Dzisiaj ujrzałem podział ludzkości, który przekazał nam Pan Jezus...nawet w rodzinach: pomiędzy matką i synem lub córką i ojcem (w moim wypadku). Jest to podział na tych, którzy pragną powrotu do Ojczyzny Prawdziwej czyli na dobrych oraz złych, którzy podczas Paruzji Pana Jezusa zostaną zostawieni.

Podział świata

      Dzieci ciemności wpadną do Czeluści. Wymagający poprawy muszą odcierpieć swoje w Czyśćcu. To jest prosty podział wynikający z Mądrości Stwórcy Wszechrzeczy. Nie ma w tym ludzkich matactw, odwoływania się latami do sądów. Ustalona jest też hierarchia świętych, bo tylko tacy trafiają bezpośrednio do Królestwa Bożego.

     Z drugiej strony mamy podział ludzkości, który dokonuje Książę Ciemności, Kłamca i Niszczyciel (Mefistofeles); na złych - wśród których ma powoływanych z jego demonicznej łaski! To całe hordy degeneratów, Judaszów, ludobójców i bratobójców (Kainów). Każdy wie o co chodzi. Najgorsi są faryzeusze udający dobrych, a nawet świętych. Ta grupa jest promowana, co jest ujawnione w bolszewizmie (wzorem na dzisiaj jest klan Kimoli w Korei Północnej).

     Na drugim miejscu jest Federacja Rosyjska. Ta zaraza została przeflancowana do naszej ojczyzny, a Szatanowi wystarczyło na to tylko 30-40 lat. W formie zawoalowanej utknął Zgniły Zachód (UE), który reprezentuje u nas Donald Tusk.

     Niedługo stanie przed Panem...co Mu powie? Nie odezwie się, zaniemówi i nawet nie przeczyta nic z karteczki, bo myśli i czyny ujrzy w swoim sumieniu. W jednym błysku wyda sąd o sobie. On wie, że jest fałszywy, a to dodatkowa kara. Jeżeli ja widzę jego "ruskie zagrywki" - z operacją specjalną w naszej ojczyźnie - to Bóg Ojciec na pewno!  Jego interesem jest zagłada narodu - wybranego w miejsce Izraela - przez Boga Ojca. Niech uważa, bo miecz jest już przyłożony! Na nic żelazna miotła, na niego wystarczy zwyczajna...

                       miotła                                                                                                          Pol. Chryst. 2019 nr 69

      Na początku Mszy świętej miałem podsuwaną nienawiść do tego fałszywego zbawiciela. Na rozkaz Grupy Trzymającej Władzę nie wolno na niego powiedzieć jednego złego słowa, bo można mieć zarzut mowy nienawiści. Tylko on - podczas kampanii wyborczej - szerzył miłość...do samych swoich z namawianiem do czynienia porządków "żelazną miotłą".

    Tak jest, gdy człowiek zaślepiony przez Księcia Ciemności nie widzi swoich czynów. W ten sposób wydało się kto go nasłał, ponieważ wszystko poznajemy po owocach! Co da mu taka władzy, gdy splami się na duszy? Przecież potrzebujemy niewiele: chleb codzienny, czapkę na głowę oraz legowisko, a młodym zatrudnienie. Przyśle nam niedługo prezent w postaci przybywających do nas dla zasiłków z planem dżihadu.

Imigranci

      Od Ołtarza św. popłynie Słowo (1Mch 6,1-13) w którym król Antioch postanowił napaść i obrabować miasto w Persji sławne z bogactwa ze świątynią. Zapragnął srebra i złota! Poniósł sromotną klęskę, a dodatkowo posłaniec zawiadomił go, że "pobite są te wojska, które były wysłane do ziemi judzkiej"! Król przeraził się do tego stopnia, że "padł na łoże i ze smutku się rozchorował". Ponieważ sądził, że umrze "przypomniał sobie całe zło, którego dopuścił się w Jerozolimie".

     Opisuję to mając na myśli Donalda Tuska za którego poświecę ten dzień z Mszą św. i Eucharystią oraz odmówieniem mojej modlitwy. Może to świadectwo dotrze do niego. Podziękuje mi, gdy spotkamy się po prawdziwej stronie życia.

                                                                                                                                     APeeL