spółdzielnię (szyto w domach różne rzeczy), ale znaleziono go jako dyrektora wielkiego zakładu. Tacy powinni stawać przed trybunałami ludowymi i to w świetle kamer!

   Panie Kosiniak - Kamysz jak pan wytłumaczy się przed własnym sumieniem, nawet nie wspominam o Sądzie Bożym? Cóż da zdobycie głupiej władzy, gdy splami się własną duszę pociągając jako fałszywy prorok pielgrzymkę zwiedzionych? Przecież został pan powołany do pomagania chorych, a nawet ich ratowania. Jeżeli lekarz idzie drogą donikąd to cóż powiedzieć o innych.

    Naprawdę nie widzi pan, że zadaje się ze spadkobiercami bolszewików, ohydną Joanną Scheuring-Wielgus włażącą na Mszę św. z banerem nawołującym do wolności niewiast czyli zabijaniu własnych dzieci nienarodzonych! Czym różni się człowiek mający 3 miesiące - z wcieloną przez Boga duszą - od 40-latka, zgniłka duchowego? Może zaczniemy od niej?

    Nowa władza przedstawia się jako obrońcy świń i kurczaków, a zarazem są za wolnością matek...do zabijania swoich nienarodzonych dzieci. W tym czasie trwa wstrząs po ujawnieniu znęcania się rodziców nad swoimi dziećmi oraz ich zabijanie.

Na Mszy św. Pan Jezus zalecił uczniom (Ewangelia: Łk 12,35-38), aby w oczekiwaniu na przyjście Pana Jezusa: "Niech będą przepasane biodra wasze i zapalone pochodnie!" Przy tym przestrzegał przez fałszywymi prorokami.

     Zapraszam wszystkich do nawrócenia, ponieważ jest to czas ostateczny (chodzi o świat przyrodzony z naszymi ciałami). Mamy ratować swoje dusze, które może zabić tylko grzech...

                                                                                                                              APeeL