Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

     Każdy z nas żyje czymś innym, a możesz to łatwo stwierdzić otwierając jakiekolwiek wiadomości. Właśnie czytam tytuły: "Sensacja w kosmosie". "Złe wieści dla Tuska". "Roman Giertych u Moniki Olejnik", itd.

     Jednak "sensacyjne" jest odkrycie przyczyny obecnej sytuacji na świecie. Wyjaśnił to nowy Nostradamus Kushal Kumar, indyjski astrolog. Korzystając z hinduskiej wersji astrologii podał datę rozpoczęcia III Wojny Światowej.

                                  Nostradamus

     Z wykresu astrologii wedyjskiej (ułożenia planet i gwiazd) wyszło, że nasza zagłada zacznie się do 18 czerwca 2024 r. Dalej snuł rozważania - jak Krzysztof Jackowski - po przyłożeniu do głowy "Super expressu" lub niemieckiego "Faktu".

     Ja też jestem "prorokiem", ale nie bujającym w obłokach, a dodam, że nie obchodzi mnie ziemia (kulka w kosmosie), ale los naszych dusz zwiedzionych przez Szatana, szefa "Obozu Ziemia". Nic nie trzeba przepowiadać, bo wszystko widać. Trwa już Apokalipsa i nie jest ona gniewem Boga, ale sami prosimy się o śmierć i to wieczną, bo naszych dusz...prawdziwych ciał pragnących powrotu do Królestwa Bożego.

    Komu masz wierzyć? Odpowiedz sam sobie, bo masz rozum i wolną wolę. Na wyciągniecie ręki są salonowcy, bracia Sekielscy ze swoimi gośćmi, szczególnie z pachołkiem Bestii, antypapieżem Rafałem Betlejewskim (54 lata).

    Wg Wikipedii – to polski performer, dziennikarz, artysta parateatralny, copywriter, działacz społeczny i pisarz, założyciel Teatru Przezroczystego. To osoba, której pokazy odbywają się na żywo, w dowolnym miejscu, często z aktywnym udziałem publiczności...inaczej to artysta uliczny lub piwniczny, popisuje się wszędzie, gdzie można i to na żywo, nawet można go dotknąć! 

    Posłuchaj: YouTube Sekielski i Betlejewski, a zobaczysz bezkarnych szyderców z wiary świętej, którzy dodatkowo zbierają na "tacę" (reklamy i datki), aby wylewać z mass-mediów rzygowiny Szatana. Ohyda w św. Oczach Boga Ojca.

    Mnie obecnie trapi drobnostka, a w rezultacie bardzo ważna sprawa czyli nagrywanie przeżyć duchowych; przy pomocy programu mowa na tekst. Kupiłem smartfon z zamiarem zainstalowania programu SprechTexter, ale męczę się. Poprosiłem o pomoc św. Józefa, bo napływały zwątpienia od demona. Wreszcie dzisiaj się uda...

                                                               MB Wspomożenia Wiernych

                                                       Parfia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

    Zdziwisz się i powiesz: też mi problem? Tak, ale musisz zrozumieć, że żyjemy w dwóch światach: ja w duchowym, a a 99.99% w świecie fizycznym. Stąd są nasze różne pragnienia. Ja od rana do nocy, a nawet w nocy żyję tylko nadprzyrodzoną łącznością z Bogiem Ojcem! Nic już tego nie zmieni, bo jest to miłość ostatnia i do tego wieczna!

    Z tego powodu trwało rozproszenie na Mszy świętej, ale w serce wpadła informacja, że dzisiaj jest wspomnienie MB Wspomożenia Wiernych. Kapłan wspomniał o losie chrześcijan w Chinach, a w sercu pojawili się plujący na naszą wiarę. Jedni giną za wiarę lub są dręczeni, a inni szydzą w tym czasie! Chwyciłem twarz w dłonie wołając o miłosierdzie Boże nad nami.

    Podczas Mszy św. napłynęła w/w intencja, a jej potwierdzeniem będzie przebieg tego dnia. W TVN24 trafiłem na przesłuchiwanie Jarosława Kaczyńskiego. "Oprawcy" z Komisji Sejmu RP zachowywali się podobnie do przesłuchujących mnie w Izbie Lekarskiej. Tutaj głupi przewodniczący  pilnuje wszystkiego, a na mojej był nieobecny. Później  zbadał mniej, ale "bez zainteresowanego". Mam to na piśmie...

     Od Ołtarza św. popłynęły słowa...

Apostoła Jakuba Jk 5,9-12): "Nie uskarżajcie się, bracia, jeden na drugiego (...) nie przysięgajcie ani na niebo, ani na ziemię, ani w żaden inny sposób: wasze tak niech będzie tak, a nie niech będzie nie, abyście nie popadli pod sąd".

Pan Jezus w Ewangelii (Mk 10, 1-12) zganił Żydów za trwanie w odsyłaniu żony. "Co wam nakazał Mojżesz? Oni rzekli: Mojżesz pozwolił napisać list rozwodowy i oddalić. Wówczas Jezus rzekł do nich: Przez wzgląd na zatwardziałość serc waszych napisał wam to przykazanie. (...) Co więc Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela!"

     Eucharystia ułożyła się w formę kielicha kwiatu, ale - jak nigdy - serce i duszę zalał wielki smutek. Nie wiedziałem dlaczego, ale pomyślałem o smutku Matki Bożej, która widzi nadchodzącą zagładę świata z niewyobrażalnymi cierpieniami niewinnych ludzi. Zarazem nie widać poruszenia duchowego, nawet jest odwrotnie, ponieważ większość - na moich oczach - przechodzi na ciemną stronę mocy.

     Właśnie nie podobają się krzyże, które będą zdejmować. Pan Bóg nie potrzebuje schematycznego kultu, tak jak przekazywanie sobie znaku pokoju przed Eucharystią, czego nie lubię i nie stosuję! Bóg Ojciec pragnie naszego serca, tak jak ojciec ziemski od swoich dzieci, a jeszcze bardziej matka!

   W tym czasie szerzy się nienawiść i odwet, co widzimy na działaniu obecnej władzy z sądzeniem innych, a już dzisiaj robią gorsze rzeczy! Koledze specjaliście z chorób zakaźnych zawieszono prawo wykonywania zawodu, ponieważ stwierdził, że szczepionki szkodzą. Właśnie potwierdzono to.

    Po chwilowej wichurze (z bloku zerwała kawał blachy) udało się odmówić moją modlitwę w intencji tego dnia. Wołanie płynęło z serca, co potwierdziło prawidłowy jej odczyt...

                                                                                                                               APeeL