Po przebudzeniu z Królestwa Bożego napłynęło dalsze wyjaśnienie, tego co się stało w ojczyźnie. Grupa Trzymająca Władzę długo przygotowywała się do naszego zniewolenia. Rewolucja Ulicznic pod przewodnictwem lesbijki Marty Lempart była tylko testowaniem narodu. Nawet moja córka brała w niej udział...

     W krótkim czasie wybuchła Rewolucja Październikowa pod przewodem Donalda Tuska...z apogeum 13 grudnia. Taki prezent pod choinkę otrzymali katolicy...tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

    Rafał Ziemkiewicz błędnie skoncentrował się na jego osobie, która nie ma żadnej mocy sprawczej: lubi mikrofon, mass-media, konferencje z fanami i gadanie o tych, którzy zdemolowali naszą ojczyznę. Nie wolno było powiedzieć na niego jednego złego słowa, a bez bicia nie przyzna się "co pluł w ucho" naszego człowieka w Moskwie.

     Dotychczas rewolucjoniści siedzieli wszędzie, ale napad sprawił, że każdego można osądzić jako "wroga ludu". Po czasie zostaną rozliczeni, ale wszystko zwalą na frajera chorego na władzę, który wpadnie do Czeluści.

     Ciekawe czy Donald Tusk po śmierci będzie miał Mauzoleum i czy jego wizerunki będą wisiały w klasach szkolnych i urzędach. Nie chce czekającego nas życia wiecznego w Królestwie Bożym...to będzie wiecznie żywą mumią. Pomyśl: czy sam ujawniłbym takie tajemnice bolszewickie?

     Podczas śniadania trafiłem na konferencję Jarosława Kaczyńskiego, którego dziennikarze prowokowali, a miało być radośnie i we wzajemnej miłości. Po pytaniu o "spółkujących inaczej": podziękował za spotkanie i wyszedł.

     Zapomniano, że Donald Tusk całkowicie odmawiał rozmowy z dziennikarzami ("proszę nie przeszkadzać"), po normalnym pytaniu mówił, że "tak nie będziemy rozmawiali", a w Sejmie RP nie odpowiedział na żadne pytanie...dzięki zaplanowanej akcji Grzegorza Brauna.

     Dzisiaj mówił...po poradzie od Wałęsy, że PiS tak łamał wszelkie prawa, że nic innego im nie zostało. Dziwne, bo dziennikarz z TVN "Tak jest"...stwierdził, że PiS nie łamał Konstytucji. Musiał później wszystko odwołać, przeczytał z karteczki "żal za grzech", bo wyrzuciliby go na zbity łeb.

     Na ten moment wzrok zatrzymał art. "Sąd i rzecznik muszą być zgodni" ("Gazeta lekarska" z listopada 2023), gdzie sekretarz NRL Grzegorz Wrona krakał o działaniu zgodnym z prawem. https://www.termedia.pl/tag/Grzegorz_Wrona-3967 Jak mafia samorządowa może działać zgodnie z prawem?

     Przed Mszą św. o 17.00 trafiłem na odmawiane modlitwy za kapłanów, które prowadziła żona. Tak zostałem pobłogosławiony Monstrancją. Od Ołtarza św. popłyną słowa o nieświadomych swojej głupoty duchowej.

                 Chrystus dysputujący z uczonymi

                                            Rembrant "Chrystus dysputujący z uczonymi"

    Nawet nie chodzi o negowanie istnienia Boga Ojca, ale o dywagacje negujące Trójcę Świętą, bo Syn Boży nie mógł przyjąć ludzkiego ciała, nie ma Ducha Świętego, a Matka Boża po porodzie straciła dziewictwo.

     Zarazem nie mamy dusz...po śmierci czeka nas nicość. Czy możesz wyobrazić sobie krzyk  zdziwionych (aj waj), że jesteśmy tuż po śmierci (jako dusze) z błaganiem o pomoc. Zważ, że na świecie takich jak ja jest garstka. Nie wiem komu pomogę dzisiaj na ziemi oraz w Czyśćcu?

     Kiedy modliłeś się podobnie, a nie jest to trudne, ponieważ wystarczą własne słowa z ofiarowaniem danego dnia życia na Ręce Matki Bożej. Drgnij wreszcie, przecież widzisz, że trwa już Apokalipsa. Po co Pan Bóg dał nam rozum?

     W głowach "analityków" nie mieszczą się Cuda Boga Ojca. Nie było ludzkiego zapłodnienia i normalnego porodu. Matka wyszła z Dzieciątkiem w obecności śpiewu chóru Aniołów...w ubogiej stajence, bo "Nie było miejsca w gospodzie". https://szostkiewicz.blog.polityka.pl/2023/12/23/nie-bylo-miejsca-w-gospodzie/

    Wejdź i poczytaj, co pisze Adam Szostkiewicz...tuż przed Wigilią (23.12.2023). Moich komentarzy nie zamieścił (Fanatyka religijnego), ale dawał opętańcze wywody dennych ateistów. Oto kilka zdań z komentarzy (24 grudnia 2023)...nieświadomych swojej głupoty!

passpartout: Nie ma "dowodu naukowego na istnienie jakichkolwiek bogów". Są wiary bez bogów, a ja dodam, że wymyślone. Gość podkreśla negowanie istnienia "bogów", a jest tylko Bóg Objawiony, w Trójcy Jedyny. Na końcu stwierdza, że nasze "róbta, co chceta" (wolna wola) z destrukcją świata jest dowodem na brak Boga Ojca, "bo gdyby był". Dostaliśmy wolną wolę i co wyprawiamy jako bezbożnicy!?

takitam4: Wyśmiewa wiarę wskazując, że sprawia to strach. Życie pozagrobowe to ratowanie się („nie umrę wszystek"), bo żyjemy tak długo jak długo nas pamiętają. Dalej szydzenie z modlitw kapłana, bo nasze wystarczają.

     Teraz od Ołtarza św. popłyną słowa (1 J 3,7-10): "Dzieci, nie dajcie się zwodzić nikomu (..)". Natomiast w Ewangelii (J 1,35-42) Jan Chrzciciel wskazał na Pana Jezusa jako naszego Zbawiciela, Który właśnie powołał Andrzeja i Piotra na apostołów.

     Eucharystia sprawiła ekstazę i w tym stanie towarzyszyłem grającym w piłkę nożną odmawiając moją modlitwę, która trwała godzinę. Owoce tego dnia będę miał pokazane w Królestwie Bożym...

                                                                                                                        APeeL