Nigdy nie wierzyłem, że dożyję powrotu do władzy pogrobowców PZPR. Brak prawdziwej lustracji sprawił, że zatoczyliśmy kółeczko i znowu starzy działacze sojuza zacierają ręce. Ja nie mam nic do nich, niech dalej wierzą w "związek bratni, który ma ogarnąć ludzki ród".

   Dzisiaj przykładem takiego państwo jest kimolskie (KRLD). Tam wszyscy mówią jednym głosem...nawet tyle samo ważą oprócz Kim Jong Una. 

     Pan Donald Tusk stwierdził, że przybył do wszystkich Polaków z "dobrą nowiną". To głupie nadużycie z małpowaniem Pana Jezusa, bo Ewangelia (z gr. εὐαγγέλιον, euangelion) to właśnie Dobra Nowina.

     Chyba, że chodziło mu o dobrą nowinę dla cichociemnych z obietnicą naprawienia ich krzywd (małe emerytury). Ponadto w ramach tej nowiny ujrzeliśmy w otoczeniu brata Donalda specjalny zestaw pogan i to zasłużonych w łamaniu Prawa Bożego. Zrobiła to spec grupa w stylu sowieckim...zasłużeni w czynieniu różnych niegodziwości wskakują na stołki.

     Ty, który wszedłeś tutaj zapamiętaj raz na zawsze, że Bóg Jahwe...

1. Zna nasze myśli (przecież modlę się w ten sposób i szeptem), przeszłość, wszystkie czyny (nawet tajne) oraz zamiary, a zarazem wie, co się stanie, gdy słuchamy "siebie samego"!

2. Nic nie da żaden kamuflaż, co czynią nasi partnerzy ze Wschodu, wpadną po śmierci do Czeluści, gdzie będą drzeć się wniebogłosy i to jednym chórem w otoczeniu demonów. Dodam, że przez całą wieczność...

3. Nie wierzysz że jest Piekło? A przy tym taki mądry jesteś, nawet zrobili cię biskupem, wicepremierem, a na dole burmistrzem. Uważaj bratku, bo nie spotkamy się w naszej Prawdziwej Ojczyźnie. Sam Czyściec, którego nie uznaje Prawosławie to miejsce okropne, ponieważ tam dowiadujesz się że jest Królestwo Boże, ale zamknięte (na różny czas). 

                Schemat tego świata

    Pan Bóg nic nie ukrywa, ale nie mogą tego ujrzeć racjonaliści, filozofowie, ateiści oraz całe hordy mądrych w tym teologów świeckich! Natomiast przeciwnik, Mefistofeles (Kłamca i Niszczyciel) czyni wszystko tajnie...nawet udało mu się przekonać 99% ludzkości, że go nie ma. Jest tylko dobro i zło...

     Od dłuższego czasu nasłano na mnie włamywacza na pocztę Chrome. Ja nie mam nic tajnego dla służb, czegoś, co zagraża naszej ojczyźnie danej od Boga Ojca. Dałem tylko dwa przykłady tych, którzy mogą czynić wielkie zło, ale trudno ich złapać, osądzić i ukarać. Ile nieszczęść czynią cyberprzestępcy.

     Siedzi taki całe nocy, buszuje po zapleczach stron z zadaniem włamania się do komputera, kontra w banku lub systemu działania zakładów, a także państw. Jak ukarzesz polityków otoczonych własnymi prokuratorami, ministrami i wszystkimi strukturami (z cyberprzestępcami włącznie)?

     Każdy wie o co chodzi. Dodam tylko, że po dzisiejszej modlitwie za napadających na mnie - za przyzwoleniem naszego wspólnego Boga Ojca - otrzymają jakieś znaki (zdarzenia, cierpienia, itd.), których celem będzie przebudzenie dla ich dobra.

    Żyje taki ze szkodzenia innym, cieszy się z kasy, a nawet nie pomyśli o czekającej go karze. Nie pomyśli, bo neguje istnienie Boga Ojca i Prawdziwej Sprawiedliwości, a nie partyjnej lub rozumianej po naszemu. Nie widzi, że jest prowadzony przez Przeciwnika Boga! Jaki owoc przyniesie? Wszystko przypomnisz sobie przed wyjściem z ciała...oby nie nagłym! Bracie! Wiedz, że nie będziesz mógł wymigać się po śmierci, bo pokażą ci to ostrzeżenie.

      Na Mszy św. wieczornej Mojżesz przekazał słowa Boga Ojca (Kpł 19,1-2.11-18): "Nie będziecie kraść (..) kłamać (..) oszukiwać jeden drugiego. Nie będziecie przysięgać fałszywie na moje imię. (..) Nie będziesz uciskał bliźniego (..) złorzeczył głuchemu (..) kładł przeszkody przed niewidomym (..) Nie będziesz stronniczym (..) Sprawiedliwie będziesz sądził bliźniego. Nie będziesz szerzył oszczerstw między krewnymi, nie będziesz czyhał na życie bliźniego. (..) Nie będziesz żywił w sercu nienawiści do brata. (..)"...

      Och, to było dawno i nieprawda. Tylko POlacy traktują wymyślane przez siebie prawa "tak jak je rozumieją", ale Prawo Boże jest niezmienne na całą wieczność...

                                                                                                                             APeeL