Motto: "zniewolenie na własne życzenie" o. Rydzyk

      Zapytasz, co dzisiaj przekazano mi - w sprawie naszej ojczyzny - z Królestwa Bożego? Pan  zaprowadził mnie o 5.00 rano na stronę "Rzeczpospolitej" z artykułem: "Jeżeli pewne siły dojdą do władzy zniszczą Polskę". Tą drogą trafiłem na stronę radia Maryja, gdzie był przekaz o. Rydzyka z dnia 28 września 2023 r. "Boję się o przyszłość ojczyzny. Pomóżmy Matce Najświętszej obronić Polskę".

     Tam były prorocze słowa, aby nie głosować na tych, którym nie zależy na bezpieczeństwie naszej ojczyzny (kolaborują z wrogami Polski). Przypomniał spot wyborczy ujawniający spadek po PO: dokument z klauzulą ściśle tajne z 2011 r. „Plan użycia Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej Warta – 00101”.

     Chodziło o obronę wschodnich rubieży w wypadku agresji na Polskę. Plan pochodził z 2011 roku i został przyjęty w czasie, gdy premierem był Donald Tusk. Jak można oddawać losy Ojczyzny takim ludziom?! Zarazem wskazał na polityków "pięknie mówiących", ale skąd oni się wzięli? Jakie mają poglądy? Zdziwiłem się, że widzi świat podobnie do mnie (globalizm) oraz UE (federalizm). Wielu wskazuje, że naszą ojczyzną jest już UE!

     "Boję się o przyszłość Ojczyzny. Jeżeli pewne siły, które tak krzyczą, dojdą do władzy - zniszczą Polskę. Możemy się już nie podnieść przez wiele lat. Będzie zniewolenie na własne życzenie. (..) Niech się Warszawa obudzi!" Wskazał też na Matkę Bożą, która jest dana ku obronie naszego narodu. "Trzeba Jej pomóc, aby obronić Polskę". Nie posłuchano jego zawołania.

    Nie powinno okupować się jakiejś stacyjki telewizyjnej, ale opanować Sejm RP, tak uczyniła poprzednio opozycja (zablokowano mównicę). Przecież teraz jest wszystko otwarte, zdjęto barierki. Czytaj: wróciła władza pełna miłości do narodu!  To sztuczka podobna do przypiętych serduszek...

    Nie obchodzą mnie przestępstwa poprzedniej ekipy, ale nie można godzić się na łamanie wszystkich praw. Do czego prowadzi takie bezprawie mamy pokazane w Państwie Kimolskim (KRLD), gdzie władza przechodzi z ojca na syna, a teraz z ojca na córeczkę.

     Pan Szymon Hołownia zaprzedał się i jest "wielki". To katolik "wierzący inaczej", który ma robić cyrk, aby oślepić nieświadomych i łamać wszystkie prawa.

   Posłuchałem natchnienia, aby odnaleźć ostatni przekaz Boga Ojca do Żywego Płomienia (26 grudnia 2023r. nr 1322). Oto słowa Stwórcy o naszej ojczyźnie...

       "Nadszedł czas wielu zmian w Polsce i na świecie, nie wszystkie zmiany będą dobre. Ja chcę, aby każdy kto może i zdoła, zmobilizował się do modlitwy, umartwień, a także do dawania jałmużn.  

  Z całego świata najofiarniejsi są Polacy, reszta świata niestety to tylko pojedyncze osoby. Polacy pomagajcie sobie nawzajem, mnóżcie wszelkie dobro, proście Trójcę Świętą, aby pomnożyła w was wiarę, nadzieję i miłość. Bez Bożej pomocy nic nie potraficie uczynić, niczego zmienić.    

    Trójca Święta pragnie Polsce ofiarować wiele, wiele Łask i Darów Bożych, ale niestety, jest nazbyt wielu tych, którzy stawiają każdemu świętemu Mojemu działaniu zacięty opór. (..) Jedynie Trójca Święta może zmienić błyskawicznie wasz los, waszą dolę, zwłaszcza was Polaków w Polsce i na całym świecie. Czy pozwolicie Trójcy Świętej na to? (..)

    Niestety, większość ludzi Wschodu i Zachodu kroczy drogami demona, a on wziął od pewnego czasu na cel Polskę, zwłaszcza polskich kapłanów i hierarchię. (..) Już teraz znacznie ważą się losy Polski i Polaków, lecz to wy musicie podjąć swoją niezależną decyzję. Ja z utęsknieniem czekam na was i na podjętą przez was decyzję, jaką więc zechcecie podjąć? Czekam i tęsknię za wami."...

     Wracając do przegranych: tak właśnie jest, gdy nie prosi się Boga Ojca o Opatrzność, ponieważ nie wygrasz z wysłannikami upadłego Archanioła o nadprzyrodzonej inteligencji w czynieniu zła. 

     To jest ostatni moment na uratowanie naszej ojczyzny, która miała być i będzie "rozebrana". Tu nie chodzi o granice, bo towarzysze unijni planują je otworzyć, a w tym czasie odbiorą nam wolną wolę, a przy okazji: lasy i złoto z banku. 

                           Polski już nie ma

                                                Polski już nie ma, ratujcie chociaż swoje dusze...

     Dobrali się do nas wysłannicy Mefistofelesa (Kłamcy i Niszczyciela). Nie widzą zarazem swojej zguby, bo nie ten, co zabija ciała, ale Ten, który ma moc wtrącenia do Czeluści. Czy naprawdę pragną spotkać się z duszą Urbacha i Jaruzelskiego, a nawet Stalina i Hitlera? Nie wierzysz w to, ale niedługo dowiesz się, że jest Ojczyzna Prawdziwa, gdzie usłyszysz: "nie znamy takiego". Ostrzegam!. Nie wolno mi ukrywać tego, co wiem. To moja misja...

    Na Mszy św. o 7.00 do Maleńkiego Zbawiciela przybyli Mędrcy, może to kogoś dziwić, ale ja też tak jestem prowadzony...wg znaków potrzebnych w mojej posłudze. W tym czasie prezydent mimo próśb Episkopatu podpisał lewą ręką refundację In vitro. To demoniczne dobro. 

   Właśnie czytam o pani, która urodziła (pomyłkowo) dwójkę dzieci innych małżeństw...musiała niemowlaki oddać. Tak działa Szatan: najpierw spełnia marzenia ludzi, a później ich dręczy. Przecież z mężem będzie miała traumę do końca życia.

     Podczas Konsekracji wołałem do Boga Ojca z płaczem o ratunek dla naszej ojczyzny. Eucharystię trzymałem w ustach jak największy skarb, klęczałem w ekstazie podczas litanii do Matki Bożej przed Monstrancją...

                                                                                                                                   APeeL