Zobacz jak będzie podana dzisiejsza intencja modlitewna. Musisz zrozumieć, że Bóg Ojciec mówi do nas przez wszystko (jest to pokazane na szyfrach, gwarze więziennej i różnych tajnych przekazach). Także podczas rozwiązywania krzyżówek i rebusów...

     Jeżeli dopiero wracasz do wiary i Boga to nie zauważysz skomplikowanych znaków ("duchowości zdarzeń)".  Pan będzie mówił do ciebie, ale musisz się otworzyć...

                                                      Jezus pukający do drzwi

    Ilu tego pragnie? Wszystko jest ważniejsze od nawrócenia z powrotem do Raju. Nie ma raju? To dlaczego go szukasz tutaj, co wykorzystują słudzy Mefistofelesa zabierający nam jedyny dar Boga Ojca: wolną wolę!

      Ktoś powie, że codzienne latanie do kościoła wynika z przyzwyczajenia. Przetłumaczę to na język duchowy. Cała ludzkość biega codziennie do sklepów po pożywienie, którego symbolem jest chleb nasz powszedni (w różnej postaci). Tak też jest z naszą duszą, którą wspomaga Duchowe Ciało Pana Jezusa (w Eucharystii)! Ty jednak nie wierzysz, że masz duszę, a Raj to dla ciebie bajka na dobranoc dla dzieci.

1. Wróciła wczorajsza rozmowa ze znajomym, skołowanym w ostatniej fazie życia i moimi zaleceniami z zaproszeniem go na dzisiejszą Mszę św. poranną. Jednak nie przybył...musi się otworzyć, ale będzie mu ciężko, ponieważ Szatan atakuje takich z wielką mocą.

2. Przypomniał się nocny kłopot z otwarciem działania komputera z powodu programu ad_msg_wnd...wymagana jest aktualizacja (nic strasznego).

3. Żona nie mogła pobrać pieniędzy z bankomatu, a ja męczyłem się przy innym, gdzie małymi literkami było napisane, że nieczynny (brak pieniędzy), a drugi unowocześniono tak, że strach włożyć kartę.

4. Przepłynęli Żydzi, ateiści wszelkiej maści, a nawet obecna władza (dywersanci). To podsunął Szatan sprawiając rozproszenie na Mszy św. porannej o 6.30 z próbą wywołania nienawiści (wówczas przywołuje krzywdę doznaną w Izbie Lekarskiej. Obecnie, w takich sytuacjach wzrok przykuwa obraz s. Faustyny, a jest to prośba o miłosierdzi dla tych ludzi.

5. Dodatkowo w czytaniach padną słowa do tej intencji...

    Pan Bóg przekaże Mojżeszowi (Wj 32,7-14), że lud prowadzony przez niego sprzeniewierzył się i utworzył sobie posąg cielca z oddawaniem mu pokłonów. Psalmista doda (Ps 106,19-23), że bożek był podobny do cielca jedzącego siano.

    Natomiast Pan Jezus w Ewangelii powiedział do Żydów (J 5,31-47), że: "dzieła, które czynię, świadczą o Mnie, że Ojciec Mnie posłał. (...) On dał o Mnie świadectwo. (...) Badacie Pisma, ponieważ sądzicie, że w nich zawarte jest życie wieczne: to one właśnie dają o Mnie o Mnie świadectwo. A przecież nie chcecie przyjść do Mnie, aby mieć życie".

     Pomyślałem o św. Jehowy, którzy ślęczą nad Biblią, szukają zbawienia, ale Pana Jezusa uznają za człowieka...

6. Podczas śniadania będzie reportaż o życiu pastora na dziwnej lekcji religii i jego pasji: rajdów samochodowych. Ogarnij wszystkich oderwanych od Watykanu, nie ma tam namaszczonych przez Boga kapłanów, a przez to Eucharystii.

7. Natomiast podczas zapisu tego świadectwa Pan zaprowadził mnie na stronę kołtunerii duchowej...https://www.racjonalista.pl/kk.php/d,8

     To znawcy wszystkich religii, ale w podziale nie wymienili jedynie prawdziwej wiary katolickiej. Nie piszą nic o swoim zboczeniu: zaparciu się swojego własnego Ojca, Stworzyciela naszych dusz. Zarazem lubią chwałę własną, bezbożne spotkania i ceremonie, dyskusje na forach ze szczyceniem się rozumem (głupstwem u Boga). To świeccy teolodzy...

    Chcą udowodnić, że jest tak wiele religii, a to oznacza zacofanie katolików czczących Boga Objawionego, a nie wymyślonego. Nie wiedzą, że nasze dusze pragną powrotu do Boga Ojca. Szatan wie o tym...stąd ten zestaw wiar. Sami wyznają bożka: swój rozum (głupstwo u Boga). Ich pastorem jest Mariusz Agnosiewicz ("kapłan diabła")...jak opętany intelektualnie Richard Dawkins od "Boga urojonego".

                                Ricard Dawkins                          Szatan istnieje naprawde

      Szatan zna Prawdę i mami takich "niuniaków" duchowych. Pasuje tutaj prof. Jan Hartman oraz babcia Joanna od demonów, prof. Joanna Senyszyn. Nie odmieniły jej nawet dwa znaki od Boga ("życie po życiu")...nie chce księdza przy śmierci.

     Od 18.15 - 19.50 będę wołał - w tej intencji do Boga Ojca - towarzysząc grającym w piłę nożną. Może pan Mariusz Agnosiewicz (Kamil Gawlik)...wolnomyśliciel i antyklerykał dostanie promyk Światłości Bożej, a wówczas ujrzy gubione przez siebie dusze. Spotkamy się to mi podziękuje...

8. Tuż po modlitwie - w bezpartyjnej po zamachu stanu TVP Info - trafiłem na dyskusję podobnych teologów przekrzykujących się w napadzie na wiarę katolicką. Jest pewne, że ta zbieranina lewactwa nie uznaje posiadania duszy i nic nie wie o Szatanie, którego reprezentuje...

                                                                                                                            APeeL