Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

      Na Mszy św. porannej były czytania dotyczące Pana Jezusa jako Dobrego Pasterza...jest jasne, że duchowego, który wiedzie nas po właściwych ścieżkach. Padną też słowa św. Pawła o naszym ożywieniu po śmierci, a w Ewangelii (Mt 25, 21-46) będzie zapowiedź powrotu Zbawiciela z naszym ostatecznym osądem.

     Do tego dojdzie sprawa Królowania nad Wszechświatem. Mogę powiedzieć, że dla większości wiernych są to problemy odległe. Nikt nie chce umierać, nie szykuje się do śmierci, bo "jeszcze nikt nie przyszedł i nie powiedział jak tam jest".

     Mnie jest bardzo trudno oddzielić życie na tym świecie od Królestwa Bożego, które jest w nas. To nie jest królestwo widzialne, jak wszystkie wokół. Pan Jezus nie mógł tego wytłumaczyć narodowi pasterskiemu, bo wówczas nie mówiło się o duszy, której dotyczy zmartwychwstanie (uwolnienie po śmierci ciała).

      Dziwne, bo Pan wskazał mi na list, który kiedyś napisałem do Jerzego Urbana. Wskazałem w nim, że "na płacz będzie miał całą wieczność i to z podobnymi sobie...w smrodzie i krzyku otoczony demonami." Dodałem "proroczo", że już jako wilk bez zębów próbuje coś po sobie zostawić. Nie wie, że ma nieśmiertelną duszę, którą Stwórca kocha bardziej od mojej." Tak odczytałem intencję modlitewną tego dnia...

     Właśnie w TVP Info w "Strefie starcia" prof. Joanna Senyszyn dyskutowała o powrocie władzy ludowej. Nie umiała odpowiedzieć dlaczego jej formacja jest za In Vitro czyli "produkowaniem" dzieci (dzielące się zarodki mają wcielane dusze), a z drugiej strony jest za legalną aborcją.                 Babcia Joanna od demonów zacytowała jakiegoś arcybiskupa, który powiedział, że aborcja jest grzeszna, ale legalna jest lepsza od nielegalnej. Profesor to taka bezzębna wilczyca duchowa. 

      Pan wskazał też na zapis Jana Hartmana z 19 lutego 2023: "Adam Michnik i inni obrońcy Kościoła. To szaleństwo!" (www.polityka.pl Zapiski nieodpowiedzialne).                                                       Inni obrońcy...to moja osoba, mającego łaskę wiary (mistyka eucharystyczna z charyzmatem odczytywania Woli Boga Ojca), wiedzącego, że wszystkie jest prawdziwe w wierze katolickiej. Mój komentarz usunięto...razem ze wszystkimi od początku prowadzenia w/w bloga!

    Zobacz, co pisze o wierze świętej stary pryk cierpiący na OCD (zaburzenia funkcji niektórych obszarów mózgu z natręctwami), przewodnik Parad Grzeszności, a przy tym opętany intelektualnieZarazem jest to człowiek wrażliwy na tle dyskryminacji "spółkujących inaczej", antysemityzmu, ale katolików uważa za szurniętych...

    Ten baran duchowy uderza we wszystkie świętości mojej wiary. Wymienię najgorsze jego bluźnierstwa kwalifikujące na ukaranie, bo łamie ustawę o dyskryminacji wierzących. Wprost zabija słowem...

1.  Sakrament Chrztu Świętego...

    "Oto chrzest sprowadza na wiernego łaski wynoszące go dzięki wierze, miłości i nadziei ponad wszystkich ludzi. Chrześcijanin dzięki sakramentowi chrztu staje się kimś lepszym od innych, moralnie doskonalszym (...) niemalże nadludzką istotą".

2.  Kościół Święty...

    "Kościół to nie lokalny reżim totalitarny, który powstaje, trwa przez kilka dekad i przemija. To waga ciężka – zło wżarte w genom wielu kultur i narodów, pasożytnicza i przemocowa struktura, której nie można tak po prostu usunąć (...)".

    Gość nie ma łaski wiary, a staje się Bezbożną Wyrocznią!

3.  Wiara katolicka.

    "Najpierw kilka słów o tym, jak nieludzką ideologią jest katolicyzm i jak bardzo wykoślawia religię. Każda ideologia, nawet najbardziej odrażająca, wiele mówi o miłości (...) Ale to wszystko nie usprawiedliwia ślepej, zapartej w sobie obrony czegoś, co jest do cna złe i to złe ze swej natury".

    Całkiem profesorkowi odbiło...

4.  Wyznawcy Boga w Trójcy Jedynego...

    "To naprawdę odrażające, gdy jakaś grupa religijna uważa się niemalże za wynalazców miłości (...) wywyższając się ponad wszystkich innych, że przypisuje sobie specjalne i wyjątkowe (...) cnoty, których nie posiadają „niewierni” czy „poganie”...

   Zamiast prosić o łaskę wiary walczy ze Stwórcą i sam prosi się o śmierć prawdziwą czyli duszy! Dalej pisze o pysze, którą reprezentują katolicy. Zobacz jak jego przewodnik, upadły Archanioł zaśmieca mu głowę i to "profesorowi" z diabelskiej łaski!

5. Szydzi z istnienia Nieba, Piekła i Czyśćca...

     "W niebie jest bowiem miejsce wyłącznie dla chrześcijan. Wyłącznie. Bez jednego wyjątku! Cała reszta do piekła!  Piekło to wieczne umieranie, niekończąca się tortura. Tego właśnie katolicy życzą niewiernym".

