Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

    Wczoraj nie nadawałem się do "tańca ani różańca", a dodatkowo za oknem "świętowano" wybuchami Nowy Roku! Właściwie to straszono psy i koty oraz goszczonych u nas Ukraińców. Obudzono mnie o 4.00 i z pomocą Ducha Świętego edytowałem świadectwo kończące stary rok...dokładnie do Mszy św. o 7.00...

     Od Ołtarza św. popłyną słowa kierowane od Boga do Izraelitów (Lb 6,22-27), ale my obecnie jesteśmy narodem wybranym...

    "Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem". Psalmista dodał (Ps 67,2-3.5.8): "Bóg miłosierny niech nam błogosławi"...

   Św. Paweł wskazał, to co wiem (Ga 4,4-7), że: "Bóg zesłał swojego Syna (..) abyśmy mogli otrzymać przybrane synostwo." Na dodatek sprawił, że mamy łaskę wołania: "Abba, Ojcze!" Czynię to wołając: "Tato!" ku zadziwieniu wrogów naszej wiary i madrusiów, którzy kłaniają się byle kacykowi. Za chwilkę nie będzie takiego, a po "dwóch dniach" nikt nie będzie o nim pamiętał.

     Natomiast w Ewangelii (Łk 2,16-21Hbr 1,1-2) będzie scena z pasterzami, którzy odnaleźli św. Rodzinę, a właśnie siedziałem przy takiej scenie w Żłóbku Pańskim. Eucharystia przylgnęła do języka, co oznacza zaproszenie do milczenia.

    W uniesieniu duchowym wróciłem do domu, a  później miałem natchnienie, aby porządkować świadectwa wiary...tak poznałem intencję tego dnia. Zarazem napłynęły poczynania JW Donalda Tyska...

        Miotła Tuska                           Strażacy przy remizie

                Żelazna miotła premiera                                           Czyściciele...przypominają czyszczenie kamienic w W-wie

 

                                                                           Wałesa

     Nawet przypomniało się orędziu do narodu w którym podkreślił, że dokonał tego, co zapowiedział, a to świadczy, że nie rzuca słów na wiatr...

Zwyciężymy. Z Nieba wyjaśniono tę tajemnicę. Koalicjanci umówili się przed wyborami, oszukano wyborców różnych partii nie informując ich, że będzie ich przywódcą!

Naprawimy krzywdy - chodzi o Bezpiekę...wszyscy milczeli lub go chwalili w czasie wyborów, ujawniło się państwo totalitarne.

Pojednanie Polaków: ja mam pojednać się z Kierwińskim oraz bandą cichociemnych z Izby Lekarskiej, a może z psychiatrą, który powalił krzyż na Kaszubach oraz z wszystkimi bliskimi sercu "naszego" premiera. Przecież do tańca trzeba dwojga. Pozostała mi tylko modlitwa za ich dusze, które krzyczą uwięzione w ciałach pełnych pychy.

Rozliczymy zło - szkoda, że sam nie został rozliczony...nawet za ostatnią przysięgę przed prezydentem (Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. Art.151).

     "Obejmując urząd Prezesa Rady Ministrów (wiceprezesa Rady Ministrów, ministra), uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji i innym prawom Rzeczypospolitej Polskiej, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem".

     Nagle wyjaśniły się słowa Grzegorza Schetyny, co oznaczają tłuste koty i szarańcza...  

                                                           Schetyna 

    Czas płynie, a Bóg Ojciec zna zamiary nawet drobnych cwaniaczków. Nadprzyrodzoną inteligencję od Szatana otrzymują jego ziemscy wybrańcy, którzy małpują "bogów" wszelkiej maści.

    Ten dzień zakończę słowami red. Rafała Ziemkiewicza w TV Republika 29.12.2023 https://www.youtube.com/watch?v=ccgSHJ07vd8 powiedziała w wywiadzie o obecnie czynionych porządkach w naszej ojczyźnie...przez Donalda Tuska:

    "Z jednej strony, silni razem, fanatycy rozhisteryzowani...wreszcie, wreszcie, zabić wszystkich, rozstrzelać pisowców, zdelegalizować, elektorat PiS-u cały do obozu zamknąć, itd." Wejdź sam i posłuchaj.

    Donald Tusk w apelu do TV Republika wszystko odwraca (po rusku) wskazując, że działa z prawem, a PiS dokonuje rebelii («zbrojnego bunt przeciwko istniejącej władzy»)!

    Czas płynie. Nie spełnią się plany odmłodzonego premiera, który polubił mówienie tylko do "samych swoich". Chyba nadszedł czas skasowania programu telewizyjnego "Państwo w państwie" (Polsatu)...

                                                                                                               APeeL