Ludzie normalni, kochający ten świat dziwią się, że ktoś może być zawołany lub wybrany przez Boga Ojca. Szczególnie zaskakuje fakt, gdy dotyczy to człowieka wykształconego. Stąd...

1. Informacja o mojej wielkiej łasce (mistyka eucharystyczna z charyzmatem odczytywania Woli Boga Ojca) to nieskromne chwalenie się, a nawet pycha. Wg pałkowników lubiących bić się w ciemnej bramie to bełkot i wciskanie kitu na moim wątku: "Wszystko jest prawdziwe w Kościele katolickim" (www.gazeta.pl Forum Religia).

2. W tym czasie podobnie nawiedzony z tym, że od demonów (opętanie intelektualne) Rafał Betlejewski "przesłuchiwany" przez redaktora Marka Sekielskiego rzyga od Szatana na objawioną wiarę katolicką. Przy tym uwierzył w swoje posłannictwo w głoszeniu tego, że Tam Nic Nie Ma. Wejdź: https://www.youtube.com/watch?v=lc9KmkbXgSk

- Co jest z nami po śmierci?

- Moja babcia podczas umierania była uśmiechnięta (do końca katoliczka). Czytaj: zadowolona, że odchodzi z tego łez padołu...do ziemi. Zobacz kołtuna duchowego, który zdycha, bo teraz zwierzątka umierają. Chyba tacy nie mylą się, bo bambizm mówi, że zwierzę (moralnie) jest lepsze od człowieka.

3. Natomiast koledzy z samorządu lekarskiego (OIL i NIL W-wa) uznali zaocznie, że moja obrona wiary i krzyża Pana Jezusa to psychoza. Trwają w tym od 15 lat. Zdrowi są tylko psychiatrzy praktykujący w kraju katolickim, a za nimi ciągnie się ogon działaczy, a jednym z nich był prezes Mieczysław Szatanek (nomen omen).

     Piszę to, aby udowodnić, że idący za Zbawicielem niosą swoje krzyże, a dzisiaj zobaczysz  na czym to polega. Właśnie  obrazy prasy wywołały ból serca ze łzami w oczach i moim krzykiem...

    Niech mi "Fakt" wybaczy, ale zdjęcie wywołało prawdziwy wstrząs, ponieważ kocham ojczyznę otrzymaną od Boga Ojca. Oto pusta sala sejmowa podczas debaty o naszym bezpieczeństwie...

                  Sejm RP

      "Gazeta warszawska" zamieściła wstrząsający artykuł (kupuj i czytaj)... 

                             Kasowanie obrony

     Jeszcze relacja z pielgrzymki Jana Pawła II i jego słowa...  

JP II o ojczyźnie

     Do serca napłynęła pieśń: "Ojczyzno ma", którą pięknie gra nasza orkiestra strażacka. "Tyle razy pragnęłaś wolności. Tyle razy gnębił cię kat.  Ale zawsze czynił to obcy, A dziś brata zabija brat!" Ref: "Ojczyzno ma, tyle razy we krwi skąpana, Ach, jak wielka dziś twoja rana, Jakże długo cierpienie twe trwa!"    

    Nigdzie nie dojdziesz bez ujrzenia boju duchowego nad nami ze świadomością, że Księciem tego świata jest upadły Archanioł o nadprzyrodzonej inteligencji w czynieniu zła.

    Stąd są nasze różnice w myślach, słowach i uczynkach: wierzących w Boga Objawionego i zaprzedanych poganom. Oni, tak jak chorzy psychicznie nie mają krytycyzmu w stosunku do własnych przeżyć z pragnieniem: władzy, posiadania i chwały własnej oraz różnych przyjemności. Nawet nie pomyślą przejściu na drugą stronę. Zabezpieczają się na starość. Jaką możesz mieć starość bez Boga Ojca.

     Na naszych oczach trwa zagłada świata, a w tym czasie...UE wprowadza Zielony Jad, pan Biedroń cały dzień może mówić o dyskryminacji "spółkujących inaczej" z żądaniem uznania małżeństw jednopłciowych i przysposabianiem dzieci, a niewiasty, którym nic nie brakuje walczą o prawo...do zabijania własnych pociech ("pasożytów"). Szkoda, że ich nie zabito, bo nie miałyby żadnego grzechu.

     Zdziwiłem się, bo w ramach tej intencji Pan przemówił w grocie do Eliasza (1 Krl 19,9a.11-16)...polecając mu namaszczenie dwóch królów i swojego następcy. Pomyślałem o rządach pogan oraz o powołaniu Pana Jezusa na Króla Polski. Walczył o to ks. Piotr Natanek, a kard. Stanisław Dziwisz nałożył na niego karę suspensy. Nie odwołano jej, mimo, że intronizacja odbyła się... 

                                            Jezus Król Polski

       Natomiast  Pan Jezus w Ewangelii (Mt 5,27-32) zalecał: "Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. (...) I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie". Lepiej jest, gdy zginie jeden z naszych członków, niż całe ciało zostanie wrzucone do Piekła.

     Nie wiem jaką część ciała powinien odrzucić od siebie premier Donald Tusk z panami od czerwonego ładu.

                                                                                                                                    APeeL