   Profesorek sam pcha się do Piekła, a zwala to na podobnych do mnie. Jak człowiek normalny, niewierzący, a nawet wróg Kościoła świętego może pisać takie brednie?! Co chcesz staruszku na grobem od jedynie prawdziwej wiary katolickiej? Do jakiego zdziczenia można dojść w poczuciu bezkarności?  

6.  Sąd Ostateczny...

  Ta segregacyjna doktryna jest tak odrażająca moralnie (Sąd Ostateczny – ty do nieba, ty do piekła!)". W imię tego nienawistnego segregacjonizmu (...)" dzieli się ludzi "na zbawionych (predestynowanych do zbawienia) i potępionych, a także chrześcijan i „pogan” (...)".

   Przy tym bredzi, że sami z siebie robimy wybrańców (tak jest u św. Jehowy). Przecież jeszcze może zostać świętym (ma wolną wolę, ale wybiera "róbta, co chceta").

7.  Szydzi ze zbawienia...

    "A co to jest zbawienie? To wieczna wspólna adoracja troistego bóstwa, której towarzyszy ekstaza uwielbienia, stan wizji uszczęśliwiającej, komunia z innymi zbawionymi świętymi oraz satysfakcja wynikająca ze „spoglądania w czeluści piekła”...

   Debil do potęgi entej...szczerzy resztki zębów na Prawdę.

8.  Wyśmiewa ofiarę krzyża Pana Jezusa oraz nasze przyjmowanie i ofiarowywanie cierpień...

    Mnie za obronę krzyża, który powalił psychiatra zawieszono pwzl lekarza po 40-tu latach niewolnictwa. Profesorek zarazem nie widzi, że sam niesie krzyż, ale diabelski...stąd jego demoniczny sarkazm.

9.  Eucharystia czyli Duchowe Ciało Pana Jezusa (moja łaska: mistyka eucharystyczna)...

    To według niego jest "opowieść o arcyofierze z własnego syna ze spożywaniem "przebóstwionego ludzkiego ciała, mitów bogobójstwa, zmartwychwstawania itp.".

    Chciałbym w tym miejscu zaapelować do wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła o interwencję. Bisurmanstwo profesora musi zostać poskromione, bo jako opętany intelektualnie nie wie o tym i czyni wiele zła, sieje zamęt wśród rodaków, a nie czuje się Polakiem.

10.  Praktyki religijne...

    "Katolik ma więc nieustająco kajać się przed Bogiem (w praktyce – przed księżmi), wstydzić i spuszczać łeb w pokorze i trwodze przed gniewem Bożym, a jednocześnie ma się czuć kimś lepszym od wszystkich innych, prawie już „wybranym”, prawie już „usprawiedliwionym” kandydatem do nieba i Królestwa Bożego".

    To dalsze szakale wywody. Profesor widzi tylko na lewe oko i ma jedną półkulę mózgową. Szatan lubi takich. Nigdy nie wspomina o swoim pryncypale. Nawet nie zauważył, że pisze to w transie tuż przed Wielkim Postem!

    Dalej bluźni jak suka (za przeproszeniem tego zwierzęcia), że o odrażającym "epatowaniu ludzi widokiem trupa (Ciała Zbawiciela), nie mówiąc już o obrzędach, podczas których konsumuje się ciało człowieka czczonego jako bóstwo" (w Eucharystii).

11.   Łaska wiary, którą otrzymałem 30-ci lat temu to:

    "Hodowanie pokornych ludków, zabobonnie i bez szemrania posłusznych", którym Kościół ogłasza wolę Stwórcy. Nie wie, że są to słowa przekazane przez Pana Jezusa (Modlitwa Pańska, czyli "Ojcze nasz"). To zarazem mój charyzmat opisywany na stronie Wola Boga Ojca.

12.  Myli Narodzenie Matki Bożej (bez grzechu pierworodnego) z poczęciem Pana Jezusa...

    Podobnie myli - narodzenie Matki Bożej bez grzechu pierworodnego z poczęciem Pana Jezusa z Ducha Świętego - profesor Joanna Senyszyn. "Dziewica teraz i zawsze", bo nie było nawet ludzkiego porodu. Przeczytaj o tym w "Poemacie Boga-Człowieka" (tom 1).

    Syn szatański nazywa te Najświętsze Tajemnice Boże "jedną z najobrzydliwszych cech tej pseudoreligijnej ideologii". Taki odważny, "cwaniaczek za dychę"...niech uderzy w Prawdy Islamu...

13. Jako znawca (bezbożny teolog) daje definicję religii, która "wyłania się z prymitywnych form afirmacji boskości (...) Chrześcijaństwo powstało jako sekta żydowska i z początku faktycznie było kultem „Boga jedynego”.

14.  Szydzi z Trójcy Świętej...

    Ja wiem jaki jest kontakt z Bogiem Ojcem, Panem Jezusem i Duchem Świętym. Zważ, że  nie ma przebaczenia za bluźnierstwa przeciw Duchowi Świętemu. 

    Wskazuje zarazem, że Bóg kazał świętować sobotę, a nie niedzielę. Sam świętował ten dzień jako przodownik na Paradach Grzeszności.

15.  Kościół Pana Jezusa trzymał z faszystami, a tow. Putin ze świeczką w cerkwi mu nie przeszkadza.  Czas płynie i dowie się Prawdy, którą poznałem dzięki wymodlonemu nawróceniu.

       Wreszcie wzywa do uwolnienia nas od Kościoła Pana Jezusa. To się stanie, ale sam wpadnie do Czeluści, gdzie zostanie godnie przywitany...

                                                                                                                             APeeL