Wieczorem postanowiłem zdrzemnąć się, a spałem jak niemowlę do 3.00! Nie pojechałem na Mszę św. poranną, a demon podsunął mi nabożeństwo o 10.00 w pobliskiej kaplicy. Zdziwisz się, że Mefistofeles (Kłamca i Niszczyciel) może zapraszać do Domu Boga na ziemi! Nie ma takiego zakazu, bo jest to jego Królestwo!

     Do czasu odkupienia przez Zbawiciela nie mogliśmy wracać do Królestwa Bożego. Przecież znasz brania w jasyr, porywanie ludzi przez korsarzy lub dla okupu, wymienianie jeńców oraz zgarnięcie ukraińskich dzieci przez Wowę - podczas operacji specjalnej - z ich sowietyzacją. Jest pewne, że na wyrok jego aresztowania przez Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze...odpowiada gestem Kozakiewicza, bo wtrącamy się w rządzenie jego ojczyzną.

     Wróćmy do "dobra" podsuwanego przez Czarta...ja ma być na Mszy o 10.15 w moim kościele, gdzie będę miał wstrząsające przeżycia, a tu propozycja o 10.00 w kaplicy, gdzie nie jeżdżę od lat. Bestia wiedziała, że popłaczę się podczas śpiewu zespołu dziecięcego z gitarami i skrzypcami, a wszystko poznajemy po owocach. Pan sprawił, że nie pojechałem, ponieważ edytowałem zaległy zapis. To sprawiło zmianę w/w decyzji.

     W oczekiwaniu na Mszę św. Szatan zalewał mnie błyskami natchnień wywołujących nienawiść do tych za których będzie ofiarowany ten dzień (jeszcze nie znałem intencji ani czytań).

     Oto przysłanie do nas Donalda Tuska, który chce wcielić naród - obecnie wybrany przez Boga - do Zgniłego Zachodu (UE)...zgniłego w sensie duchowym! Jako dziadek z wypchanymi kieszeniami wyrzucił Konstytucję na śmietnik i żelazną miotłą robi porządki (zadymę). Już podczas zaprzysiężenia wiedział, kto kim będzie. Nie zarzucaj mi mowy nienawiści, bo to samo czynił Pan Jezus, ale jego określenie "groby pobielane" nie ma dzisiaj mocy, ponieważ nikt nie maluje grobów.

     Powinien z koalicjantami stworzyć sobie nowe państwo, gdzie robi się z kościołów kawiarnie. Dla niego połowa narodu nic nie oznacza. Ja jestem pozbawiony wszelkich praw (w czasu jego rządów)...za obronę wiary i krzyża powalonego na bliskich jego sercu Kaszubach. Widziałem go na zdjęciu z kolegą psychiatra, antykrzyżowcem!

                                                                    Tusk Kaszuby

                                                                          Zjazd Kaszubów pod domem Tuska TVN

     Prezydent RP...śpiący królewicz w tym czasie ładnie przemawiał, ale nie słuchał swoich doradców (miał też listę wykluczonych do pełnienia zaszczytnych stanowisk). Zaprogramowany komputer nie przepuściłby wielu: "jesteś na liście nie nadajesz się".

     Ponadto komisja psychiatryczna (ja jako przewodniczący) stwierdziłaby u wielu: brak krytycyzmu w stosunku do swoich działań. Zgodnie z przepisami każdy z badanych miałby męża zaufania, np: Donald Tusk prezia Boleksława. U mnie tego nie zastosowano, a komisja lekarska była bez przewodniczącego, który był na wczasach. Skąd oni wiedzieli, że nastaną takie czasy?

     Wracając do Szatana. Jego działanie ze względu na Czasy Ostateczne jest zajadłe i pokazane na wojnie hybrydowej. Długo do niej przygotowywali się pragnący władzy nad światem! Reszta spała i budzi się zbyt późno.

     Uwierzono w moc siły militarnej, a wystarczy zniszczyć elektrownię lub ujęcie wody (w małych miejscowości jest tylko jedno), skasowanie treści w komputerach, zablokowanie transportu, wywołanie paniki, napuszczenie jednego kraju na drugi.

     Zwykła gaśnica w Sejmie RP stała się bronią, że w Betlejem jest pustka, a snajperzy izraelscy strzelają do zakonnic. Jako państwo staliśmy się niemym partnerem islamistów, a nawet wrogiem Izraela! Naprawdę nie widzisz tego..."jak dzieci, którym grają na rynku"?

     To zapisuje się długo, czyta krótko, a w natchnieniach od Szatana napłynęło w błyskach. Dodam tylko jego "żarty": Hołownia to Haławnia, a Tusk to Rusk...więcej nie zapamiętałem.

     Właśnie dzisiaj będzie kamienowany Szczepan, pierwszy męczennik za wiarę (Dz 6,8-10;7,54-60), który konając zawołał: "Panie Jezu, przyjmij ducha mego!" A gdy osunął się na kolana, zawołał głośno: Panie, nie poczytaj im tego grzechu".

                                               Męczeństwo Szczpana

                                                        Kamienowanie św. Szczepana Obraz Luigi Garziego Wiki...

     Intencję odczytałem błyskawicznie przed wyjściem na modlitwę (jest na witrynie) z towarzyszeniem piłkarzom na "Orliku". Dodatkowo ofiarowałem za ten dzień Mszę św. z Eucharystią oraz 30-letnie traktowanie jako "wroga ludu".

     Jakby na ten czas następnego dnia próbowałem rozmawiać z córką (kolektywistką), która ma rozum, ale całkowici neguje nadprzyrodzoność, życia po śmierci, a zna moje dążeniem do świętości. Napad na ojczyznę to napad na złodziei z PiS-u, a blokowanie telewizji to ohyda.

     Nie chciała rozmawiać jak Borys Budka (odpowiadać na głupie pytania) oraz jak Donald Tusk, bo teraz nastał czas radości i wzajemnej miłości z powodu przybycia z a b a w i c i e l a (nazwa od Szatana).

Powiedz mi: jak mamy oddzielić Państwo od Kościoła św.? Przetłumaczę to z polskiego na nasze: życie codzienne - także władzę od wiary, Przykazań i prowadzenie przez Boga Ojca ("bądź Wola Twoja") i Jego Opatrzności? Nie da się!

      Gdzie dojdzie dziadek Donald Tusk? Nie wie, że sam pcha się na śmierć i to wieczną. Przewiduję jego marny koniec, bo wielu błaga Boga podobnie do mnie, aby coś z nim uczynił! Nie posłuchał mojej rady, aby zająć się wnuczkami i wyprowadzaniem pieska. Już wie, że narobił kłopotów sobie i rodzinie. Współczuję mu, ala każdy ma wolną wolę...

                                                                                                                                APeeL