W środku nocy posłuchałem natchnienia, aby sprawdzić, co na ten czas mówi do nas Bóg Ojciec, ponieważ dożyłem czasu śmiertelnego boju o ludzkość. Tak trafiłem na przekaz 1314 do Żywego Płomienia z 26 października 2023. Nie przebrniesz tego długiego wywodu dla mistyków, dlatego przekażę w punktach moje refleksje...

1. Świat stracił błogosławieństwo Boga Ojca, a to oznacza utratę Jego Opieki i Obrony. Zarazem to sprawia, że Szatan - pełen nienawiści do ludzkości - wciąga nas w matnię "sprytnie zastawionych pułapek".

    On nie chce naszego dobra, to "duch pełen jadu i zazdrości, gniewu i nienawiści". Krótko mówiąc ludzkość czeka zagłada. Nim nastanie ten dzień "pozwolę szatanowi na zrealizowanie" jego niektórych zamiarów. Pozostało nam Boże Błogosławieństwo indywidualne...dzięki niemu każdy zdobywa codziennie Niebo!

2. Lucyfer i jego upadli Aniołowie "opanowali serca i sumienia bardzo wielu kapłanów, biskupów i kardynałów, oraz tego kto dziś pełni rolę papieża". To nie był wybór za zgodą Ducha Świętego.

     "Serce Jorge Bergoglio jest skażone demonem od dawna. Z początku dopuszczał się niewielu odstępstw, niewielu zdrad. Teraz masoneria się cieszy, że nareszcie ma właściwego człowieka, na najwyższym stanowisku w Kościele Świętym." Oni wszystko kontrolują. Serca ich owładnęły kusiciele Lucyfera!

     Bóg Ojciec zna wszystko, a ja widzę to od dawna. "Na 138 biskupów i kardynałów w Polsce, aż 80 należy do tego obozu, pozostali częściowo sympatyzują z decyzjami przez nich akceptowanymi. (..) Liberalizują prawo i pozwalają na wiele demonicznych zmian".

3. Nasz Kościół św. kona w moich oczach. "Już prawie nikt nie walczy z szatanem, ten więc coraz śmielej sobie poczyna". Ja to widzę i wciąż piszę, można powiedzieć, że prawie od początku nawrócenia!

    Nikt nie mówi i nie widzi tego śmiertelnego boju duchowego..."mało kto walczy dziś z demonami" (egzorcyści są przeciążeni), "jeszcze chwila, a dobrzy kapłani i biskupi oraz kardynałowie będą zmuszeni przejść do ukrycia, do katakumb (..)".

4. Boję się doczekać skonania Kościoła Świętego jako instytucji, ponieważ zostanie skasowany celibat z możliwością żenienia się...nawet par jednopłciowych, wprowadzą kobiety na kapłanki i biskupki, będą chcieli anulować Pismo, reformować Dekalog z wprowadzaniem elementów z innych religii. Piszę to prawie płacząc z rozerwanym sercem, bo to wszystko dzieje się na moich oczach.

5. Większość świata jest pod butem masonerii i iluminatów, którzy dążą do wybuchu III Wojny Światowej! Chcą doprowadzić do wymordowania miliardów ludzi...potwierdza się moje określenie, że przebywamy w "Obozie Ziemia". Zobacz w swojej wyobraźni ilu ludziom brakuje wody do picia i okruszyny chleba? Z drugiej strony ilu dziękuje tylko za to?!

     Bóg Ojciec da nam jeszcze szansę nawrócenia się w postaci..."Oświetlenie Sumień Światłem Świętej, Bożej Sprawiedliwości" z chwilowym przerwaniem wszelkiego działania piekła. Jednak demony powrócą...

                                                         swiatłość Świeta

                                                                    Obraz Światłości Bożej Parafia Głuchołazy

     Dalej nie mogę nawet przepisywać tego, co się stanie (Trzy Dni Ciemności). Potwierdzają się moje błagania, aby czytający moje świadectwa wiary ratowali swoje dusze. Bóg Ojciec wyraża to w prośbach: nawrócenia się, nie lekceważenia Piekła, skupienie się na wykonywaniu Woli Boga Ojca z odrzucaniem odległych planów...dalej są modlitwy. Ja powiem krótko: nawróć się już w tej chwilce, przystąp do Sakramentu Pojednania, jeżeli masz czas uczestnicz w codziennej Mszy św. z Cudem Ostatnim (Eucharystią)!

     Wykonanie tego zapisu nastąpiło po natchnieniu, aby trafić na stronę tego wybrańca przez Boga. On sam z siebie nic by nie napisał. Zarazem wyjaśnił się przebieg mojego dnia tego życia.

     Rano trafię na Mszę św. z późniejszym różańcem i litanią do NMP przed Monstrancją. Przysypiałem, ale na zakończenie tego Misterium (błogosławieństwo Monstrancją) - moją osobę, a siedziałem w pierwszej ławce - zalał strumień światła słonecznego! Nawet zauważyła to żona...

          Jutro omówię w tej intencji moją modlitwę.

                                                                                                                        APeeL