Wczoraj słuchałem wywiadu z Rafałem Ziemkiewiczem (29.12.2023) w audycji "Polska na dzień dobry", który w kwadrans przekazał prawdę o przewrocie (puczu hybrydowego w naszej ojczyźnie). https://www.youtube.com/watch?v=ccgSHJ07vd8

      Oto kilka zdań z w/w wywiadu, gdzie redaktor Rafał mówił o autorytetach przez "ł". Zarazem wskazał, że 8 lat temu żądano drukować wyroki Trybunału Konstytucyjnego! "A teraz (..) nie trzeba (..) owszem PiS nie łamał przepisów papierowych, ale łamał prawo prawdziwe, bo takie prawdziwe prawo to jest duch prawa. Jaki jest duch prawa, to się okazuje, że duch przemawia ustami naszych, po prostu. (..)

     Ktoś traktujący praworządność poważnie ujrzał powrót starej ekipy, starych upiorów (...) wiemy jakie są to stare łajdusy. Każdy wie, że wśród pomagierów Tuska...jeden z głównych jego she-menów (zniewieściałych mężczyzn) to notoryczny moczymorda, który nie trzeźwieje, drugi kokainista to jeszcze lepiej. Akcja w telewizji publicznej...co to jest? Wracają stare kadry (..)". 

      Mnie wcześniej podano wyjaśnienie tego, co się stało w intencji: 12.12.2023(w) ZA MAJĄCYCH NA USTACH SŁOWICZE TRELE Z LISIMI ZAMIARAMI W SERCACH......

1.  Jurij Bezmienow z jego dziełem - "Jak napaść na państwo". 

2.  Świadomie przygotowywany blitzkrieg na naszą ojczyznę...   

     Dziwne, bo w dzisiejszym śnie płynęła jakaś debata, usiadłem w ciemności z poczuciem, że mam napisać list otwarty do prezydenta RP i dać go na www.wyborcza.pl Forum Religia Wszystko jest Prawdziwe w Kościele katolickim (mój wątek jako apel1943), gdzie nie cenzurują moich komentarzy (chwała za to panu Adamowi)...

1. Na każdego przychodzi czas próby, a ta dla Pana Prezydenta jest to ostatnia...musi Pan rozerwać szaty jak Rejtan i krzyknąć: "Non possumus!". Chodzi o dokładnie przygotowywany i błyskawicznie wykonany napad na naszą ojczyznę (blizckrieg) i to w okresie Bożego Narodzenia (bolszewicka ohyda). Nie jest to działanie Donalda Tuska, który stanowił sam w sobie jedyny kamień milowy...wg Leszka Millera.

2. Wybory do Sejmu RP nie zostały sfałszowane, ale zmanipulowane. Cała niby opozycja miała wszystko dograne. Szefostwa partii wiedziały, że idą razem, a wyborcy nie mieli świadomości, że głosują na Donalda Tuska. To majstersztyk napadu hybrydowego. Mówiła o tym babcia na targu mająca pretensję do Trzeciej Drogi.

3. Wielką rolę w wyborze premiera odegrał Grzegorz Braun z gaśnicą, który wcześniej udawał katolika. Zadyma (dosłownie i w przenośni) miała sprawić, aby kandydat na premiera nie odpowiadał na niewygodne pytania i o to, aby wybrać go z zaskoczenie. Cała procedura jest nieważna! Jak można wybrać kogoś na sołtysa lub stróża bez jego wysłuchania?

4. Sprawa przysięgi każdego z członków nowego rządu! Gdzie dobro narodu, gdy skasowano nagle moją telewizje TVP Info...z funkcjonariuszami PiS-u na coś gorszego, bo dano klakierów. Jednym głosem twierdzili. że jest to ściek, a teraz mamy szambo...

5. Niepotrzebnie wyskoczył Pan Prezydent z oceną, że nie podpisze budżetu. Zmieniono go jednego dnia. Tak też będzie z całością działania tej opcji, która za nic ma wartości chrześcijańskie z kierowaniem się ku budowie państwa demonicznego.

6. Proszę niepotrzebnie nie przemawiać, a w żadnym wypadku nie brać udziału w dyskusjach internetowych ("bójkach w ciemnej bramie").

    Ojczyzna jest w wielkim niebezpieczeństwie, nie widział Pan tego wszystkiego i nie widzi? Odpowiada Pan za nasze siły zbrojne. Jak brudna wojna to wojna! Na Pana oczach dzieli się nieodwracalnie naród (tuż przed III Wojną Światową).

    Proszę nie planować jakiegoś przywództwa (ciągłości swojej władzy), ale żyć danym dniem. Wszystko powinien wyjaśniać Marcin Mastalerek: sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP i szef Gabinetu Prezydenta RP.

    W wielkim bólu i z płaczem odmawiałem moją modlitwę, którą skończę w drodze na Mszę św. o 17.00 w intencji  w/w zmówionych polityków...

                                                                                                                          APeeL