Jeżeli nie wierzysz w istnienie Boga Ojca, w Trójcy Jedynego to zarazem oznacza, że nie masz najmniejszego pojęcia o działaniu upadłego Archanioła o nadprzyrodzonej inteligencji...w czynieniu zła!

     Dalej z tego wynika, że postępujesz we wszystkim według woli własnej! To wielki błąd, ponieważ w Modlitwie Pańskiej są słowa: "bądź Wola Twoja". Co to oznacza? To jest bardzo proste, ponieważ mamy dobrowolnie oddać Bogu Ojcu jedyną naszą własność na tym zesłaniu...czyli w naszym życiu kierować się posłuszeństwem Stworzycielowi naszej duszy!

     Ktoś, kto nie wierzy w moją łaskę wiary, tak jak w łaskę siostry Faustyny...poruszy tylko ramionami, mruknie coś o nawiedzeniu wskazując dodatkowo na wykształcenie (czyli mądrość ludzką), a do tego jeszcze lekarza!

     Podobnie myślą i postępują funkcjonariusze z Izby Lekarskiej z korporacją psychiatrów. Mistyka to psychoza! Dlaczego tacy nie ocenią stanu psychicznego pana Adama Bodnara prawej ręki Donalda Tuska. Jak określić takie działanie? To nie jest nawet wola własna, ale wola przeciwnika Boga!

     Z takimi nie wygrasz siłami ludzkimi, bo ci ludzie są tylko wystawieni...zalani dodatkowo pewnością, że czynią dobro. Jakie może być dobro, gdy czynisz coś z nienawiścią, butą i głupotą granicząca z opętaniem przez władzę.

     Stąd słowa Donalda Tuska o tym, że z jego powodu prezydentowi zmięknie rura. Powiedział to 16 października 2023 r. (tuż po wybuchu II Rewolucji Październikowej). Wówczas napisałem zdenerwowany do Belwederu, że: "Wszystko jest teraz w rękach Pana Prezydenta...z zaleceniem dania wpisu informacyjnego, że teraz: "Rura Panu Nie Zmięknie".

     Czasami trzeba użyć knajackiego słownictwa. Tak przejdzie Pan do historii, a rura zmięknie Donaldowi Tuskowi.  Od razu trzeba dodać, że na premiera RP pasuje Przemysław Czarnek, a jego zastępcą pozostanie Mateusz Morawiecki (kontynuacja Dobrej Zmiany).    Szczęść Boże!

  Wejdź dodatkowo: https://www.wola-boga-ojca.pl/10376-02-01-2024-w-za-sprzedawczykow-udajacych-slugi-narodu?highlight=WyIwMi4wMS4yMDI0Il0=

    Dziadek Donald Tusk przybył do naszej ojczyzny z żelazną miotłą, której używa - za jego zezwoleniem - prof. Adam Bodnar...świadomy łamania wszelkich praw w RP. Przekonasz się, że zostaną wypędzeni i to zwykłą miotłą.

     Właśnie tak się staje, bo Szymon Hołownia sprawił, że Sejm RP został pozbawiony dwóch posłów, a do uchwalenia budżetu musi być pełen skład. Donaldowi Tuskowi rura mięknie, bo na konferencji z dziennikarzami przemawiał jak na wiecu i sam mówił o powtórnych wyborach.

    W razie jego zasłabnięcia trzeba pamiętać o udzieleniu pomocy. Poniższa pozycja zwiększa ukrwienie głowy...jeżeli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi. "Primum non nocere" to główna zasada każdego lekarza, a jak się okazuje dotyczy także polityków.

                                                Pozycja Trebdelenburga

     Wróćmy do poranka. Ponieważ wczoraj zmarnowałem dzień poprosiłem Boga Ojca o poprowadzenie dzisiaj, bo miałem do edycji trzy świadectwa z marca 1998 r. oraz wczorajsze i dzisiejsze.

     Sam dziwiłem się jak wszystko się składało. Nawet żona otrzymała natchnienie, aby kupić sok z ananasa, który "chodził za mną" od kilku dni (posty sprawiają niedobory pewnych składników pożywienia). Przy tym wzrok zatrzymywał wizerunek Deus Abba. W drodze na Mszę św. o 17.00 popłynie moja modlitwa w intencji tego dnia.

  Dzisiaj Pan Jezus przybędzie do swojego rodzinnego miasta...budząc zdziwienie nauczaniem w szabat (Ewangelia: Mk 6,1-6). Wielu dziwiło się skąd ma mądrość i moc czynienia cudów...jako cieśla, syn Maryi? Pan nie mógł nic uczynić z powodu ich niedowiarstwa.

     Znam to z moich rozmów, dawania świadectw wiary i bezskutecznego zapraszania na codzienne spotkania z Panem Jezusem.

      Ponieważ Dawid zgrzeszył przeciw Bogu Ojcu (2 Sm 24,2.9-17), ale zwrócił się o darowanie winy. Bóg Ojciec przez proroka dał mu do wyboru jedną z trzech kar...

- siedem lat głodu na jego ziemi

- trzy miesiące uciekania przed wrogiem

- zaraza dla kraju trwająca trzy dni?

      Wybór padł na zarazę podczas której zmarło 70 tysięcy z narodu. Eucharystia ułożyła się w kielich kwiatu, musiałem głęboko oddychać, chciałbym zostać w kościele. Wracałem w uniesieniu powłócząc nogami z jednoczesnym odmawianiem mojej modlitwy przebłagalnej w intencji tego dnia.

    Zostałem zadziwiony, bo wszystko, co zaplanowałem...wypełniłem z pomocą Boga Ojca.

                                                                                                                            APeeL